ДА ЛИ ЈЕ ОВО РАЗЛОГ МИЛОВЕ ОСТАВКЕ ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Teroriste finansirali Albanci iz SAD


Cilj teroristicke grupe koju je uhapsene u Crnoj Gori je stvaranja "Velike Albanije"...

Teroristicku grupu koju je nedavno uhapsila crnogorska policija finansirala je albanska dijaspora u SAD, s ciljem stvaranja "Velike Albanije", pise podgoricki list "Dan".


Pozivajuci se na svoja saznanja, list navodi da je jedan od mogucih ideologa pomenute teroristicke grupe H.M. , rodom iz Ostrosa kod Ulcinja, a zivi u SAD. On je, kako je navedeno, u Americi napisao nekoliko knjiga u kojima "otvoreno insistira na rehabilitaciji balistickog pokreta u Crnoj Gori i stvaranju 'Velike Albanije".

Crnogorska policija je u akciji "Orlov let", 9. septembra ove godine uhapsila 12 etnickih Albanaca za koje se sumnja da su se spremali da u noci izmedju 10. i 11. septembra izvedu teroristicke akcije na podrucju Tuzi i Malesije, u blizini Podgorice.

Kasnije je uhapseno jos nekoliko osoba i sve su one u pritvoru. U zahtevu za sprovodjenje istrage protiv ove grupe navedeno je da je njen plan bio da preraste u paravojnu formaciju.

Policija je prilikom pretresa kuca osumnjicenih osoba nasla vece kolicine oruzja, a bombe, hranu i vodu je nasla i u pecinama na podrucju Malesije.

Veca grupa Albanaca protestovala je uoci zasedanja Generalne skupstine UN ispred zgrade UN u Njujorku protiv hapsenja njihovih sunarodnika u Crnoj Gori. Oni su kao priliku za protest iskoristili prisustvo crnogorskog premijera Mila Djukanovica na zasedanju Generalne skupstine UN.


*******************************************************************************************

Да ли је разлог Милове ОСТАВКЕ садржан у чињеници да шиптари траже
да им се да оно што им је обећавано ПРЕ ВЕЛИКИХ УСПЕХА ГОСПОДИНА
МИЛА. И....... ко ће сада да прихвати овај "врућ кромпир" ???

Не верујем да ће Мило успети ДАЛЕКО ДА ПОБЕГНЕ. 8-)
 
Мито, пре пар месеци је човек из Никшића ми је рекао за Милов план: он ће, као, да се повуче, сачека да се промени устав и после да се кандидује за председника Републике који ће по том уставу имати мандат од 7 година. Ово нема везе са тим.
 
ko o cemu komunjare o svetskim zaveravama sa mrskog zapad naravno alal vera druze Mitke ispunio si radnu normu za danas i to vec u 9 ujutro.Milo je otisao iz dva moguca scenarija kako se prica u CG prvi je da ce se mozda kandidovati za predsednika posto je u proceduri novi ustav koji bi mu to omogucio a drugi je da je dobio signal od EU da se povuce jer je suvise dugo na vlasti i iskompromitovan je saradnjom sa italijanskom mafijom i sa zlikovcem Milosevicem mada mozda je coveku dosta cimanja na funkciji jer se vec obezbedio a ionako ce biti glavni covek u drzavi samo sto nece morati u javnosti da se smara nego lepo iz senke, zabari ga vise i ne traze pa moze da se zajebava po kockarnicama Bahama i Kariba do kraja zivota.Sto se tice albanske pretnje nad kojom ovdasnji jugokomunisti najvise seire(na mogu da prezale konacan raspad mile im Jugoslavije) od toga nece biti nistajer ce Crna Gora uskoro u NATO zato je i bio Ramsfeld prosle nedelje tako da tih 5% siptara nefce moci nista da urade nadestabilizaciji drzave.
 
svetolik trpkovic:
ko o cemu komunjare o svetskim zaveravama sa mrskog zapad naravno alal vera druze Mitke ispunio si radnu normu za danas i to vec u 9 ujutro.Milo je otisao iz dva moguca scenarija kako se prica u CG prvi je da ce se mozda kandidovati za predsednika posto je u proceduri novi ustav koji bi mu to omogucio a drugi je da je dobio signal od EU da se povuce jer je suvise dugo na vlasti i iskompromitovan je saradnjom sa italijanskom mafijom i sa zlikovcem Milosevicem mada mozda je coveku dosta cimanja na funkciji jer se vec obezbedio a ionako ce biti glavni covek u drzavi samo sto nece morati u javnosti da se smara nego lepo iz senke, zabari ga vise i ne traze pa moze da se zajebava po kockarnicama Bahama i Kariba do kraja zivota.Sto se tice albanske pretnje nad kojom ovdasnji jugokomunisti najvise seire(na mogu da prezale konacan raspad mile im Jugoslavije) od toga nece biti nistajer ce Crna Gora uskoro u NATO zato je i bio Ramsfeld prosle nedelje tako da tih 5% siptara nefce moci nista da urade nadestabilizaciji drzave.

