Djukanovici u Srpski Parlament...

S.Sindjelich 2

Zainteresovan član
Poruka
246
"Djukanovici u Srpaki Parlament"
Novi Ustav Srbije, ne razlikuje se od 1943 Jaltansku zaveru, da Srbima nametnu Zionisticki rezim, republike bivse jugoslavije koje su oruzjen dobile nezavisnost, sa novi ustav Srbije:zaobilazak Kraljevinu Jugoslavije, Srpski Zionisti, uspeli su da ispune "san" Adolfa Hitlera!...
Da? ili ne!...
 
S.Sindjelich 2:
"Djukanovici u Srpaki Parlament"
Novi Ustav Srbije, ne razlikuje se od 1943 Jaltansku zaveru, da Srbima nametnu Zionisticki rezim, republike bivse jugoslavije koje su oruzjen dobile nezavisnost, sa novi ustav Srbije:zaobilazak Kraljevinu Jugoslavije, Srpski Zionisti, uspeli su da ispune "san" Adofva Hitlera!...
Da? ili ne!...

ja se najiskrenije izvinjavam, ali je nista ne razumem sta ovde pise.. :D , ako bi mogao da malo lepse postavis pitanje.
 
S.Sindjelich 2:
...nema sta da se ivinjavas, valjda si Srbin, pa ako trebaji take i zapete, ti ih postavi! ,-.-"-?-,,-"! mislim da temom nisam postavljao pitanja, osim, sta mislite o Djukanovice u Srpski parlament!...

izvini brate, ja te i dalje ne razumem..nemoj da me pogresno shvatis, ali jesi ti srbin ili..dobronamerno pitam, zato sto ne mogu da shvatim sta ovde pise..pozdrav
 
srbija do grcke:
izvini brate, ja te i dalje ne razumem..nemoj da me pogresno shvatis, ali jesi ti srbin ili..dobronamerno pitam, zato sto ne mogu da shvatim sta ovde pise..pozdrav

pitas Sindjelica ,da li je srbin??
stvarno radikali,vi mora svi da pijete onu meku prepecenicu :roll:
...nije dobra za glavu :lol:
mora na spricer da se prebacite :idea:
steva 2 je hteo da kaze ,ukratko ,srpski receno ''yebes ustav ,kad nema kralja''
...mislim... stvarno :?:
 
Немој га псовати није устав крив него они што мисле да употребе ћораве кутије да га протуре, јер не видим како друкчије може победити.

Вујадин
 
S.Sindjelich 2:
"Djukanovici u Srpski Parlament"
Novi Ustav Srbije, ne razlikuje se od 1943 Jaltansku zaveru, da Srbima nametnu Zionisticki rezim, republike bivse jugoslavije koje su oruzjen dobile nezavisnost, sa novi ustav Srbije:zaobilazak Kraljevinu Jugoslavije, Srpski Zionisti, uspeli su da ispune "san" Adofva Hitlera!...
Da? ili ne!...
ne.....si ti neki psycho :shock: :roll: :lol:
 
srbija do grcke:
izvini brate, ja te i dalje ne razumem..nemoj da me pogresno shvatis, ali jesi ti srbin ili..dobronamerno pitam, zato sto ne mogu da shvatim sta ovde pise..pozdrav
...do 1943, Srbija je bila do Grcke, zahvaljuci Zionisticke mafijase, sad gubimo i Kosovo a za Vojvodinu se jas nezna.
Prije no sto popije koju prepecenicu, procitaj moj post pa ce da vidis u cemu je stvar, jer Srija pripada Srbima a ne Zionistickoj mafija, koja se zestoko bori da se Kraljevina Srbije na ne vrati na prestol!...
smrt fasizmu sloboda narodu
 
srbija do grcke:
ovo je najistripovanija tema do sada, ako je meni ovde nesto jasno seci me.. :)

Господин Синђелић је старији господин који је дуго година у САД - иначе је човек антикомуниста. Дуго година је ван земље и зато му српски баш није најбољи, али
ако се потрудиш и прочиташ неколико пута његов пост - све ће ти бити јасно. 8-)
 
S.Sindjelich 2:
...do 1943, Srbija je bila do Grcke, zahvaljuci Zionisticke mafijase, sad gubimo i Kosovo a za Vojvodinu se jas nezna.
Prije no sto popije koju prepecenicu, procitaj moj post pa ce da vidis u cemu je stvar, jer Srija pripada Srbima a ne Zionistickoj mafija, koja se zestoko bori da se Kraljevina Srbije na ne vrati na prestol!...
smrt fasizmu sloboda narodu

Г.Синђелићу верујем да је и Вама, као и мени, јасно да управо влада САД чини све да би рехабилитовала Хитлера, фашизам и нацизам - а њени поступци су потпуно пресликане идеје Адолфа Хитлера. Разлика је у томе што они против других земаља воде ЕКОНОМСКИ РАТ и тако поробљавају народе а Хитлер је то радио војном силом. Циљеви су им исти - РАЗБОЈНИШТВО И ОТИМАЧИНА РЕСУРСА . Влада САД такође као и Хитлер уништава и истребљује народе који јој нису по вољи, то су урадили са 20,000 000 Индијанаца, о Црнцима нећу ни да причам, а када је у питању њихово освајање Балкана - Срби им никако нису по вољи па су нам тако бацили ТОНЕ и ТОНЕ осиромашеног уранијума, разне биљне болести, итд.итд. На Косову и Метохији је права ЕПИДЕМИЈА карцинома тј. много је људи оболело од рака. Према мојим обавештењима Ционисти дано-ноћно њушкају по Србији и УЛТИМАТИВНО ТРАЖЕ КОНЦЕСИЈЕ ЗА РУДНИКЕ, док други дрпају и разграбљују друге ресурсе, изворе питке воде и све друго чега се домогну.

Без обзира колико смо мали, никакви и пропали, очигледно је да се ционисти плаше курчевитих Срба - А НАРОЧИТО УСПОСТАВЉАЊА МОНАРХИЈЕ - јер онда они не би могли овако да вршљају, не би могла вештица Медлин О. да гради у сред Србије у Сурчину карго-аеродром, и сл.
 

Back
Top