Rostilj

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Yasto u N.Sadu nema nigde da se kupi pljeskavica ili rostilj:?: Pre neki dan sam bio ceo grad smo obilsi i nista i na kraju kupili picu:-|
 
Maxy:
Yasto u N.Sadu nema nigde da se kupi pljeskavica ili rostilj:?: Pre neki dan sam bio ceo grad smo obilsi i nista i na kraju kupili picu:-|

e pa ewe ovako....
Gari ! Novi Sad nije Leskovac ili Banjaluka pa da pljeskavica i cevapa bude na svakom koraku u centru :roll:
( svaka cast onima sto su to izbacili iz centra da ne bi bilo ko na vasaru )
tamo si mogao da zadjes u manje restorancice i narucis sebi neki rostilj, a u blizoj okolini centra i da nadjes rostilj na ulici - sto si verovatno i trazio !?
A za dobra mesta za klopu na brzaka - drugi put kad savladas lekciju 1 !:lol: :lol: :lol:
 
Nis dovoljno dobro trazio, u Novom sadu ima sve sta ti treba.Od Banjaluckog preko Leskovackog do Vojvodjanskog rostilja. Veliki minus za tebe. Nenose, objasni coveku!!!!!
 
Roštilj imaš u AGROVOJVODININOJ prodavnici u prizemlju... :-)
Ima raznih modela ...
Čak i onaj sa šatro vulkanskim kamenjem...kao da je sauna a ne roštilj...

Za pljeskavice ... -> NESONS je majstor ovala drugi dan
 
Maxy:
Yasto u N.Sadu nema nigde da se kupi pljeskavica ili rostilj:?: Pre neki dan sam bio ceo grad smo obilsi i nista i na kraju kupili picu:-|

Nisi bio na pravim mestima. Sledeci put ponesi pljeskacice od kuche zamotaj u novine, da posle ne pricas okolo kako si ostao gladan u Novom Sadu
 
A bar da je pitao nekog ! Lako bi pronasao sta trazi

ali proci ceo grad i ne pronaci PLjESKAVICE :shock:
pa mislim stvaaaarno....ako nemas oci imao si nos :lol: ;)
 
GoldenLady:
sigurno su zalutali na naselje :lol:
Pa na naselju ja znam za tri hamburgerije ... JO-ES, XL i OBELIKS (dobro on je na Telepu al samo predjesh Futoshki put ...) A sigurno ima bar josh jedna. A da ne zoboravino na dve forneti prodavnice! Mmmmmmm ... Forneti .....
 
SSJ4:
Pa na naselju ja znam za tri hamburgerije ... JO-ES, XL i OBELIKS (dobro on je na Telepu al samo predjesh Futoshki put ...) A sigurno ima bar josh jedna. A da ne zoboravino na dve forneti prodavnice! Mmmmmmm ... Forneti .....
hamburgerije???
mi ovde pricamo o pljeskavicama... ali moguce da vi na naselju jedete 'hamburgere' kako bi imali privid zivota u gradu :lol:
 
HEMI 426:
biti gladan u ns je isto kao i pokisnuti u sahari....dakle, jebeno tesko!
Kazem ja... (:

E dobar je ono roshtilj... onaj, onda sto smo svratili ;)
Sad, mogu da se iskurchim pred mojim Beogradjanima, kad mi zakukaju pred jutro:
-Glaaaadniiiii smoooooo!!! Kriticno, kriza! Daj da zavrsimo neko messo!
E tu upadam ja:
-Ae, vodim vas ja. Znam lokaciju ;)

:P
 
SSJ4:
Pa na naselju ja znam za tri hamburgerije ... JO-ES, XL i OBELIKS (dobro on je na Telepu al samo predjesh Futoshki put ...) A sigurno ima bar josh jedna. A da ne zoboravino na dve forneti prodavnice! Mmmmmmm ... Forneti .....
... a lako ćeš ih pronaći, samo prati TRAG PSEĆIH KOSTIJU !!! :lol:
 

Back
Top