Prizze : igraj igrice i osvoji poklone !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
Na ovom sajtu mozete da igrate igice i da osvaja razne vredne nagrade i poklone (plazma televizor, sony 2, kompjuter, laptop, digitalne kamere) - kao i one manje nagrade (mini fm radio, kacketi, majce, privezci, igrice, filmovi itd...) !!! Prvo da kazem da ovo nije uopste nikakva laz i da sam ja licno osvojio 3 poklona i da je sve totalno besplatno !!! Uostalom videcete kada osvijite prvi poklon - on ce vam stici na kucnu adresu za 2 nedelje i necete morati da platite ni postarinu (dakle sve je besplatno) !!!
Fora na ovom sajtu je u tome da igrate razlicite flash igre i da u zavisnosti od srece ili od toga koliko ste uspesni osvajate poene (Bubz-ove), a posle odredjenog broja sakupljenih poena recimo mozete da odete na aukciju stvari i da za te poene otkupite neki poklon ili da igrate tombolu ili nesto drugo !!! (Ja sam osvojio Majcu, Mini Radio i Kacket do sada i sve mi je stiglo za dzabe) !!!
Ako se registrujete preko mog linka reci cu vam i jos neke dodatne fore :

http://en.prizee.com/?refer=Inspectorigor

Inace ukoliko nas iz srbije bude bilo 10 sa ovog foruma mozemo daoformimo srpski klan (posto na sajtu postoji takmicenje clans cup) !!! Sva pitanja u vezi sa ovim sajtom postavljajte mi ovde !!! Dakle sve je 100% besplatno !!!
 
u cemu je fora, kake koristi imaju oni, niko nije prso da dijeli poklone tebi sto igras igrice. Vjerovatno je fora da ih ti kao uclanis. ..ona piramidalna njasra. I sto vas ima vise bolje naplate reklamu na tom sajtu...
Ili to ili ce da vas uclane u sektu obozavanja djavola!! :angry:
 
E cekajte jedan po jedna !!! Za igranje igrica potreban je flash 9.0 novi koga mozete da skinte sa www.pctv.co.yu (imate tamo link u downloadu) !!! E onda tu imate vise flash igara !!!

Ono sto je jos bitno za pocetak da znate :

Treasure Quest je vas racun ispod onog kovcega mozete videti koliko Bubzova (Bubzovi su virtuelni novac koji kasnije mozete iskoristiti da kupite neki poklon) imate !!!

- Free igre su one igre na sredini ekrana i TOTALNO SU BESPLATNE - ima ih dosta i svaki dan mozete da ih igrate iznova i iznova !!! Imate igre u obliku greb tiketa koje mozete igrati 3 puta a imate igre na foru super maria koje mozete igrati samo 1 dnevno !!! Kada ste recimo odigrali sve igre u toku dana nemojte da mislite da ste nesto zeznuli - samo dodjite sledeci dan i posle toga cete ponovo imati 3 igre za greb tiket i za ove 1 put (tako svaki dan) !!!

- Igre koje se placaju su onih 5 igara sa desne strane i ispod svake igre pise sa koliko Bubzova tu igru mozete igrati (to je za one koje uglavnom vole da se kockaju sa svojim vec zaradjenim Bubzovima pa ako ih hoce sreca mogu da osvoje dosta ovih Bubzova a ako ih nece gube te bubzove) !!! Dakle da se razumemo te igre se neplacaju ovako preko kreditnih kartica i ostalih gluposti nego kada na free igrama dobijete Bubzove te bubzove mozete da potrosite tako sto ce te igrati igre koje se placaju !!! Recimo ako trenutno imate 1.00 Bubz to mozete potrositi tako sto ce te igrati one igre sa desne strane (ako igrate igru koja vredi 0.50 Bubzova a vi imate 1.00 Bubz vama ostaje 0.50 Bubzova a u slucaju da dobijete na toj igri recimo 10 Bubzova vi ce te na racunu imati 9.50 Bubzova) ili cete stekovati novac za aukciju poklona ili tombolu poklona (u sledecem tekstu cu opisati kako mozete kupiti za Bubzove neke poklone) !!!

