NE MOZE CEO DA MI STANE U USTA DOK PUSIM

malla:
Ja se trudim da ga gurnem u grlo ali mi ne ide nekad se zagrcnem i ne znam kako da ga spakujem celog
On mi stalno kaze da ga progutam a ja ne znam kako a volela bih da ga zadovoljim
molim za savet

mozhda ti se to u stvari ni ne radi bash!
kad mi se radilo nije mi smetalo to i ako sam se malo zagrcnula prijalo je
a kad nije onda je bljak
mozhda je sve iz glave ipak
 
Savetnica:
Eeeeeee, sve zavisi od velicine, draga moja. Imala sam decka kojem je njegov "ponos" dug 16cm i nije bilo problema, ali moj sadasnji decko ima lepih 23cm i nece da stane ma koliko se trudila. Ustvari vise ni ne pokusavam (uzalud je):)

Cek,cek, pa zar malopre nije bilo da nema ko i koga da lizes? Mislim, taman da te sazaljevam... ovako je super...

Odgovor: zabaci malo glavu unazad, da ispravis krivinu i jos ako je 69, mmmm...
 
Malla, mislim da imam resenje za tvoj veliki problem :wink: , samo nisam siguran da ce odgovarati i tvom decku ... :evil:
Prosto, probaj malo da ga zvaces - videces, odmah ce mu se smanjiti pa ce moci da ti stane ceo.

Dobro, sad kad smo to resili, reci nam, je l' on to vest samo na jeziku, ili mozda hoce i nekom drugom (vecom, cvrscom...) alatljikom da intervenise ?

Hajde, pomogli smo ti, duzna si nam malo detalja :wink:
 
Incognito:
Gazdarica:
Dobro Zack, ko li, rece da treba da zabacis glavu, tako lakse ide...
Prije pocetka stegni rukom grlo, a kad pocnes da se gusis umjesto refleksnog odbacivanja "stranog tijela", pocni da ga gutas... :wink:

ho, ho... male tajne velikih majstora, a? ... (/me zapisuje ovaj citat za svoja 'sabrana dela' (znas ti vec o cemu pricam) :mrgreen:
Huh, znala sam ja da cu se iz ovog ili onog razloga, pokajati sto sam odala ovu tajnu... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top