BROOKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

markovozd

Primećen član
Poruka
679
Malocas, za vecerom, prica mi cerkica , nevidjenu bruku..............

Bili su , klinci, da isprate, decu iz Ceske, koja su im bila u gostima, na "Radosti Evrope"

Svi su , kaze, plakali , deca su se super druzila, neopterecena nasim glupostima, o Evropi, Uniji, politici, i slicno...............jedva se rastadose, izmenjajuci adrese i telefone, kako to ide u tim , teen age mastarijama...........

Ali, senku nad lepo druzenje na jos lepsoj manifestaciji, napravio je neki debil, ili grupa debila, koja je prekjuce, na priredbi u skoli , koju su organizovala nasa deca, za svoje goste, a ovi , opet odsvirali i odigrali deo svog repertoara za "Sava centar"..............

Dakle, ti moroni su klincima iz Ceske, provalili u svlacionicu, odneli mobilne telefone i slicne vrednosti , i sto je najgore............ZAPALILI nekoliko pasosa, koje su neka deca imala medju stvarima...........na zidu su , sprejom nacrtali 4 S............ :evil:

Dakle , gde je kraj nasim brukama??? :evil:
 
markovozd:
Malocas, za vecerom, prica mi cerkica , nevidjenu bruku..............

Bili su , klinci, da isprate, decu iz Ceske, koja su im bila u gostima, na "Radosti Evrope"

Svi su , kaze, plakali , deca su se super druzila, neopterecena nasim glupostima, o Evropi, Uniji, politici, i slicno...............jedva se rastadose, izmenjajuci adrese i telefone, kako to ide u tim , teen age mastarijama...........

Ali, senku nad lepo druzenje na jos lepsoj manifestaciji, napravio je neki debil, ili grupa debila, koja je prekjuce, na priredbi u skoli , koju su organizovala nasa deca, za svoje goste, a ovi , opet odsvirali i odigrali deo svog repertoara za "Sava centar"..............

Dakle, ti moroni su klincima iz Ceske, provalili u svlacionicu, odneli mobilne telefone i slicne vrednosti , i sto je najgore............ZAPALILI nekoliko pasosa, koje su neka deca imala medju stvarima...........na zidu su , sprejom nacrtali 4 S............ :evil:

Dakle , gde je kraj nasim brukama??? :evil:


"troshish profit na mashine? pa gde je tu kraj?"
"tu neeeeeeeeeema kraja!"

8)
 
Ako su počinioci punoletni - dve godine zatvora i kazna od 200.000 dinara,ako su maloletni - vaspitna mera u popravnom domu i ista globa za roditelje... Pa da vidiš kada će sledeći doći na ideju.. Ali ne,ako ih i uhvate, u Srbiji se to završi sa nekom uslovnom kaznom posle silnog razvlačenja po sudovima i na kraju mogu da postanu i ministri kao D.Trafika Jočić...
 
markovozd:
Daj mi dobar razlog da to ucinim :confused:

Pa npr. da jos jednom pljunes na patriotizam i nacionalizam i dokazes da je on izvor svega loseg i primitivnog, da se sa njim ne moze u Evropu i sl. stvari. Mozda da dotaknes i crkvu, s obzirom na krst na pomenutom znaku....dakle, sve u duhu politike koju zastupa tvoja stranka...
 
urospo:
Ne znam sto ti ne verujem.....najverovatnije zbog ovog 4S koji mi se cini da si vesto poturio i time obojio celu pricu.

A kako se kolega nije upalio alarm protiv pozara u Sava centru. To se pali momentalno na samo malo dima, bar toliko znam. Ukrali, nek idu u ćorku. Da su crtali ikonografiju i da su palili stvari a da ih niko nije uhvatio, iskreno ne verujem. Je li to kolega vest iz Kurira? :confused:
 
dr hirurg:
A kako se kolega nije upalio alarm protiv pozara u Sava centru. To se pali momentalno na samo malo dima, bar toliko znam. Ukrali, nek idu u ćorku. Da su crtali ikonografiju i da su palili stvari a da ih niko nije uhvatio, iskreno ne verujem. Je li to kolega vest iz Kurira? :confused:

Ali, senku nad lepo druzenje na jos lepsoj manifestaciji, napravio je neki debil, ili grupa debila, koja je prekjuce, na priredbi u skoli , koju su organizovala nasa deca, za svoje goste, a ovi , opet odsvirali i odigrali deo svog repertoara za "Sava centar"..............

Ne citas, ili ne znas da citas :confused:

ne veruj.............tvoja stvar :roll:
 
Pa sramota je ako se desilo. Sigurno. Nenadoknadiva.

Ali ne verujem kolega da lopovi gube vreme paleći pasoše u SC gde je neviđeno obezbeđenje i crtajući sprejevima po zidu ocila.
 
markovozd:
Dakle, ti moroni su klincima iz Ceske, provalili u svlacionicu, odneli mobilne telefone i slicne vrednosti , i sto je najgore............ZAPALILI nekoliko pasosa, koje su neka deca imala medju stvarima...........na zidu su , sprejom nacrtali 4 S............ :evil:

Dakle , gde je kraj nasim brukama??? :evil:
Tako se razvija mladi Srbenda. Neko im je rekao da su nebeski i Bogom dan narod i oni poverovali. Ali s obzirom da u to veruju i matori konji, nije čudo....
 
jomini:
Tako se razvija mladi Srbenda. Neko im je rekao da su nebeski i Bogom dan narod i oni poverovali. Ali s obzirom da u to veruju i matori konji, nije čudo....

Правићу се да не видим ове антиправославне пароле које "изазивају верску мржњу"...........
 
eremita:
Правићу се да не видим ове антиправославне пароле које "изазивају верску мржњу"...........
Naprotiv, mržnju i odbojnost izaziva upravo navedeni događaj. Ali to ''Srbin'' ne vidi.
 
dr hirurg:
Pa sramota je ako se desilo. Sigurno. Nenadoknadiva.

Ali ne verujem kolega da lopovi gube vreme paleći pasoše u SC gde je neviđeno obezbeđenje i crtajući sprejevima po zidu ocila.

Aloooooooooo
:D :D :D :D :D

nepismeni............boldovano.........aloooooooooooo :D

priredba u skoli, aloooooo :roll:

kakva svlacionica Sava centra :confused:

Ajde, natanane............stavi cvikere, popi kafu, otrezni se , pa sve ispocetka :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top