Ти си мене нашао да називаш КОМУЊАРОМ ??? Тата ти је КОМУЊАРА......!!!!!!!!
 
eremita:
Ти си мене нашао да називаш КОМУЊАРОМ ??? Тата ти је КОМУЊАРА......!!!!!!!!
pa naravno da si komunista i to onaj staljinistickog tipa i to kroz svoje stavove iz dana u dan iskazujes .Dzaba ti busanje sa laznim antikomunizmom kada su ti retorika i nacin razmisljanja duboko skojevski . :lol:
 
svetolik trpkovic:
pa naravno da si komunista i to onaj staljinistickog tipa i to kroz svoje stavove iz dana u dan iskazujes .Dzaba ti busanje sa laznim antikomunizmom kada su ti retorika i nacin razmisljanja duboko skojevski . :lol:

А ти то мене провоцираш ДА ТИ ЈА ОДГОВОРИМ ИСТОМ ТАКВОМ УВРЕДОМ......
пиши о теми......а мене и моју реторику заобиђи ... размишљај о својим
идеолозима фашистима и нацистима...... 8-)
 
Cisto sumnjam da je to razlog, a ova teorija da ceka promjenu ustava i predsjednicki mandat od 7 godina mi djeluje mnogo... komplikovano. Mislim, kad bi mu to bio cilj, nasao bi drugi nacin. Cisto sumnjam da ima mnogo kompetentnih da govore na tu temu.

Pametno je odstraniti se iz politike, dati drugome da prlja ruke, a ovamo motati stecenu lovu. Ipak, on je ostao predsjedn ik DPS i tu lezi abnormalna glupost cijele te zamisli.

On, Vujanovic i Krivokapic ce samo da se malo isprevrcu sa ove na onu fotelju. Igraju se djeca. I sve ima neku planiranu podlogu, o kojoj cemo biti obavijesteni kada se vise ne budemo ni sjecali ove price.

Da se spakovao, prepustio sve funkcije, ostao eventualno kao privremeni savjetnik, pa se pokupio sa porodicom i poceo da se bavi nemampojmacim (uzgoj puzeva, prodaja nekretnina, avionskih karti...), imalo bi mi mnogo vise smisla.
 
svetolik trpkovic:
ko o cemu komunjare o svetskim zaveravama sa mrskog zapad naravno alal vera druze Mitke ispunio si radnu normu za danas i to vec u 9 ujutro.Milo je otisao iz dva moguca scenarija kako se prica u CG prvi je da ce se mozda kandidovati za predsednika posto je u proceduri novi ustav koji bi mu to omogucio a drugi je da je dobio signal od EU da se povuce jer je suvise dugo na vlasti i iskompromitovan je saradnjom sa italijanskom mafijom i sa zlikovcem Milosevicem mada mozda je coveku dosta cimanja na funkciji jer se vec obezbedio a ionako ce biti glavni covek u drzavi samo sto nece morati u javnosti da se smara nego lepo iz senke, zabari ga vise i ne traze pa moze da se zajebava po kockarnicama Bahama i Kariba do kraja zivota.Sto se tice albanske pretnje nad kojom ovdasnji jugokomunisti najvise seire(na mogu da prezale konacan raspad mile im Jugoslavije) od toga nece biti nistajer ce Crna Gora uskoro u NATO zato je i bio Ramsfeld prosle nedelje tako da tih 5% siptara nefce moci nista da urade nadestabilizaciji drzave.

Zanimljiva teorija.

Nepotrebno pominjanje komunizma, sto pojedinci mogu dozivjeti uvrijedljivim.
 
Том јаднику (МИЛУ-ДУПЉАНИНУ) су тек почели да пристижу рачуни. Тешко ономе коме демон усели кукавичлук у срце, мржњу у души и манитост у главу. Тај и такав искот заврши своје овоземаљско битисање као и сви други побеснели џукци - у локви сопствене крви у јарузи поред пута. Бога молим да се и тај заблудели бедник, издајник, кукавица и криминалац дозове памети и врати Народу свом, Христовој вери Православној и Отаџбини својој. Уколико из "референдумског одговора" још увек није схвати да сам сече ону грану на којој седи нема му помоћи. Да сам на његовом месту, не дај Боже, отишао бих у Острог и Светог Василија на коленима замолио да му помогне да се врати БРАЋИ СВОЈОЈ, ВЕРИ ПРАДЕДОВСКОЈ и ОТАЏБИНИ СРПСКОЈ...

