U kojim slucajevima vi ovako reagujete...?

Anonymous:
Davno prosla vremena..voleo bih videti lik koji ce ovo preturiti preko jezika.Sta bi ti mislila o nekom ko ti ovo izrecituje?

Pa znas sta, ovo meni uopste nije problem. Mogu Vam reci da sam pevao pred 300 ljudi jednoj devojci (koja se naravno tada osecala kao kraljica) i napravio budalu od sebe zato sto nemam veze da pevam. A klasicne fore su pevanje na ulici u Skadarliji sa ona dva cigana (koji me vec i znaju), zacinjeno sa cvecem... Volim kada sam sa devojkom da se ona oseca kao kraljica, da to vidim i osetim. Tada stvarno uzivam.
 
Incognito:
Milojko Vasic:
Milojko nikad od žena nije bežao.

... al' zato one jesu od njega... itekako! :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Inace, da se vratim na temu, da bih tako nesto odrecitovao morao bih da budem maksimalno, ali MAKSIMALNO sludjen tom devojkom, dakle osecanja podesena na maksimum. Ili ako me slucajno uhvati u nekom od mojih trenutaka, ali oni su retki. Tada mogu da kazem apsolutno bilo sta, pred bilo kim, samo ako tako mislim i to zelim da kazem. Ali takvi trenutci su retki, dakle samo u prvom slucaju.
 
strani placenik:
Anonymous:
Davno prosla vremena..voleo bih videti lik koji ce ovo preturiti preko jezika.Sta bi ti mislila o nekom ko ti ovo izrecituje?

Pa znas sta, ovo meni uopste nije problem. Mogu Vam reci da sam pevao pred 300 ljudi jednoj devojci (koja se naravno tada osecala kao kraljica) i napravio budalu od sebe zato sto nemam veze da pevam. A klasicne fore su pevanje na ulici u Skadarliji sa ona dva cigana (koji me vec i znaju), zacinjeno sa cvecem... Volim kada sam sa devojkom da se ona oseca kao kraljica, da to vidim i osetim. Tada stvarno uzivam.
Ja se ne bih osecala kao kraljica u ovom slucaju,naprotiv,osecala bih se nekako glupavo :roll:
 
Milojko Vasic:
Milojko nikad od žena nije bežao.


Mozda, ali malo verovatno, jer mnogi od jakih, uspesnih, pametnih, emancipovanih, ambicioznih, samosvesnih, dominantnih, zena koje imaju sta da kazu beze glavom bez obzira.

Kazem mnogi, jer je malo muskaraca koji imaju hrabrosti da stanu rame uz rame sa ovakvom zenom. Ponekad mi se cini da svi zelite pored sebe izblajhane, isprazne ribe koje ce samo cutati i osmehivati se. A mozda je to zato sto ni mnogi od vas nemaju sta da kazu? Cast izuzecima (ima ih ali malo).
 
Djesi Djenis I:
Jaka zena...Umoran sam od tih prica kako ih se plasimo.
Inace kod nas su sve te zene, koje se smatraju jakim i koje zive navodno zivotom kao iz serije Sex i grad, uglavnom same i cini mi se nesrecne.Uglavnom su razvedene.Ne verujem da je to zato sto ih se muski plase vec je problem verovatno u njima.

I obicno su dovoljne same sebi,a ustvari kriju iskompleksiranu licnost.Prava zena,je pre svega "ZENA",i pri tome moze biti uspesna na mnogim frontovima,ali prevenstveno "ZENA".
 
e sad primetih... mislim da bi bila najveca uvreda za zenu da je neko poredi sa Evom - incestoidnom, promiskuitetnom zenom :o

Dok ce religijski fanatici reci da je neprikladno porediti zene sa Evom zato sto je ona Adama naterala da ubere jabuku u rajskom vrtu... Sto ja smatram jedinim dobrim delom te legende... Pa ja bih za moju dragu ubrao zvezde s' neba, pa makar me direktno poslali u pakao... Vidis, ipak i u hriscanstvu ima malo ljubavi ;)
 
ljilja br.0905967:
Djesi Djenis I:
Jaka zena...Umoran sam od tih prica kako ih se plasimo.
Inace kod nas su sve te zene, koje se smatraju jakim i koje zive navodno zivotom kao iz serije Sex i grad, uglavnom same i cini mi se nesrecne.Uglavnom su razvedene.Ne verujem da je to zato sto ih se muski plase vec je problem verovatno u njima.

I obicno su dovoljne same sebi,a ustvari kriju iskompleksiranu licnost.Prava zena,je pre svega "ZENA",i pri tome moze biti uspesna na mnogim frontovima,ali prevenstveno "ZENA".

Kakav je ovo komentar, koje je njegovo znacenje? Pa naravno da je zena, ne moze biti muskarac. Ali kakva zena? - Sigurno ne odvojena od sporeta, zapustena, neobrazovana, u senci muskaraca, koja samo misli kako da udovolji jacoj polovini, koja zna samo za ribanje i kuvanje ruckova. To za mene nije prava zena.
Prava zena je ona koja je u kuci domacica, na ulici dama, u krevetu k*rva. Ona koja moze da drzi paznju muskarca u svakoj situaciji, koja je odmerena, produhovljena, obrazovana, sa svojim stavovima iza kojih ce stajati u svakom trenutku, koja misli svojom glavom, kojoj nije motreban muz da joj kaze sta da radi. Ali to ne znaci da joj muz uopste ne treba. Ne znam zasto postoji predrasuda da su takve zene same, jer najcesce i nisu. One imaju isto toliko jake muskarce, koji se nece stideti da stanu uz svoju zenu i brane njene stavove ako je to potrebno, koji se nece stideti da je odmene u nekim kucnim poslovima ako je ona umorna od posla.
Mozda deluju samodovoljno, ali nije tako, jer u biti svakog od nas je da imamo nekog pored sebe. One se razlikuju od ostalih sto fazu kada nemaju partnera ne dozivljavaju sa strapnjom, kao da je smak sveta, vec iznalaze druge zivotne radosti i okrecu se nekim drugim interesovanjima. To su zene koje znaju da sebi osmisle zivot i kad nemaju partnera. Zena koja zna sta hoce, a sta ne i koja ne pravi kompromise tek da bi bila prihvacena od okoline.
 

Back
Top