Хулигани покушали да упадну у кућу Великог Брата

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Предатор

Obećava
Poruka
97
Хулигани покушали да упадну у Кућу ВБ
Среда, 4. октобар 2006. 18:09

v32504p0.jpg


Навијачи Фудбалског клуба Рад, познати по својим ултрадесничарским и тврдим националистичким ставовима, покушали су да упадну у Кућу Великог Брата, бесни због тога што је укућанин Един Коленд носио дрес босанског репрезентативца Сергеја Барбареза.

Како преноси "Press", пре неколико дана емитована је сцена у којој Сарајлија Един носи дрес репрезентативца БиХ и садашњег члана Бајера из Леверкузена. Навијачи Рада су побеснели, скупили се и одлучили да оду до Куће.

"Похрлили су на Кошутњак и опколили кућу. Било их је око педесет. Полетеле су каменице, скандирали су Нож, жица, Сребреница, Убиј, убиј, убиј Турчина и преко мегафона викали укућанима да се уједине против Едина", рекао је извор листа.

Неколико најупорнијих навијача покушало је затим да кроз ограду и жбуње стигне до саме Куће и провали унутра, али их је обезбедјење спречило.

"Хтели смо да уђемо и пребијемо Босанца. Не знам што су га пустили да учествује у емисији. Дошао овде да нам шири ислам, да прича о тоалет папиру и рамазанском посту. Сад нам га је стварно доста. Види се да је Срба избачен јер су организатори схватили да би он пребио ту п....", изјавио је један од навијача Рада за "Press".

"То је као кад би неки српски такмичар усред Сарајева обукао Кежманов дрес. Па, к..... би га!" додао је он.

(MONDO)
 
Предатор:
Хулигани покушали да упадну у Кућу ВБ
Среда, 4. октобар 2006. 18:09 ...носио дрес босанског репрезентативца Сергеја Барбареза.(MONDO)

navijaci Rada a to ce vam potvrditi svako ko imalo poznaje prilike medju domacim navijacima su ozbiljno poremeceni mladi ljudi...uz to uvak se se pitao kog je etnickog porekla taj Sergej Barbarez?
Ima rusko ime a latino prezime a igra za BiH...pravi primer multi-etnicnosti...
 
~Petar~:
e chime se ti likovi bave u svojim zivotima....:lol:

jel su to krenuli na kosovo,pa ipak skrenuli do kuce velikog brata?:)
shou od tih radovaca..uvek bio
Pa oni i i misle da je tamo Kosovo,u studiju na Kosutnjaku,balavurdija,ja imam sliku iz 1981 na Gazimestanu a oni ni ne znaju sta je to,iskreno da me je neko pre deset minuta pitao a odakle se to emituje rekao bih pa ne znam valjda iz Engleske iako sam gledao izgradnju...to sve govori koliko me to interesuje.
 
PredatorBG11:
Jeli a sta je pricao za toalet papir?Protiv?Ozbiljno pitam.Inace i ja kao pravoslavac nisam pristalica takve higijene,prvo,mislim...drugo ako se lepo odmah operes lepse je a trece pa nestace Amazonija zbog nasih bulja!!!

Ovo za higijenu si apsolutno u pravu...i za amazoniju...razmazivati bu*u toalet papirom, to je stvarno nekanonski...
 
_Milanche_:
navijaci Rada a to ce vam potvrditi svako ko imalo poznaje prilike medju domacim navijacima su ozbiljno poremeceni mladi ljudi......
A koji to navijaci-huligani nisu poremeceni ljudi? Evo meni prete navijaci Radnickog iz Nisa, misle da sam strani placenik... Idioti, bre. To treba pohapsiti u najboljem slucaju po njih, i dati na edukaciju i lecenje. Tj. obrnutim redom. Stvarno mi je tesko da zamislim sta je u glavama tih ljudi.
 
Veliki Brat je ustasko B-92 emisija za ispiranje mozga srpskim ovcama. Niko ko je u toj emisiji/kuci nije izabran slucajno i izabran je sa namerom da se menja i utice na svest srpske omladine.

2 pedera, Miroslav/Miki koji je delovao najnormalnije i bio najpopularniji je izabran zato sto je prema sopstvenim recima autonomas, ovog baliju su dovukli iz sarajeva da nam pokazu kako su balije dobri ljudi, i tako dalje . To be continued...
 
А ја мислим да је овај гнусан напад на Великог Брата напад на крхку демократију у Србији и све демократске снаге морају хитро реаговати. Добио сам неку СМС поруку у којој 15 невладиних организација, феминистичких удружења и ЛДП позивају грађанчиће, грађанке и грађане да изразе свој протест. Мислим да је место протеста задњи део зглобног аутобуса линије 16. Али нисам сигуран док не укључим мобилни.

У сваком случају овај гнусни хулигански упад је дело антихашког, антиамеричког и антицивилизацијског лобија и ја га најоштрије осуђујем.
 
Jerry Ropero:
Veliki Brat je ustasko B-92 emisija za ispiranje mozga srpskim ovcama. Niko ko je u toj emisiji/kuci nije izabran slucajno i izabran je sa namerom da se menja i utice na svest srpske omladine.

2 pedera, Miroslav/Miki koji je delovao najnormalnije i bio najpopularniji je izabran zato sto je prema sopstvenim recima autonomas, ovog baliju su dovukli iz sarajeva da nam pokazu kako su balije dobri ljudi, i tako dalje . To be continued...
Jerry. mislim da je vreme da i ti i ostali (prepoznaće se) prekinete sa ovom demagogijom zavere protiv Srba, papa, Vatikan i ostale gluposti. Znači, molim vas sve da prestanete sa tim stvarima. Jedina reakcija koju možete dobiti je neprikladna za Forum i oni normalni će posle da budu kažnjeni.
Zbog toga, ako ne uslišiš moju molbu, ja ću srediti to.

Sad nešto gledam, pa ovo i nije molba, zar ne?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top