Stvarno smo siromašni

Svi su pod utiskom poruka da se samnom mnogo ne polemiše,
jer sam (kao) samo orjentisan na politiku evo teme,ljubav ali na seoski način
pa zašto da ne,ko voli tako njegov problem, o ukusima se ne raspravlja.
 
Obersturmfuehrer:
:)
sta ces...ne znam za tvoje ostale postove, ali ovde si skorz pravu...
a mozda bi svi odgovori bili tipa - slazem se, ako ako, samo tako, bruka i slicno :)

Kako vi kažete gospodine Majore,to jest pod pukovniče,nisam hteo da vas degradiram.
Sve prihvatam osim one" Aus lende raus!
To već ne bi mogao.
Pa stvarno ima mnogo tema na forumu krstarice a svi uhvatili za ove dve.
Kada pogledaš ponudu,pa osečam se kao dete u poslastičarnici ili u radnji sa igračkama.
A ovamo gospodo mi bi mogli ovo...mi bi smo mogli ono... i sl...
Ja sam prvi podlegao tome,jer izgleda da se ne bave politikom samo siromašni.Bave se i bogati jer su oni bili prvo siromašni pa postali bogati a ova zabava im ostala trajno u srcu..
Prava ljubav zaborava nema ,kao gospodin Njego ja ću vi se veli povuć a vi svi možete da me povu...Pa da li je to lepo,šta sad kao povuć...Jeste malo sutra ...
 
Pa ne bi bilo steta sto je seks najposeceniji podforum, ali je steta sto je tako sa politikom.

Plus je steta sto su nama Srbima usta puna seksa a rezultati (citaj pravljenje dece) - nikakavi. Srpska zenja danas u proseku radja 0.88 dece. Najmanje u Evropi. Najgori smo.
 
Jerry Ropero:
Pa ne bi bilo steta sto je seks najposeceniji podforum, ali je steta sto je tako sa politikom.

Plus je steta sto su nama Srbima usta puna seksa a rezultati (citaj pravljenje dece) - nikakavi. Srpska zenja danas u proseku radja 0.88 dece. Najmanje u Evropi. Najgori smo.


Taćno tako !
A da li neko zna zašto je to tako ?
Osim materijalnog razloga ima tu još par.
Drugi izgleda presudni, ni naši preci nisu imali mnogo veća sredstva pa su imali po 5-6 dece.A sada sam gotov ima da me napadnu ove feminis...
Znam ko će da rodi toliko dece,pa evoropski trendovi i td..
Pa zato evropa i gubi ekonomski i svaki drugi rat sa amerikom,
a ameri pune dok mogu, stara dama se mnogo femka te ovo te ono...
Pa zato, zbog nataliteta ameri će vrlo brzo da izgube rat sa čajnom itd...i ekonomski a posle i dr..još ako se čajna,ondi..i ruje spoje u novi pakt,pa to ima da bude kraj..
 
MAXIMUS !:
Dve naj posećenije teme na forumu su Sex i Politiks,zabava za sirotinju.
Otkud ti to?
Ja se ne bavim politikom, ona se bavi mnome, ona se mesa u moj zivot i odredjuje ga na nacin koji meni ne odgovara.
Na podforum Sex nisam zalazila, ako cu ga tamo traziti, neka, hvala.
Ja glasam za ljubav, sve posle toga je normalan sled stvai.

Kad si primetio da su ti podforumi naposeceniji, primeti li da je Umetnost (Knjizevnost, recimo) na poslednjem mestu?
Pa, i ovi iz Krstarice (vlasnici, suvlasnici.....) tu diskusiju stavise na poslednje mesto!!!
Ko shisha kulturu i umetnost, narodu dajte 'leba i igara :roll:
A ako nestane ' leba, mozemo da se ugledamo na Mariju Antoanetu, dajte narodu kolace....
 
MAXIMUS !:
Dve naj posećenije teme na forumu su Sex i Politiks,zabava za sirotinju.

Ima tu dosta sličnosti.
Neko radi neko bude odradjen.
Pa provodadžisanja, dugoročne veze, veze za jednu noć...

Tak smešne mi ove provodadžije što pišu da sada nema para.
Ne kažu da ih neće biti ni kada oni dodju.
Jer ako oni konstatuju da nema para onda ih nemaju ni sami.
Valjda ćemo se srećno udati...
 
*BILJA*:
Otkud ti to?
Ja se ne bavim politikom, ona se bavi mnome, ona se mesa u moj zivot i odredjuje ga na nacin koji meni ne odgovara.
Na podforum Sex nisam zalazila, ako cu ga tamo traziti, neka, hvala.
Ja glasam za ljubav, sve posle toga je normalan sled stvai.

Kad si primetio da su ti podforumi naposeceniji, primeti li da je Umetnost (Knjizevnost, recimo) na poslednjem mestu?
Pa, i ovi iz Krstarice (vlasnici, suvlasnici.....) tu diskusiju stavise na poslednje mesto!!!
Ko shisha kulturu i umetnost, narodu dajte 'leba i igara :roll:
A ako nestane ' leba, mozemo da se ugledamo na Mariju Antoanetu, dajte narodu kolace....
Znaci ljubav bez sexa.Isto kao ja i Sophi Marso.(nadam se da sam dobro napisao)
 

Back
Top