Uraaaaaaaa

Ja delim tvoju radost,to je sigurno.....
Doci ce ljudi,polako,malo ce biti sramezljivo u prvo vreme,al to tako uvek bude.
Ima jos romantika na ovom svetu,bar ja cvrsto verujem u to.
 
Bozo:
Postovani,

ovo je javni forum, nema potrebe da ga identifikujete sa nekim odredjenim likom, jer je forim svaciji i za sve korisnike.

Pozdrav

Heh,
Pa goscica nista krajnje nije imala,zar ne Bozo.Normalno,ne samo Romantika,svi Forumi su svaciji,zar ne.

Hvala
 
DON:
Ja delim tvoju radost,to je sigurno.....
Doci ce ljudi,polako,malo ce biti sramezljivo u prvo vreme,al to tako uvek bude.
Ima jos romantika na ovom svetu,bar ja cvrsto verujem u to.

romantika mmmmmm.... pa to je bash lepo... :wink: kome ovo pade na pamet da otvori?... 8)
evo ja tju pisati, nisam ja sramezljiva :wink: ... pisatju ja divne pesmice ovde...
poz
 
romantika mmmmmm.... pa to je bash lepo... :wink: kome ovo pade na pamet da otvori?... 8)
evo ja tju pisati, nisam ja sramezljiva :wink: ... pisatju ja divne pesmice ovde...
poz[/quote]


Heh,a zasto bi ti,ili bilo ko drugi bio sramezljiv? zar je sramno biti Romantik? Ne bih reko.Romantika je bogatstvo,i svaki covek je ima u sebi,na ovaj ili onaj nacin.Tek,ima je........
 
Goscica:
Bravo Done, treba i nesto ovako ovde za nas romanteticne! E pa nista, samo da dam podrsku i da pitam druge da li dele moju radost! :lol:
O, pa dete je prohodalo, i sad se uči drugu najbitniju stvar u životu - da ide na vreme na nošu! :wink: Dvadest meseci, nije šala! :P I još ovako poraslo veliko!
 
Nekad

6820047.jpg


Romantika diše svuda oko nas, samo treba da je pustimo da nam priđe.

I sad :wink:

romantic.jpg
 

Back
Top