KOliko vam treba (ne da svrsite nego...)?

Recimo, relacija na duze staze...
Kakve rezultate mislis?
Od kad proradi hemija pa do kreveta - e zavisi od situacije. Lepo se igrati pre nego sto ''zavrsis u krevetu, a znas da oces''..Ono kao pogledi, igra recima, body talk, steta je to preskociti...:) Igra macke i misa..Nekad budes macka, nekad mis, sve ima svoje cari..
 
Leti je sve EXTRA.. Loret De Mar, diskotekica ona na otvorenom, na i u stenama, pa neki lokalni Antonio, pa sangrija, pa se on ponudi da pokaze lepu plazu, a ti se pravis naivna i krenes u obilazak prirodnih lepota...A sutra boliiii glava, ledja....no sama pomisao da je leto, miris mora i pomisao na sledece vece, leci sve...
Pih a sad ovaj depresivni oktobar u Holandiji, ukljuceno grejanje, dzemperi i cebad..fuj...A Holandjani bledi, nikakvi. Da mi je pet minuta vlasti - sve bi ih u solarijum...:)

No..bilo je i topljenja snega, al u Beogradu...:)
 
Joya!:
Leti je sve EXTRA.. Loret De Mar, diskotekica ona na otvorenom, na i u stenama, pa neki lokalni Antonio, pa sangrija, pa se on ponudi da pokaze lepu plazu, a ti se pravis naivna i krenes u obilazak prirodnih lepota...A sutra boliiii glava, ledja....no sama pomisao da je leto, miris mora i pomisao na sledece vece, leci sve...
Pih a sad ovaj depresivni oktobar u Holandiji, ukljuceno grejanje, dzemperi i cebad..fuj...A Holandjani bledi, nikakvi. Da mi je pet minuta vlasti - sve bi ih u solarijum...:)

No..bilo je i topljenja snega, al u Beogradu...:)
joj joya! sta nam uradi...sad cemo svi pozeleti da smo u africi ;) mislim...ja sam jos severnije od tebe i stvarno ova zima ne cini da je covek sentis, posebno kad spadnes samo na grejanje od radiotora...oh misa mu i to leto :cool:
 
kupina:
znaci, kod tebe pane nema labavo...jedan pogled i sve je jasno :cool:
Ne ne nisi skapirala... zavisi od pogleda... Ebi da ne umem da ti objasnim... ponekad te jednostavno pogodi... Prosto bude - WOW to je to... Samo proveris da nije nesto nenormalno...
Naravno da je i prica odlican nacin upoznavanja necijeg karaktera i mozga... Znaci treba da znas i da ubodes prave teme... ono sto te zanima... a ne da palamudite 5 dana a da nista nisi skontala o nekom...
Znaci smislis u svojoj glavi sta te zanima... koje nedoumice u vezi njega imas...ili mozda on u vezi tebe... i onda resavas...
 
kupina:
Koliko vam treba da odlucite da li cete s nekim seks ili ne?
Kad...sad?
na prvo vidjenje
eventualno 2. ili 3. ali dalje ne...
Koliko vam se cesto desilo da zaglavite s nekim u krevetu "odmah to vece" (dobro mozda je bilo i podne)?
Chim se upoznamo i provedemo malo vremena u razgovoru,mogu da procenim da li me privlachi ili ne.. :)
ONS - samo jednom... ali se to nije zadrzhalo samo na tome...nastavili smo vezu... :wink:
 

Back
Top