Steroidi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Mislim da cu da uputim jednu kritiku, pre par nedelja je ovde jedan momak pitao o steroidima posle cega je tema zakljucana u veoma kratkom roku. A to je po meni veoma los stav. Steroidi jesu losi , mogo losi, uzasno losi, o tome ne zelim da diskutujem ni sa kim.

Sta je moja poenta, ako se postavimo tako da izbrisemo ili zakljucamo temu, nikome nismo pomogli, ta mlada osoba zeljna neznam kakvog izgleda ce sutra da ode kod nekog drugog najcesce ulicnog dilera i onda ce taj glodar, pacov i ne znam ja kako vise da ih nazovem da mu objasni kako je sve to super za njega, i da mu isprica poznatu dilersku pricu kako su medicinari sisali veslo i kako nemaju pojma. Mislim da ljude treba edukovati u tom pravcu.Maksimalno ukazati na posledice i lose strane.
 
Ako se kritika odnosi na pitanje da li lekar opste prakse moze da prepise anabolike za smanjenje telesne tezine, i na kojoj si komentarisao kako su anabolici veoma stetni a postavljac teme ti odgovorio da to nije odgovor na njegovo pitanje, onda - da, tema je zakljucana. Postavljac pitanja je dobio odgovor na svoje pitanje, onaj koji je trazio (ocito nije bio zainteresovan za edukativnu pricu kako su anabolici stetni jer ti je jasno skresao da to nije bila sustina njegovog pitanja), a to je da lekar opste prakse ne moze prepisivati anabolike za smanjenje tezine a i da moze - ne bi trebalo da to cini. Time je tema iscrpljena i nije bilo razloga da postane poligon za dosetke onih (a znamo ih sa ovog foruma) kojima je propagiranje nedozvoljenih substanci koje izazivaju zavisnost razonoda i zabava. Sva druga pitanja na temu steroida mogu se postaviti i diskusije nastaviti na temi koja se bavi bolestima zavisnosti; na zakljucanoj temi pitanje je bilo iskljucivo pravno-administrativnog tipa.
Molim te da ne otvaras teme ovog tipa, sve kritike na rad moderatora kao i objasnjenja koja mislis da treba da dobijes mozes poslati na PP.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top