Prizee (ostao sam vam nesto duzan) !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
E ovako zbog tommy gun-a i ostalih likova koji nisu ni probali da giraju a prave se pametni ukljucijuci ja nemogu do kraja da vam kazem sta sluzi cemu !!!

OVO JE ZADNJA PORUKA OD MENE NA OVOJ TEMI PA PREMA TOME MOLIM OVE MODERATORE (zna se na koga mislim) DA OSTAVE OVU TEMU 24h ZBOG LJUDI KOJI SU SE UCLANILI PREKO MENE DA VIDE ZADNJI TEKST SA OBJASNJENJEM KAKO DA UZMU POKLONE !!!

Dakle kada mislite da imate dovoljno BUBZOVA i hocete da dobijete neki poklon prvo je potrebno da UPISETE VASU TACNU ADRESU JER U SUPRTNOM NECETE DOBITI POKLON !!!!!

Sada vas zanima gde da upisete vasu adresu : to ce te uraditi tako sto ce te prvo otici na opciju YOUR ACCOUNTS koja se nalazi sa desne strane (medju onim menijima), zatim ce te kliknuti na Your personal details / your preferences i tu ce te ispuniti svoje tacne podatke !!! Posle ispunjavanja poidataka idite na <<<OK>>> !!!

Dalje kako dopiti poklon ??? To je najednostavnije od svega ako imate dovoljno Bubzova !!! Dakle kliknite na opciju GIFTS koja se nalazi sa desne strane (medju onim menijima), i tu ce te videti 4 razlicite opcije : Tombola, Aukcija, Show Window i Gift shop !!!

- Ako kliknete na Tombolu mozete da otkupite jedan tiket za odredjeni broj bubzova i da cekate izvlacenje tog poklona (kao kad igrate loto samo sto ovde neunosite brojeve vec samo idete na opciju bid i automatski ste u igri za izvlacenje) !!! Na tom delu kao i na ostalim delovima mozete da izaberete za koji ce te poklon otkupiti tiket - naravno za neki vredniji poklon tiketi su skuplji a za neki manji poklon tiketi su jeftiniji !!! Postoje tiketi koji kostaju 1 Bubz a postoje i tiketi koji kostaju 20 Bubzova (sve zavisi od vrednosti poklona) !!! Kada odkupite jedan tiket u zavisnosti koliko ste platili tiket taj broj Bubzova koji ste platili za tiket ce vam se oduzeti iz Treasure Questa a vama jedino preostaje da sacekate izvlacenje i ukoliko budete izvuceni automatski ce te biti obavesteni da ste dobili a ako ne pa vise srece drugi put !!!

- Ako kliknete na Aukciju mozete da kupite poklon tako sto se licitirate sa drugim takmicarima za neki poklon koji vi izaberete (ko da vise Bubzova taj je pobednik) !!! U slucaju da izgubite na licitaciji nebrinite se jer vam se u tom slucaju Bubzovi koje imate neoduzimaju (naravno ako dobijete broj bubzova vam se oduzima za onu cenu koju ste vi stavili) !!!

- Ako kliknete na Show Window mozete da otkupite jednu greb srecku i da za nju dobijete dobijete poklon (naravno ukoliko samo ukoliko ogrebete a slika vam bude u obliku poklona) !!! Ono sto je jako bitno da znate jeste to da jedna greb srecka kosta 5 Bubzova i da svaki drugi-treci tiket dobija (znaci sanse su vam uglavnom 50% - 50% da dobijete) !!! Ako dobijete obavezno idite na <<<OK>>> a posle toga cete vec videti sta se desava ostalo mozete i sami !!!

- Ako kliknete na Gift shop (mozda je i drugi naziv neznam tacno) mozete da osvojite poklon tako sto ce te ga platiti po realnoj ceni po kojoj poklon stvarno toliko i vredi !!! E sada ovde je princip uglavnom slicni kao i na tomboli samo sto ovde za razliku od tombole tiket uzimate besplatno i ukoliko vas izvuku vi placate realnu cenu za poklon (recimo poklon kosta 12 Bubzova vi uzmete besplatan tiket za taj pokolon i bas vas izvuku - u tom slucaju vama se sa racuna oduzima tih 12 Bubzova a vi dobijate poklon) !!! Naravno ukoliko izgubite neoduzimaju vam Bubzove !!!

Nadam se da sam nekome bar malo pomogao ali kako vreme protice vec ce te sami ukapirati o cemu se radi !!! Ako ikome nekad nesto zapne neka mi posalje privatnu poruku ili neka mi posalje mail : inspectorigor@yahoo.com !!! O OVOME OVDE VEROVATNO ZADNJI PUT PRICAM TAKO DA IZVOLITE REGISTRUJTE SE : http://en.prizee.com/?refer=Inspectorigor !!! PoZ.....
 
Najlaksa i po meni najlepsa igra na Prizee-u je Cocerto Ticket zato sto se najvise zaradjuje !!! Par puta mi se desavalo da dobijem 1 Bubz a mnogo puta 0,50 ; 0,10 ; 0,05 Bubzova (nekome je obo bas baksuznaigra pa nikad nsita nedobije) !!! Neznam zasto ali me uglavnom na tom greb tiketu oce me sreca a od ostalih igrica isto mozes da zaradis dosta bubzova samo treba imati malo srece (nema nekih pravila) !!! Inace igra na kojoj se ubedljivo najvise dobijaju Bubzovi je KABOOOOM ali nju mozes da igras samo ako kupis Max Pack !!!

Ako mislis ovako sta volim da igram na Prizee-u to susigurno : Concerto Ticket, Food Chain i Snky Forg !!! A ako si ovako mislio : Generals ZH, Wracraft III (D-day 18.6), formule 2003 i to bi bilo to (uglavnom sve tri igre igram zbog mreze koju imamo u ulici pa igramo nas 7-8) !!!

Nisam rako da za jedan dan dobijate nagradu nego da ostane tema na ovom forumu jos jedan dan da bi svi ljudi koji su se uclanili preko mene a ima ih 14 - 15 vide kako da uzmu poklone kada sakupe dovoljno Bubzova !!!
 
Pravite racun bez krcmara.
Meni cela ova stvar smrdi...

85.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top