- Skrivene igre su oni upitnici dole ispod svih igara (njih ima 5-6) !!! Skrivene igre otvarate tako sto predjete neku besplatnu igru ili recimo na nekom greb tiketu osvojite 3 ista znaka koja oznacavaju neku skrivenu igru !!! Ove igre se retko dobijaju ali ako jednom dobijete neku skrivenu igru imate je zauvek !!! Znaci svaki sledeci dan od osvajanje skrivene igre mozete je igrati !!! Ja ih trenutno imam tri !!!

E sada ovo je tek osnovni opis malo kasnije cu vam opisti jos mnogo toga !!! Ono sto je jos VEMA BITNO DA ZNATE JE DA AKO SLUCAJNO OSTVARITE NEKI DOBITAK U NEKOJ FREE IGRI ILI OVAKO NA KRAJU IGRE OBAVEZNO IDITE NA <OK> DA BI VAM SE DOBITAK URACUNAO U TREASURE QUEST !!!
 
Max pack mozes da kupis preko kreditne kartice (klikni na opciju Max Pack i tamo procitaj detalje) !!! Max pack ti omogucava da otvoris 4 (to su one dve igre dole i jos par igara) nove igrice samo za jedan dan ali zato za taj kupljen max pack dobijes strasno mnogo Bubzova kada igras te igre !!! Max pack ti takodje daje mogucnost da izaberes jednu igricu (recimo neki tiket) i da za nju dobijes 45 bonus grebanja pored onih novih igrica koje ti max pack otvara !!! Max Pack ja mislim da nije toliko skup (nisam u skorije vreme gledao cenu) ali kada ga uzmes imas sanse da dobijas Jack Pot-ove koji su stvarno abnormalni (1000 Bubzova pa cak i vise, razni pokloni itd...) !!! To vam je odgovor na ono pitanje kako oni profitiraju - dosta ljudi kupuje te Max Packove tako da i oni imaju neku korist od toga !!! Sasvim su vam dovoljne i free igre ali ako bas zelite mnogo vise Bubzova i imate malo novca slobodno mozete naruciti Max Pack cak vam i toplo preporucujem !!! Max Packove mozete dobiti i kao neku nagradu u nekoj od igara mada se to retko desava ali mozda se bas vama posreci !!!

Inace neznam zasto tebi nece da radi - meni nije radilo dok nisam skinuo flash 9.0 !!! Ako recimo korstis operu moras da skines poseban flash za operu isto imas na onom sajtu sto sam dao gore !!!

E sad za te poklone se malo strpi !!! O poklonima i klanovima imam da napisem jedan poduzi tekst a do tada igrajte besplatne igre !!!
 
Ovaj tommy gun je nejveci ***** koga sam ikad video !!! E imam jednom da uzmem od nekog digitalni fotoaparat da se slikam sa poklonima koje sam ddobio !!! Ima ovde par ljudi na forumu koji su se uclanili preko mene na prizee i dobijali extra poklone pa neka vam oni sami kazu !!! Zadnje sto bi uradio je to da nekome dam sajt sa virusom !!! A tommy gun neka samo ***** !!!

DAKLE JOS JEDNOM : GARANTUJEM DA AKO DOBIJETE NEKI POKLON ON CE VAM I STICI NA VASU ADRESU I NECETE PLATITI NI DINAR ZA NJEGA ZATO STO SAM JA VEC DOBIO 3 POKLONA I ZA NIJEDAN NISAM PLATIO POSTARINU !!!

Aj jos jednu cinjenicu da iznesem pa vi mi recite dali lazem : Prizee.com od kad postoji do danas zabelezio je preko 7 miliona registrovanih korisnika svaki sekund se neko novi uclani i svaki covek dobija neki poklon !!! Pa zar mislite da se taj sajt nebi odavno ugasio da ima neke viruse i ta cuda ??? Evo Prizee igram vec godinu ipo dana i meni nije bilo nista a pogledajte knjigu gostiju na njihovom sajtu gde se bukvalno svake sekunde neko novi upise i uglavnom za Prizee imate reci hvale !!!
 
Znate sta?

key.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top