ISTINA ILI ZABLUDA. . .

Za voznju auta nisam cula, ali mi i nema neke logike j jer ako brzo i ostro vozi auto, to bi znacilo da je takav i u krevetu,a to ne bi bilo za neku pohvalu. Sto se tice plesa, slazem se jer ako ima ritma jos ako je perverzan dok igra to je on pun pogodak.

Pozz
 
Meni je bitnije da ima ritma mene da prati, a za igru...hm, ne znam. Vise volim da gledam kako jede ( da li mljacka, jede prstima, jede brzo ili polako, prozdire hranu kao da je kaznjava a ne uziva u njoj), nego kako igra... :)
 
hmmm... meni prizor muskarca koji igra ni najmanje nije privlacan... :roll: odmah ga vidim kao nekog pedera ili ljigavca... ne, ne, ne zelim to da zamisljam....
neka, sasvim su mi ok ovi sto se klate ili skacu... :lol:
 
Aha, istina je.
Zato smo mi narod koji izumire...
Jer nam muskarci slabo idu u skole tanca.
Trebalo bi nesto preduzeti...Hitno.
Npr., .u mesnoj zajednici organizovati besplatne kurseve plesa.
Kada dragi savlada osnovne stvari (nesto kao dva levo jedan desno), onda izaberes sta Ti (tj. zenski svet) najvise volis. Pa uputis svog coveka na usavrsavanje upravo tog tanjca. Ako volis brzo i vise rad kukova - salsa, ako polazes vise na akrobaciju - brejk dens, cenis tradicionalne vrednosti - moravac...
Posto je kod nas narocito popularno ono igranje uz trube nazvano "sirenje vesa", predlazem da se to, dok se momci ne kvalifikuju za nesto komlikovanije sa vise ritma i motorike, neizostavo iskoristi. Na primer, on podigao rucice a ti se njises na lusteru sto mu omogucava palpaciju i stimulaciju tvojih erogenih zona. To u enterijeru. Na pikniku, tj u prirodi predlazem sumovite terene. Tada se luster zamenjuje drvetom. Ukoliko je introvertan, koristi mP plejer. (kao stimulans), a ako je covek otvoren prema svetu odvrce tranzistor do daske...
E, ima i ono od Travolte, kada se lagano sa dva rasirena prsta* prevlaci po zamisljenoj horizontalnoj liniji u visini ociju. Ne znam kako to moze da se iskoristi, al' mastovit covek (muskarac/zena) svasta moze da izmisli...

* objasnjenje: preciznije, prste staviti u znak "viktorija", ali vodoravno, ruka ima visoko podignuti lakat, pogled kroz prste obavezno "skrozirajuci" !
 
lady x:
Kazu da muskarac SA kojiM dobro pleseS, dobar je ZA TEBE i u krevetu ! Provereno.
Obozavam da djuskam, plesem, skakucem i ne bih podnela pored sebe nekog drvenog tipa. Fuj..

Slazem se sa ovim u potpunosti.Ja cim pomislim na exoticna ostrva i igru tj.stiskavac na plazi sa tipovima bez majce koji imaju extra dupe u belim lanenim panatolnama,samo mi je u glavi vatreno *******...
 
evo..iz svog iskustva mogu reci da sam se silnih riba navatao zahvaljujucu znalju plesa..i to ne bilo kakvih..nego skoro vrh sto se tice izgleda..a za krevet i ne treba mnogo mozga..
eeeeee
sad dal sam dobar Yebac..to morate njih pitati..:)
 
bas negde ktajem septembra..odem na ples u neku skolu..poceo jedan moj prijatelj da ide tamo...kad tamo stotinak riba ,nema skim da plese.ne mogu sve plesati sa uciteljem..a ono sto je od muskih sve neki onaki da ne kazem..e tu ja upoznam jednog smedjeg andjela..sam ju je Gospod za sebe vajao..:)plesali smo celo vece,njene grudi na mojim..moja ruka na njenom vratu.,mada nije pravilno.njen opojni parfem,,yebiga morao sam da putujem za tri dana,,ali nova godina i Bozic su blizu..hehe
 

Back
Top