Dreamfall the longest journey

kicko:
Da li je neko možda igrao ovu igricu ? Ja sam je počeo i pomalo je dosadna, bar na početku.Zapeo sam u onom kvartu Venecija (ne znam kako da izađem) .Možda kako odmiče igrica postaje zabavnija.
eej i ja sam danas nabavila igricu...jos uvek sam u kuci...uzela prsten od one Fione,i izasla napolje...ima neka masina tu..mrzelo me da idem dalje...aj kad stignem dotle recicu ti,ok? ;)
 
Hm..igrao sam je do pre nedelju dana skoro...igra je extra avantura, odlichnu prichu ima, samo nema shanse da je igra neko ko nema zivce i strpljenja, jer tje nameshtaj da mu zavrshi na isti nachin ko moj :D :D :D U Veneciji...po meni najdosadnija shema..vishe puta ces se vratjati u Veneciji...Sve u svemu igra je vise nego ok, pogotovo jer je kraj tuzan, i pomalo nejasan :) Tako da je toplo preporuchujem. P0oZ
 
Ja je odigrala upravo i jako mi se dopala, mada mislim da je dosta lagana sto se tice zagonetki. Zanima me kakav je prethodni deo Longest Journey, da li je interesantan kao i ovaj, koliko je taj deo star (tj.moze li se jos nabaviti) i da li se sprema nesto slicno od istog autora? Ko je informisaniji neka mi odgovori plz!
 

Back
Top