PROGLAS NAVIJACA OBILICA

cns | Kimi

Domaćin
Poruka
4.416
U subotu 7.10.2006.
Front navijaca Milos Obilic
proslavice 14 godina postojanja
navijacke grupe OBILIC BEOGRAD
i 10 godina grupe VITEZOVI.

Pozivamo sve navijace Obilica,naravno
i sve ljubitelje fudbala,da dodju u subotu
u 15 sati na stadion Obilica na Vracaru.

FK.Obilic-FK.Novi Pazar
subota 7.10.2006.

PROTIV SVEGA I SVIH.SAD I ZAUVEK!
 
pa znas kako,najavili su se da dolaze...trebalo bi da ih bude bar 1 autobus i 2-3 automobila,to je njihova klasika.trebalo je da bude proslava pre nedelju dana kada se igrala prva utakmica na Obilicu,medjutim nista nije bilo od toga.u subotu ce biti haos,2 koreografije preko cele tribine arkanov lik,mnogo baklji i dimova,1000 rolni,ma haos dodjite svi ulaz je besplatan.

PROTIV SVEGA I SVIH.SAD I ZAUVEK!
 
pa znas kako bilo je extra,ali bi bilo jos bolje da su dosli njihovi "navijaci".bila je bakljada,rolne,2 koreografije.i naravno u 95 minutu su dali gol i izjednacili,ali to nije upropastilo nase slavlje koje je trajalo do duboko u noc sa starijim likovima koji su postavili temelje navijanja na obilicu.ovom prilikom specijalan pozdrav za te ljudine i njihive sinove koji su sinoc blejali do 4 ujutru...uostalom procitaj u zurnalu :razz:

p0z svima koliko vas ima 8-)
 
bice slika samo da ih bace na komp i da mi ih posalju jezive su...
korteo od 500 ljudi ulicama g.vucica i v.ilica.
u 9 minutu su bacene rolne na teren sto je izazvao prekid od 5 minuta i rasiren je transparent ponovo rodjeni,iznad nas izvezeno od par stotina balona broj 10,navijanje solidno,u 48 minutu simbolicno(arkan je ubijen u 48 godini zivota) je podignuta(kanapima)iza nas cirada velicine bilborda sa arkanovim likom,a ispod jos jedna parola "tribina arkan",u tom trenutku pali se deset baklji(o5 simbolicno) i par dimova,o5 prekid od par minuta zbog baklji u terenu i rolni kojih nam je ostalo par stotina jer nismo mogli sve da bacimo,tokom cele tekme su se viorila 2 teget zuta barjaka(4 metra X 3.5 metara).povedemo 7 minuta pred kraj tekme nastaje havarija,jos par baklji leti u teren opet se tekma prekida...94 minut,naj smrdljiviji(nadam se da ovo nije uvredljiva rec za forum)gol na planeti lik sutira i lopta od golmanove ruke ulazi u gol brzinom puza...ali nema veze to nam nije pokvarilo slavlje koje je trajalo do duboko u noc(naravno pre toga smo svi otisli na tekmu srbije pa smo imali duplo slavlje.

p0z svima i nadam se da cu u roku od dan dva da postavim neke fotose...
 
cns | Kimi:
bice slika samo da ih bace na komp i da mi ih posalju jezive su...
korteo od 500 ljudi ulicama g.vucica i v.ilica.
u 9 minutu su bacene rolne na teren sto je izazvao prekid od 5 minuta i rasiren je transparent ponovo rodjeni,iznad nas izvezeno od par stotina balona broj 10,navijanje solidno,u 48 minutu simbolicno(arkan je ubijen u 48 godini zivota) je podignuta(kanapima)iza nas cirada velicine bilborda sa arkanovim likom,a ispod jos jedna parola "tribina arkan",u tom trenutku pali se deset baklji(o5 simbolicno) i par dimova,o5 prekid od par minuta zbog baklji u terenu i rolni kojih nam je ostalo par stotina jer nismo mogli sve da bacimo,tokom cele tekme su se viorila 2 teget zuta barjaka(4 metra X 3.5 metara).povedemo 7 minuta pred kraj tekme nastaje havarija,jos par baklji leti u teren opet se tekma prekida...94 minut,naj smrdljiviji(nadam se da ovo nije uvredljiva rec za forum)gol na planeti lik sutira i lopta od golmanove ruke ulazi u gol brzinom puza...ali nema veze to nam nije pokvarilo slavlje koje je trajalo do duboko u noc(naravno pre toga smo svi otisli na tekmu srbije pa smo imali duplo slavlje.

p0z svima i nadam se da cu u roku od dan dva da postavim neke fotose...
Baš vam hvala što ste išli mojom ulicom. :lol: :lol: :lol:
 
E,a ko je sad vlasnik Obilica? Zalosno je sto su se srozali do tamo neke leve lige,al kad skupe koju paru i kupe ok igrace,mozda se i vrate u elitu srpskog fudbala...Cuj mene sta pricam,elita..Bas mi je to neka elita,tu i tamo neki posten klub,ostalo sve niza liga
 
opa la poz lutko nisam verovao do sada da se neka riba toliko razume u fudbal...(respekt)
v.v.ilic nema na cemu bice toga jos,a mogao bi i da nam se prikljucis...
fotosi ce biti za par dana(tehnicki problemi)


PROTIV SVEGA I SVIH...SAD I ZAUVEK!!!
 