Крстан Ђ. Ковјенић
 
MILO ĐUKANOVIĆ – ko to ono beše !?

Dame i gospodo,

Ne znam zbog čega ali taj osećaj nikako ne mogu da pobedim u duši svojoj kad-god pokušavam da napišem nešto o »liku i delu« (Am)broz-kopiladi koja nikako da sjašu sa grbače Srba, makar se to radilo i o dokazano najvećem izdajniku kao što je to Milo Đukanović, pardon MILO-DUPLJANIN, u meni se uvek probudi vragolasti, golobradi i glagogoljivi sremsko-karlovački bogoslovčić koji mi neprestano anđeoski šapuće: »Ljubi bližnjega svoga kao samoga sebe«. Istina ta činjenica mi pomalo i godi, svestan sam da uvek pišem iz ljubavi i zbog njenog veličanstva Ljubavi, naročito ta moja neizmerna, neobuzdana i danom svakim sve silnija, obilnija i istinskija Ljubav do NEBESKOG SRPSTVA, HRISTOVE SVETE VERE i OTADŽBINE KOJA JE SOTVORENA NA DUŠI, JUNAŠTVU, KRVI, KOSTIMA, ČOJSTVU I BOGONOSJU NA NEBESA VAZNETIH PREDAKA MOJIH, no dešava mi se da me to pomalo i sputavo, jer ne mogu onako snažno, prkosno i srpski jasno da jasnije ne može da bude onako ljudski NANU-NANINU onima koji to svojim činjenjem, svojom demonskom opojenošću, svojim kukavičlukom i izdajništvom zaslužuju. Bilo kako bilo iz ove kože se ne da izmigoljiti, bogami kada bih i mogao ne bih hteo jer to je postalo sastavni deo moje mnogogrešne duše i vaskolike ništavnosti, neumitne prolaznosti i ljudske svakojake ograničenosti i utorenosti, te zbog toga i nastavljam da pišem iz ljubavi zbog Ljubavi do onih koji mi iz ljubavi podariše SRPSTVO, PRAVOSLAVLJE i OTADŽBINU svetu.

Neiskreno bi bilo i pomisliti, a kamo li nešto tako neljudsko napisati da o Milu Đukanoviću, dok bi to i dok sam se ponosi svojim SRPSKIM IMENOM i CRNOGORSKIM PREZIMENOM, mada SKOJ-evce kakav beše i on sam nisam nikada posebno cenio, jer ti kumrovec-komunjarski jadnici su uvek bili samo ljušture nekadašnje dece, golobradci koji ništa drugo osim: »Majko, nema boga« i »drug Tito je rekao…« nisu ni znali, kada o tim zalutalim bednicima sada razmišljam uvek mi pred očima zatitra ona slika islamskih fundamentalista, fukara i fanatika iz Pakistana, Avganistana i Irana koji kao majmuni, zasmrđeni neznanjem, kukavičlukom i opštom manitošću, skaču, marvinjski urlaju, mašu Kuranom sa svinjskom zakrvavljenom penom od mržnje i animalno, pusto tursko, arlauču: »ALA EKBER !«, od Žute grede do krađe glasova kada je »pobedio« svog velikog učitelja Momira Bulatovića pisao sa neskrivenim simpatijama, podržavanjem i preferiranjem onoga što je i sam tada činio. Što vreme više odmiče sve više i jasnije mogu da uočim da je MILO-DUPLJANIN, to mu je jedino ime posle odcepljenja od majke Srbije, toliko zaslepljen vlašću da ne postoji ništa što nije spreman da učini kako bi je zadržao i kako bi ostao jedini tiranin u Evropi, posle Fidela Kastra ********* sa najdužom vladavinom. Da je to upravo tako kao što napisah potvrđuju događaji u kojima je taj bednika aktivno učestovao kao što su:

