Bog te....sta uradih!

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.513
Zadnje 2 noci sam toliko popio vinjaka da sam jedva hodao!Neka devojka me vec neko vreme cima i sinoc sam je pitao kad cemo se vencati(preskocio sam pitanje hoce li).Ona je pristala i predlozila narednu nedelju.Sto je najgore, ja nju uopste ne poznajem niti sam je ikad video.Jutros sam joj poslao poruku da je u vinu istina, ali da u vinjaku nije istina.In vinjak no veritas.Sta sam drugo trebao da uradim?Imam 21 godinu i studiram.
 
Ja mislim da je to neka napaljena klinka iz Rudog.To je na granici sa Srbijom a broj je 063.Ko ce na Palama imati 063?Ona mene odicno poznaje.Kad sam bio u Rudon, proveravao sam taj broj, ali niko ga nema.5 puta sam je zvao da dodje kod mene ili da se negde drugo upoznamo.Jos nikad mi se nije predstavila.Jednom me zvala u 4 ujutru, ali ja onako pospan nisam puno toga shvatio od njene kratke price.Ma, **** ti Dosije X kako je ona misteriozna!
 
Rudjer:
Ja mislim da je to neka napaljena klinka iz Rudog.To je na granici sa Srbijom a broj je 063.Ko ce na Palama imati 063?Ona mene odicno poznaje.Kad sam bio u Rudon, proveravao sam taj broj, ali niko ga nema.5 puta sam je zvao da dodje kod mene ili da se negde drugo upoznamo.Jos nikad mi se nije predstavila.Jednom me zvala u 4 ujutru, ali ja onako pospan nisam puno toga shvatio od njene kratke price.Ma, **** ti Dosije X kako je ona misteriozna!
kad se pojavi pred maticarem sve ce ti se objasniti, mozda je neka boginja bre a ti se usro
 

Back
Top