JA PROBALA. A VI?

  • Začetnik teme Viktorija
  • Datum pokretanja
V

Viktorija

Gost
E pa drage moje ja sam ispunila svoju zelju i probala sa drugaricom. Mogu vam reci da je bilo dosta uzbudljivo i nezno. Kad se nadju dva meka tela i jos nezna. trajalo je pa poprilicno ali vrhunac je bio ono najsladje sa obe strane. Lepo je i sa curom i sa muskarcem. To nemoze se uporediti za one koji neznaju. Sve ima svoje ceri. CAO!!!!!!!
 
d1:
kad god vidim/procitam/cujem ovako nesto odmah se potpuno razocaram u celokupnu musku populaciju :(
Hej, bre, pa nisu muskarci krivi zato sto neko zensko naginje ka nastranim stvarima! Ako je uzbudjuje zensko telo, to ne moze da promeni ni najsavrseniji muskarac na svetu. Mozda ce hteti i njega ali verovatno i nju...
 
Savetnica:
d1:
kad god vidim/procitam/cujem ovako nesto odmah se potpuno razocaram u celokupnu musku populaciju :(
Hej, bre, pa nisu muskarci krivi zato sto neko zensko naginje ka nastranim stvarima! Ako je uzbudjuje zensko telo, to ne moze da promeni ni najsavrseniji muskarac na svetu. Mozda ce hteti i njega ali verovatno i nju...
Nisam ja rekla da su muskarci krivi i slicno, samo sam rekla da je bilo i da moze da bude dobro i uzbudljivo. A naravno i muski su dobri. Ja imam fenomenalan s.. sa momkom. Ali lepo morala sam to je bilo jace od mene. Dobro nisam bas morala ali vi ste mi dali hrabrost preko poruka. Lepo sam pitala i NEZALIM SE niti OKRIVLJUJEM
 
vicanovic:
quote="d1"Probala sam komsinicinu picu duso.A volela bih probati i tvoju ako pozelis.Odgovori cmok.
:roll: nadam se da nisi ti to meni.... ako jesi ti to meni e ondaK ces morati da mi kazes kakvu picu volis.... kapricozu.... vegetarijanu.... napolitanu.... nisam jos nikad pravio pice ali mogu probam, sto da ne :D
 
Viktorija:
E pa drage moje ja sam ispunila svoju zelju i probala sa drugaricom. Mogu vam reci da je bilo dosta uzbudljivo i nezno. Kad se nadju dva meka tela i jos nezna. trajalo je pa poprilicno ali vrhunac je bio ono najsladje sa obe strane. Lepo je i sa curom i sa muskarcem. To nemoze se uporediti za one koji neznaju. Sve ima svoje ceri. CAO!!!!!!!
Dobra ti drugarica. Proveri da li ti je decko uradio nesto slicno sa njegovim ortakom. :lol:
 
Zak:
Viktorija:
E pa drage moje ja sam ispunila svoju zelju i probala sa drugaricom. Mogu vam reci da je bilo dosta uzbudljivo i nezno. Kad se nadju dva meka tela i jos nezna. trajalo je pa poprilicno ali vrhunac je bio ono najsladje sa obe strane. Lepo je i sa curom i sa muskarcem. To nemoze se uporediti za one koji neznaju. Sve ima svoje ceri. CAO!!!!!!!
Dobra ti drugarica. Proveri da li ti je decko uradio nesto slicno sa njegovim ortakom. :lol:
nije to sigurno. A i da jeste njegovo dupe je bilo udarano
 
ma, daaaaj! devojko sta je s' tobom!? ima previse pedera, zezbejki i "mesanaca", tako da ti tom svetu bas i nisi bila neophodna! tebi treba reci k'o Kolumbu ono za radoznalost, ali ja sam strejt pa necu :wink:
 
Sad znaš zašto mi volimo vas žene. Mislim da ipak ima uticaja iskustvo sa muškarcima na to "naginjanje ženama". Jer, ako je muškarac neverovatno nežan i pažljiv, ako vodi računa da i ona neprestano uživa a u isto vreme ne prestaje da izbija strast prema njoj, ne verujem da bi poželela žensko telo pored sebe.
 

Back
Top