• bi okoreli SKOJ-evac – krvlju je pokušao da to spere kako bi postao »demokrata«;
• bi najverniji učenik jednog od najvećih Srba u istoriji srpstva, (Momir Bulatović) velika šteta je što taj umni, hrabri i pravedni čovek nema znatniju ulogu u vođenju i predstavljanu Naroda, Vere i Otadžbine, daće Bog da se to uskoro promeni – da bi ga u krvi srušio, ponizio i uništio;
• bi đače koje obećava Slobodana Miloševića, da bi ga kasnije kada više nije imao moć, slavu i ugled nemoćnog, jadnog, stradalog i onemoćalog popljuvao gore i jače od svih vekovnih neprijatelja VASKOLIKOG SRPSTVA;
• bi »uzoran« sledbenik SPC-a sve dotle dok mu to na izborima davaše prednost, da bi samo koju godinu kasnije napravio svoju demonsku »crkvu«;
• bi veliki upijajući sunđer svega onoga što su plasirali umni i razumni iz SANU, da bi kasnije napravo svoju DUPLJANSKU »akademiju« na čijem čelu je njegova polupismena džukele, brica i ustaška dvorska luda Jevrem Brković;
• početkom devedesetih gusla na Srđu kako bi ga čuli srpski junaci oko Đubrovnika, da bi samo deceniju kasnije javno izjavio da mu je okoreli ustaša Stipe Mesić najbolji prijatelj i da treba ustašama da se plati »ratna šteta«, na ovim izborim asu mu čak i koalicioni partneri ortodoksne ustaše;
• bi na čelu jedinstvenog DPS-a da bi je kasnije prepolovio i iz stranke izbacio sve pametnije, hrabrije i ljudskije od sebe;
• bi zagovornik pravne, pravedne i ekološki osvešćene države da bi kasnije postao najveći kriminalac, nepravednik i đubre koje zagađuje »ekološku« MILO-DUPLJANIJU;
• bi najveći davalac tuđe krvi, da bi kasnije zverski progonio sve one koji braniše svoj Narod, Veru i Otadžbinu;
• imade veliki broj prijatelja iz intelektualnih krugova u CG, da bi kasnije najzverskije, setite se SRPSKOG MUČENIKA I STRADALNIKA DUŠKA JOVANOVIĆA, ubijao one koji nisu hteli da lažu sebi i narodu i »veličaju lik i delo Mila Dupljanina;
• do samo pre godinu dana govori SRPSKIM JEZIKOM, da bi sada ovo marvinjsko mumljanje koje je počeo da preferira, ma u žabu bi se pretvorio pod uslovom da vlada u bari, nazvao nekakvim, nauci nepoznatom, »maternjim jezikom«…

Iz ovih nekoliko tačaka, koje sam baš onako nasumice nabacao jer se radi o opštepoznatim stvarima, je sasvim razumljivo da je MILU DUPLJANINU vlast toliko udarila u glavu da bez nje ne može da zamisli svoj život i zbog koje bi svako zverstvo uradio, verujem da bi i najrođenije poubijao kada bi mu to garantovalo ostanak na vlasti, za vlast, lično bogastvo i zadovoljstvo u tiraniji koju sprovodi već 17 godina. Mora se priznati da je do sada bez i jedne jedine greške, naravno obilato koristeći državni aparat presije, ogromno bogastvo od mafijaških poslova i neukost sopstvenih birača, uspeo da ostane u sedlu odnosno na grbači Srba i drugih građana u jadnoj, bednoj i gladnoj SRPSKOJ ZETI koju Turci prozvaše Crna Gora. Najveću grešku, ta će mu sigurno uskoro doći glave, je učinio odvojivši se od Srbije, jer dok god su u Srbiji na vlasti DOS-manlijski mafijaši kao što je i on sam njemu je bilo najbolje upravo u toj i takvoj »demokratskoj« državi. Taj dogovor mafijaša da svako ima svoj feund, verujem da će i to vreme uskoro potvrditi, je najveća greška MILA DUPLJANINA, Borisa Tadića – Francetića, Mlađena Dinkića i drugih okorelih kriminalaca, izdajnika i bogohula. Kod MILA je »sudbina« već sada jasnija da jasnija i ne može da bude. Posle otcepljenja u maloj bari je ostalo previše krokodila i svako kidiše na onog najvećeg. Već sada se oseća da je Milo Dupljanin postao treći, ako ne i deseti čovek u mafijaškoj hijerarhiji. Svi oni istinski neprijatelji vaskolikog SRPSTVA koji su za gomilu para agitovali za nezavisnu MILO-DUPLJANIJU sada račune za te svoje usluge donose Vujanoviću, Krivokapiću, čak i Vukoviću, Mugoši, Živkoviću i drugim CRNOPOTURICAMA MAFIJAŠKOG MILO-DUPLJANSKOG KLANA, jer sa Milom ne žele da se kompromituju i sve čine kako bi se domogli njegovog skalpa. Ono što su »zapadne demokrate« za uslugu koju im je učinuo učinuli, naravno koristeći njegove mafijaše za taj gnusni čin, Zoranu Đinđiću to je hodžin zapis i za Mila Dupljanina. Koliko svega toga je svestan taj okoreli kriminalac, izdajnik i izrod naroda srpskog ne znam, znam jedino da su njegovi mafijaši »doćerali cara do duvara«.
Dame i gospodo, Bog mi je svedok da ne mogu da mrzim čak ni mafijaša takvog kalibra kao što je Milo Dupljanin. Iskreno bih voleo da se nekako izmigolji iz tog začaranog kruga u kojem se ljudski ne umire, već se završava ovozemaljsko bitisanje slično šugavim džukcima lutalicama – u lokvi sopstvene krvi u nekakvoj glibavoj jaruzi pored puta, no bojim se da mu nema pomoći. Možda bi za njega bila još jedna jedina spasonosna formula ona sa kraja osomdesetih – da pronađe Momu Bulatović, na kolenima ga zamoli da mu oprosti sva zverstva kako bi se uz njegovu pomoć i uz pomoć svih Srba i Crnogoraca opet kod nekakve nove »žute grede« obračunali sa ustašama, arbanasima, poturicama i svima onima kojima je jedina sotonska želja da nestane SRPSKE CRNE GORE i svih drugih zemalja Srbinovih. Ako je iole pametan, a verujem da jeste, morao bi da se seti kako su se i Slobodana Miloševića odrekli njegovi partijski drugovi, vojska i policija, mada on neuporedivo bi jači u svemu ako bi ga uporedili sa Milom Dupljaninom. Potez ima MILO DUPLJANIN, a vremena da ga povuče kako bi bar remizirao partiju sa životom ima sve manje. Davno još mnogo pametniji od mene rekoše: »Ko seje buru, požanje oluju !« Šta će da požanje Milo Dupljanin vreme će uskoro pokazati.


