Zidne varijante...

Incognito

Poznat
Poruka
8.226
Koliko se secam, o ovome nije pricano, a izgleda da ima dosta ljudi koji to vole (ukljucujuci i mene)...

Dakle... osnovno pitanje: volite li zidne varijante?

A kao podpitanje moze da ide 'kakve?'... Posto ima mali milion poza koje se mogu odraditi uz pomoc zida...

Dakle... ljubitelji zidova, oglasite se!

Long live the wall! :mrgreen:
 
Hmm, da li treba da kazem da obozavam... :D
Zidne varijante, ma kako god nam padne na pamet...
Recimo, ja stojim, rukama oslonjena o zid, nogu blago rasirenih...
On mi prilazi otpozadi, klekne i njezno luta jezikom po meni, prije nego sto ustane i uzme me takodje otpozadi, ali ovaj put zestoko... :oops:
 
Gazdarica:
Hmm, da li treba da kazem da obozavam... :D
Zidne varijante, ma kako god nam padne na pamet...
Recimo, ja stojim, rukama oslonjena o zid, nogu blago rasirenih...
On mi prilazi otpozadi, klekne i njezno luta jezikom po meni, prije nego sto ustane i uzme me takodje otpozadi, ali ovaj put zestoko... :oops:


hahha:))0 Hvala Gazdinka....cekam 16 00:)))))))))
 
® mojne da kvaris ovu divnu temu komentarima... za chat, svrati na Svastaru...

A Gazdinka, ta poza jeste zesce napaljiva, no ima i drugih... recimo, ona nasloenjana ledjima na zid (znaci face-2-face), pa krene tu mazenje i ostale pikanterije... e onda je cvrsto pritisnem uza zid, podignem tako da joj se noge obaviju oko moje guze... i bude shta bude :oops: ... Nije los ni dodatak da se ona nogama drzi za tebe, a ti jace pritisnes (da ne padne), i dignes joj ruke iznad glave, i 'zalepish' ih uz tako da ne moze da ih pomera (fora bespomocnosti... malcice grublja varijanta, ali ume da deluje jako stimulativno...)...

Naravno, ovako nesto se ne sme raditi uz neravne zidove, jer ume da zgrebe ledja vasoj dragoj... Zato je ovo idealna stvar za skroz glatke zidove (recimo plocice u kupatilu... uhhhh... da ne pocinjem sad o plocicama :mrgreen:)...
 
Hehe, naravno da ima raznih, napaljivih, zidnih varijanti...
Jedna od njih, npr. varijanta sjedenja na nekom zidu... Sjede krenuti jedno ka drugom, nogu su im isprepletene, maze se, ljube, ruke su slobodne da setaju po tijelu, i prije i za vrijeme samog koitusa...
Sunasce, samo ti uzivaj... :wink:
 
Inco ubiču te... joj šta mi radiš :oops:

elem zid i zidne variacije :mrgreen:

komentar na tvoju grublju pozu uklještivanja ženskog tela na zidu ... moje otimanje i to žestoko, pokušaji bežanja iz klopke... ako me pritome fiksira još i ljubljenjem sledi disanje kroz njegova usta...

1. poza zid na stepeništu :lol: ... jedna noga na višoj stepenici ili koleno na ogradi a on prodire od pozadi...

2. variacija... on odpozadi ali moja noga podignuta i savijena u kolenu oko njegovog struka prema nazad 8)

3. tuš... poza sa bilo koje strane kao dodatni stimulans voda koja ti prosto ne da da dišeš

4. vrata (hehe)... face to face, moje noge oko njegovog struka a rukama se uhvatim za gornji nosioc vrata... u biti je žena u zraku samo se prstima drži (potrebno dosta snage u rukama ;) )

5. polu zid (ili hauba avtomobila isti efekat) noga podignuta kao oslonac... napred ili odpozadi svejedno 8)

6. najomiljena poza je ipak klasična policajska fora hapšenja :mrgreen: ali gruba varianta kad te on pritisne telom jako uz zid tako da je glava pritisnuta uz zid licem

uhhh ima još ali dosta za danas ili ču izludeti od mašte ;)
 
Lilu:
ovo pod 2. nikako ne kapiram!
idi bre sele... uhhh tražiš mi detalje... kako ne kapiraš???

elem ti si naslonjena rukama na zid je l' te... on od pozadi... podigneš nogu i prema nazad je oviješ oko struka njegovog ... ako težko stojiš u tom "balerina style-u" zamoli ga da ti pridrži nogu rukom ;) ... mada meni je to veoma jednostavno no ja sam trenirala jogu :lol:
 
blondi:
Lilu:
ovo pod 2. nikako ne kapiram!
idi bre sele... uhhh tražiš mi detalje... kako ne kapiraš???

elem ti si naslonjena rukama na zid je l' te... on od pozadi... podigneš nogu i prema nazad je oviješ oko struka njegovog ... ako težko stojiš u tom "balerina style-u" zamoli ga da ti pridrži nogu rukom ;) ... mada meni je to veoma jednostavno no ja sam trenirala jogu :lol:

idi bre blondi...
 

Back
Top