Kad covek ne moze da j... od ljubavi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dirk

Primećen član
Poruka
848
Juce ja na msn, nadjem se sa ortakom sa kojimnisam dugo pricao, inace vazi za momka koji
ima pun zid recki, jurio za devojkama ceo zivot...elem, decko se zaljubio...i to bi sve bilo divno i krasno da nema prroblem...kaze, toliko je voli da ne moze da mu se dig.. na nju??? I sad se razmislja da poseti psihologa, tj sexologa...stya vi mislite o time?
 
latica:
ama vole neki likovi tako da s...ja nju toliko postujem i volim da ne zelim da je...sta znaci sex mu dodje nepostovanje i apsolutno uvek se radi bez ljubavi :shock:
a nije u tome stvar, to su likovi koji prosto nisu bili zaljubljeni, a bili su sa dosta njih, nisu ni mislili da je moguce da upoznaju nekog ko ce im toliko odgovarati po svemu... nije tu stvar ja nju poshtujem, nego se prosto osecaju kao da su prvi put sa devojkom... u nekom smislu i jesu, pa malo frka...
 
Dirk:
Juce ja na msn, nadjem se sa ortakom sa kojimnisam dugo pricao, inace vazi za momka koji
ima pun zid recki, jurio za devojkama ceo zivot...elem, decko se zaljubio...i to bi sve bilo divno i krasno da nema prroblem...kaze, toliko je voli da ne moze da mu se dig.. na nju??? I sad se razmislja da poseti psihologa, tj sexologa...stya vi mislite o time?
Presiso covek, jbga :)
 
Dirk:
Juce ja na msn, nadjem se sa ortakom sa kojimnisam dugo pricao, inace vazi za momka koji
ima pun zid recki, jurio za devojkama ceo zivot...elem, decko se zaljubio...i to bi sve bilo divno i krasno da nema prroblem...kaze, toliko je voli da ne moze da mu se dig.. na nju??? I sad se razmislja da poseti psihologa, tj sexologa...stya vi mislite o time?

Aha, apsolutno moguće...Treba neko vreme da prođe i sve će doći na svoje mesto.
Šta ljubav može da učini, ljudi, ne biste verovali...Pozz
 
Jao sto ljudi prave problema tamo gde ih nema... ako ovo i jeste problem onda je najprostiji moguc...
Nisam nikad bio u takvoj situaciji i nadam se da i necu... A ja to vise vidim samo kao neku tremu... sto bi se resavalo prostim opustanjem...
na pesma... ruka u ruci je vec nesto drugo... a tek telo uz telo... :lol:
Opustite se...
 
Dirk:
Juce ja na msn, nadjem se sa ortakom sa kojimnisam dugo pricao, inace vazi za momka koji
ima pun zid recki, jurio za devojkama ceo zivot...elem, decko se zaljubio...i to bi sve bilo divno i krasno da nema prroblem...kaze, toliko je voli da ne moze da mu se dig.. na nju??? I sad se razmislja da poseti psihologa, tj sexologa...stya vi mislite o time?
:lol: :lol: :lol: E ebiga prejebo se brate 8-) istrošio snagu pa sad ne mož da mu se digne na pravu :lol: :lol:
 
Liblet:
doživela sam i ja to sa jednim likom. mnogo gadna stvar. na kraju je on mene ostavio. baš bih volela da znam zašto se to dešava muškima...Da nije to taj tvoj drug?!!!
Jedini razlog što se to ne dešava vama je to što nemate penis i uvek ste spremne za seksualni čin( dobro ne baš uvek),a mi moramo da upumpamo krv u taj sunđerasti mišić(e da bar ima kost u sebi gde bi nam bio kraj) :lol: a to zavisi 90 % od mozga koji se baš čudno ponaša neki put :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top