_________________
Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О и уједињење свих земаља С Р П С К И Х!!!
 
Witch-king of Angmar:
Мито, пре пар месеци је човек из Никшића ми је рекао за Милов план: он ће, као, да се повуче, сачека да се промени устав и после да се кандидује за председника Републике који ће по том уставу имати мандат од 7 година. Ово нема везе са тим.

Od slova do slova tacno.........Milo je jos jednom dokazao, da je najbolji politicar, na ovim prostorima.............ali, ubedljivo...
 
goxy:
Sta me se tice strana drzava 8-)

Ма шта ми наприча ????? А то што су скоро половина гласачки активног становништва СРБИ и што им је матична држава СРБИЈА - то ником ништа, Срби из ЦГ су СТРАНЦИ, Срби из Републике Српске су СТРАНЦИ, Срби из Хрватске су СТРАНЦИ, - уопште СВИ СРБИ КОЈИ НИСУ ИЗ "КРУГА ДВОЈКЕ" СУ СТРАНЦИ - А СТРАНЦИ ИЗ КРУГА ДВОЈКЕ СУ ДОМАЋИ......... :roll: :roll: :roll:
 
goxy:
Jok ja....Medjunarodna zajednica od berlinskog kongresa naovamo.....

Свим Србима је добро позната НАМЕРА и НАПОР да Срби као нација БУДУ ИСЦЕПКАНИ У МИЛИОН БЕСМИСЛЕНИХ ДРЖАВИЦА или РЕГИОНА - Е ДА БИ ИЗГУБИЛИ СВАКУ МОГУЋНОСТ НАЦИОНАЛНОГ УЈЕДИЊЕЊА што би у будућности требало да последично узрокује НЕСТАНАК СРПСКЕ НАЦИЈЕ - али то раде они који патолошки мрзе Србе. Не знам зашто им се придружујеш ??? :shock:
 
goxy:
To je tako Nemci su rascepkani , albanci su rascepkani, hrvati su rascepkani.....Srbi su rascepkani......I da li ja propao svet zbog toga, da li se kugla zaustavila .....Dont think so 8-) ......

Мислиш Немци СУ СЕ РАСЦЕПКАЛИ ТАКО ШТО СУ СЕ УЈЕДИНИЛИ ???????

Или су се шиптари РАСЦЕПКАЛИ ТАКО ШТО ПЛАНИРАЈУ И СПРОВОДЕ ВЕЛЛИКУ АЛБАНИЈУ НА ШТЕТУ СУСЕДНИХ ДРЖАВА........

Свет наравно неће пропасти зато што су СРБИ РАСЦЕПКАНИ - АЛИ СРБИ ЋЕ ПРОПАСТИ АКО ОСТАНУ РАСЦЕПКАНИ.......... ДОК СЕ СВИ ОКО ЊИХ УЈЕДИЊУЈУ ........
 

Back
Top