Kako da na fotoaparatu ne izgledam kao vampir?

Crazy in love 2

Obećava
Poruka
75
Imam nikon 5200, i priznajem da je odlican fotoaparat, ali imam dva problema. Kada slikam sebe uvak zbog jakog blica ispadnem prebledo, a pozadina crna. Drugi problem je sto mi se vidi svaka mrljica na licu. Vec sam smanjila rezoluciju ali to ne vredi. Da li neko zna sta treba da podesim da mi lice ispadne lepo i da se ne vidi svaka bubuljica na licu??
 
Crazy in love 2:
Imam nikon 5200, i priznajem da je odlican fotoaparat, ali imam dva problema. Kada slikam sebe uvak zbog jakog blica ispadnem prebledo, a pozadina crna. Drugi problem je sto mi se vidi svaka mrljica na licu. Vec sam smanjila rezoluciju ali to ne vredi. Da li neko zna sta treba da podesim da mi lice ispadne lepo i da se ne vidi svaka bubuljica na licu??


само две ствари су одговор: први ти Слобче рекао-без блица на двеном светлу, а за детаље на лицу једино шминка пре фотографисања, или ПШ после фотографисања. Када апарат не би тако добро "Фатао" те детаље, шта мислиш да би за њега написала да је стварно добар, али... :D
 
zoranpetrovic84:
Ili otidji kod kozmeticara?!:D


не завитлавај даму ;) и овако их има мало међу фотографима :(.

4 луда у љубави:

само беС блица и пудер боје лица ти помажу у оном што те мучи (а ако се нешто провуче испод пудера, ПШ)....и много среће у раду.
 
Crazy in love 2:
Imam nikon 5200, i priznajem da je odlican fotoaparat, ali imam dva problema. Kada slikam sebe uvak zbog jakog blica ispadnem prebledo, a pozadina crna. Drugi problem je sto mi se vidi svaka mrljica na licu. Vec sam smanjila rezoluciju ali to ne vredi. Da li neko zna sta treba da podesim da mi lice ispadne lepo i da se ne vidi svaka bubuljica na licu??

Јел овако испаднеш:

vampir17zf0.jpg
 
sto se vise odaljis od fotoaparata (kako vec rece MIAMIA) i sto vise nazumas to je i fotka vise "kompresovana" (ne u tehnickom smislu), glava manje deformisana, a i dubinska ostrina je manja...samim tim ti je pozadina mutnija, lice ima manje detalja tipa bubuljica i fotka portreta je bolja...sve ovo naravno bez blica (blic aut ako oces dobar portret)...
 

Back
Top