cns | Kimi:
opa la poz lutko nisam verovao do sada da se neka riba toliko razume u fudbal...(respekt)
v.v.ilic nema na cemu bice toga jos,a mogao bi i da nam se prikljucis...
fotosi ce biti za par dana(tehnicki problemi)


PROTIV SVEGA I SVIH...SAD I ZAUVEK!!!
Ti to meni pricas?
Ma razumem se u fudbal solidno,Zvezda mi je u srcu i dusi,i cuvam to za sebe,jer ovde gde zivim nije bas pametno da se spominje taj klub. Moram priznati da su samozvani navijaci srusili moj san o utakmicama i celom tom ugodjaju.zadnji put sam bila na derbiju prosle godine,jedva sam izvukla zivu glavu,a nevina.. Od tada radije upalim TV pa pogledam u miru,bar ne moram strahovati da ce me neko prebiti ili gadjati stolicama
 
Jelena87:
Ti to meni pricas?
Ma razumem se u fudbal solidno,Zvezda mi je u srcu i dusi,i cuvam to za sebe,jer ovde gde zivim nije bas pametno da se spominje taj klub. Moram priznati da su samozvani navijaci srusili moj san o utakmicama i celom tom ugodjaju.zadnji put sam bila na derbiju prosle godine,jedva sam izvukla zivu glavu,a nevina.. Od tada radije upalim TV pa pogledam u miru,bar ne moram strahovati da ce me neko prebiti ili gadjati stolicama
Pa kad si našla da ideš baš na derbi! Otiđi na neku normalniju utakmicu :D . Imam rodbinu i prijatelje u Sisku i svi redom navijaju za Zvezdu, ali ne sme se ništa javno.... Diktatura...

Pozdrav za tebe... :D
 
Jelena87:
Ti to meni pricas?
Ma razumem se u fudbal solidno,Zvezda mi je u srcu i dusi,i cuvam to za sebe,jer ovde gde zivim nije bas pametno da se spominje taj klub. Moram priznati da su samozvani navijaci srusili moj san o utakmicama i celom tom ugodjaju.zadnji put sam bila na derbiju prosle godine,jedva sam izvukla zivu glavu,a nevina.. Od tada radije upalim TV pa pogledam u miru,bar ne moram strahovati da ce me neko prebiti ili gadjati stolicama

jeco ,
samo da te pozdravim
takve stvari se dogadjaju,..kako se nadje usred toga..?
nije obicno tako,na zadnjem derbiju je bilo totalno mirno..
zelim da dodjes na sledeci derbi i gledas uzivo
pozdrav
 
cns | Kimi:
opa la poz lutko nisam verovao do sada da se neka riba toliko razume u fudbal...(respekt)
v.v.ilic nema na cemu bice toga jos,a mogao bi i da nam se prikljucis...
fotosi ce biti za par dana(tehnicki problemi)


PROTIV SVEGA I SVIH...SAD I ZAUVEK!!!
Nekako mi nije usput. :wink: 900 km + 2 vize. Ako nekad odigrate neku u Češkoj, eto me sigurno. Inače, navijam za sve beogradske klubove. Uključujući i lazarevačku Kolubaru.:lol:
PS: Sad će Grobari da skoče. :wink:
 
south:
jeco ,
samo da te pozdravim
takve stvari se dogadjaju,..kako se nadje usred toga..?
nije obicno tako,na zadnjem derbiju je bilo totalno mirno..
zelim da dodjes na sledeci derbi i gledas uzivo
pozdrav
Bila sam triput na tekmama sto se Mare tice i jednom na Osijek-Dinamo. Na ovom drugom sam upala medju najzesce navijace Osijeka,al opet nije bilo nista strasno,dok sam na Mari mislila kako da izvucem zivu glavu,a obzirom da su bande divljale i posle utakmice,bilo me strah da prodjem s hrvatskim tablicama. Za svaki slucaj okacila sam salove po autu :)
U skorije vreme necu na stadion,jer fudbal je u 10-om planu.Likovi dolaze da se tuku,tako se ne voli svoj klub.Niko skoro vise i ne dolazi zbog utakmice kao takve,i to je najzalosnije u svemu tome. Na evropskim je bolje,samo su prisutni navijaci jednih(uglavnom),al kad je derbi u pitanju-ne...nisam spremna na takav rizik
 
samo se ti jeco javi kad budes dolazila u bg na derbi da odemo zajedno ja volim da ga pogledam sa zapada,a tamo ti je malo mirnije,za razliku od severa i juga...
v.ilic ne moras da dolazis mozes nam se prikljuciti odatle ako hoces mogu ti poslati neke rekvizite 8-)

p0z svima koliko vas ima

ps nema jos fotki jbg bice uskoro...

PROTIV SVEGA I SVIH...SAD I ZAUVEK!!!
VITEZOVI OBILIC
 
cns | Kimi:
samo se ti jeco javi kad budes dolazila u bg na derbi da odemo zajedno ja volim da ga pogledam sa zapada,a tamo ti je malo mirnije,za razliku od severa i juga...
v.ilic ne moras da dolazis mozes nam se prikljuciti odatle ako hoces mogu ti poslati neke rekvizite 8-)

p0z svima koliko vas ima

ps nema jos fotki jbg bice uskoro...

PROTIV SVEGA I SVIH...SAD I ZAUVEK!!!
VITEZOVI OBILIC
Na zapad sam jedino i isla,medjutim ni tamo spasa nema kad banda krene da lomi i ludi.
 

Back
Top