F1 2005 Sampionat Online voznja

Reglia

Ističe se
Poruka
2.171
E maso,samo me saslusajte......Znam da je malo onih koji vole da igraju F1 online,ali u skoro svim zemljama imaju forumi gde se igra sampionat....U Srbiji mislim da nema takvog,pa hajde da ga mi osnujemo,i da to bude onaj pravi forum za online......Mislim da mozemo to da uradimo i da ima ljudi koji hoce......Svi zaintersovani,a koji redovno igraju Formulu 1 na kompu,neka pisu ovde i meni na private.....Verujte bilo bi do jaja! Pozz
 
F1...igra koju bi igrao bez prestanka...samo sto je malo dosadio GP4...da li je izaslo nesto novije ? Ja sam jednom skinuo neki patch tezak 400mb ali na italijanski, a i imao je bugove za sezonu 2006, ali dzaba, nista ne valja...josh pa online da zaigram ? Rachunaj na mene :)
 
BigMazi:
F1...igra koju bi igrao bez prestanka...samo sto je malo dosadio GP4...da li je izaslo nesto novije ? Ja sam jednom skinuo neki patch tezak 400mb ali na italijanski, a i imao je bugove za sezonu 2006, ali dzaba, nista ne valja...josh pa online da zaigram ? Rachunaj na mene :)

Naravno da je izaslo.....Modovi 2005 i 2006,sjajno su odradjeni......Samo da skupimo masu i ja cu sve objasniti....Ako imate neke prijatelje,zovite ih!
 
Napravi ti taj foruim za pocetak,organizuj ga u podforume i salji invite ljudima preko maila i ovde preko pp-a.
Tako ces najbolje saznati koliko ljudi prati Formulu 1 i koliko je od tih sto prate zainteresovano da se aktivira.
Ovako nista neces uraditi i sve ce se zavrsiti na ovoj temi.
 

Back
Top