Najbolji golman

@Srle Peruci je bio izvanredan...podsjetio si me na Paljuku...Luka Paljuka(to je to zlatno vrijeme italijanske lige...najbolji golmani na svijetu!):mrgreen:
@Engleska Valjao bi vam sad Siman...:lol::lol::lol: ali kad nema...nema!:mrgreen:
 
Pa to ti kazem,Peruzzi,stvarno je bio sjajan. Onda bas Paljuka,Markedjani...OK,mozda nisu bili klasa kao Peruci,ali dobri su i oni bili. Ili recimo Piter Silton,covek koji je branio do 42.cini mi se,bas kao i ludi brkonja Simen.Dal se neko jos seca Valtera Zenge ili Dina Zofa?
 
Petar Borota :lol: :lol: :lol:

A najatraktivniji mi je bioonaj (sad mi je stao mozak i ne mogu da se setim imena) sto je pucao slobodne udarce i dao pozamasan broj golova.

Inace vidim da sa Nislijom imam dosta slican ukus. I ja sam mnogo gotivio Schmeichel-a i Seaman-a
 
Hoze Kampos jedne godine branio,a sledece igrao spica,da bi na kraju spojio 3 godine kao golman;)Takodje je sutirao slobodne udarce i imao najinteresatniji dres(kao papagaj-sto vise drecavih i razlicitih boja).Bio je visok "citavih" 171 cm.
 
Hoze Kampos jedne godine branio,a sledece igrao spica,da bi na kraju spojio 3 godine kao golman;)Takodje je sutirao slobodne udarce i imao najinteresatniji dres(kao papagaj-sto vise drecavih i razlicitih boja).Bio je visok "citavih" 171 cm.

Steta je sto mnogi momci odavde nikad nisu culi za Kamposa..A ja vam preporucujem da probate da nadjete nesto na youtube,upisite Horhe Campos i nesto mora da izleti!
Najjace je sto ne samo da je bio napadac,no je car bio i najbolji strelac svoje ekipe jedne godine u Meksiku!!! A da,pri tom je na nekim mecevima i branio..I onda se i definitivno odlucio da bude golman.Znaci,car.

Naravno,Cialvert je kategoriaj za sebe.Gradjen kao ulicni fajter,paklen udarac imao iz slobodnjaka a branio..Sta sve taj nije branio..I tacno,celu reprezentaciju je drzao,da covek ne poverjue da golman drzi igru cele ekipe :D
 

Back
Top