VRACANJE BIVSIM VEZAMA

To mu dodje mrtva trka.
Nikada se nisam vracao bivsim devojkama koje sam voleo, ali onim glupavim vezicama... cesto... to mu dodje kao neka relaksacija, znas da ti nista ne znaci, znas da ti se nece desiti (kao ni njoj) nista "opako"... samo obostrana korist, zadovoljavanje izvesnih potreba.
Inace, posle neke ozbiljnije veze... to mi je uvek delovalo strasno, nikada to nisam uradio... i ne bih... Deluje mi mnoogo zayebano.
 
vlade032:
Zasto? Mislio sam na povratak staroj ljubavi (od pre vise godina, recimo iz osnovne skole). To ti dodje kao da si sa drugom osobom.

u tvom slucaju zasto da ne...nikad ne znas gde te zivot moze odvesti..a i ljubav iz osnovne nije bas veza...tako da nije isto..i nije adekvatan naslov...a kada bi gledali po naslovu...recimo da to nije najpametnija stvar
 
jednom to uradih...i grdno se pokajah...a lepo smo se razisli prvi put, sta nam bi da probamo opet...sad kad se sretnemo, prelazimo ulicu...ne znam, u principu nema pravila, al moje iskustvo govori, jock...stare farmerke su stare, kolko god ih voleo, mora se pocepaju...
 

Back
Top