polaganje testa

Znam da postoji neka vrsta predtesta koja bi trebalo da sluzi da se izbace oni sa ogranicenim znanjem engleskog.Takodje znam da na drugom testu pored nekih 150 pitanja postoje i dva eseja.Ono sto ne znam a zanima me je tip pitanja i oblasti koje se forsiraju na tom testu.
 
mozda ima gramaticki deo sigurno...
pitanja iz opste kulture?
esej...od koliko reci?
to je sigurno formalno pismo i nesto po izboru sto ti je vec dato
mozda je to klasican test iz engleskog? ali bas klasican...
znaci bude i ono - da ti nekoliko tekstova i pitanja pored, ili tekst pa da dajes podnaslove, ili da razvrstas tekst
onda gramatika
je l' ima taj test i usmeni deo?
i za esej sam vec rekla...
 
Jedna devojka koju znam je to polagala mislim da imas da biras dva predmeta iz odredjene grupe i onda ako to prodjes te zovu na razgovor................... Ako je u pitanju isti test...................
 
Zdravo svima.
Moje ime je Petar Todic i ja sam trenutno u Americi preko A-SMYLE programa. Nalazim se u Ohaju , malom mestu Caldwell-u , gde zivim sa porodicom domacinom i idem u srednju skolu.
Malo o programu: programn je finansiran od americke vlade i svrha je kulturna razmena izmedju Srbije i Amerike. Prvi test se sastoji od 15 pitanja , uglavnom od nekih fraza u engleskom jeziku itd.. Drugi test je opsiran , pisete dva eseja i radite 150 pitanja. Treci krug se sastoji iz intervjua i jos eseja. Cetvrti krug je prijava , pisete o vama , porodici , postavljate slike , i svasta..
Ako pordjete , garantujem vam odlicnih godinu dana (ja sam ovde vec jedno 6 meseci) , sve ima uspona i padova , ali je odlicno iskustvo.
Za vise informacija , posaljite mi e-mail na todicpetar@yahoo.com , ili idite na www.green-dragons.co.sr , sajt svih A-SMYLE ovih studenata.
Srecno , savetujem svima da probaju sa ovim programom , isplati se
 

Back
Top