zagarantovana dobit na Forexu...

Nije zagarantovan. Moze da se zaradi, ali moze i da se pukne.
The possibility exists that you could sustain a loss of some or all of your initial investment and therefore you should not invest money that you cannot afford to lose. You should be aware of all the risks associated with foreign exchange trading, and seek advice from an independent financial advisor if you have any doubts.
To je recimo bas sa sajta koji si dao. http://www.forex-united.com/riskwarning.php
 
acca:
Nije zagarantovan. Moze da se zaradi, ali moze i da se pukne.

To je recimo bas sa sajta koji si dao. http://www.forex-united.com/riskwarning.php

Slazem se sa tobom. To je isto kao da ti niko ne moze garantovati da sutra nece nestati interneta, ili nece pasti atomska bomba...

Cak ni u Banci nisu pare 100% sigurne, samo sto ti ne kazu to.

TO upozorenje je stavljeno zbog toga da ne ulozis kucu ili kola (ili bilo koji veliki izdatak, a da u slucaju "da pukne" ne ostanes bez toga...). To bi svaka kockarnica trebala da stavi.

Ne znam da li si cuo za crni petak na Wall street-u kada su naglo pare sve deonice. E pa isto tako nesto moze da se dogodi i sa Forexom, razumes???

A 8% ti je zagarantovano, sem u slucaju da se ne dogodi nesto sto ce pola sveta da oseti...

Ovo samo govori o tome koliko su profesionalni....nista nisu izostavili.

Jos neko nesto da pita?
 
Postovani!
Svi koji zelite da ulazete u takve firme pogledajte dobro ugovor koji oni prezentiraju za ulaganje i sta u tom ugovoru pise.
Zakon u USA zabranjuje da bilo koja firma ili pojedinac obacecava zaradu vise od 100% na godisnjem nivou. Svi koji to obecavaju mogu se krivicno goniti od americkih vlasti. Tako da sigurno u ugovoru pise da ne obecavaju toliku zaradu ili ako obecavaju jedno vreme covek dobija a posle mozete da budete obavesteni da je vas novac izgubljen na trzistu.
Inace normalne zarade profesionalaca na Forexu koji obrcu veliki novac su negde oko 25 do 30% na godisnjem nivou. Naravno ima ljudi koji obrcu i do 100%, stvar vestine i umesnosti trejdera.
Pozdrav
 
kakva ti je to glupost da ne mogu da obecaju vise od 100% godisnje??? Kad bi Bill gates ili Donald Trump bilo ono sto jeste?

A sta ako je u sastavu korporacije? A sta ako postoji u zakonu nesto sto njima brokerima i sl. dozvoljava neogranicenu zaradu?

Inace, ovde pricamo o investiciji u roku trajanja od nedelju dana, Vasa je stvar da li cete da je vratite (ponovo ulozite) ili cete da je dignete, ili cete samo zaradu da dignete (na e-gold, jel).

Ja sam pokusao da pronadjem na sajtu odakle je firma, ali nisam useo na pronadjem na zalost. Mozda i nije iz USA.

A sto s etice Forexa, ako radi ti od 10, 20-ak ljudi sa iskustvom, moguce je i daleko vise od 100% na godisnjem nivou. Zasto bi inace radili ovo???

Pre svakog otvaranja naloga kod njih dobijate da procitate ugovor. I morate da ga prihvatite, inace nista od racuna....

Napominjem, nista nije obaveno, pa ni ovo. Ja sam samo pronasao fenomenalnu mogucnost za one koji imaju nesto love i hoce da urade nesto sa njim.

Veliki pozdrav!
 
Postovani
Odlicno znam sta pricam jer zivim od Forexa i radim na Forexu vec dugo godina.
Sve sto ti pricas meni je itekako poznato i nema neke tajne za mene.
Znam sta moze a sta ne moze na Forexu.
Moze i 100% nedeljno da zaradis, a moze i da izgubis sve.Nema veze da li radi 20 ili 100 ljudi pitanje je da li ce dobro da pogode smer i da zarade novac.
Niko ne moze da ti garantuje zaradu vec ozbiljni forex fond moze samo investirora ozbiljnog da pita koji rizik investitor je spreman da prihvati! Ako prihvatis kompletan rizik onda mozes da se nadas i da ces kompletnu investiciju izgubiti.
Profi fondovi mogu da garantuju izmedju 20 do 30%, svi ostalo je na rizik investirora ako zeli vise od toga.
A sto se tice Bil Gejtsa i Trampa ne znam kakve oni imaju veze sa ovim! Oni nikakve zarade ne obecavaju koliko znam.Ljudi imaju svoj biznis i rade u svojoj oblasti.
Da je mogucnost zarade tu se slazem ali pitanje je sta ako neko stavi malo vise novca.
Iz iskustva vise volim svoj novac da ulazem i da ga kontrolisem, kada je na trzistu.
Pozdrav
 
Tano66:
Postovani
Odlicno znam sta pricam jer zivim od Forexa i radim na Forexu vec dugo godina.
Sve sto ti pricas meni je itekako poznato i nema neke tajne za mene.
Znam sta moze a sta ne moze na Forexu.
Moze i 100% nedeljno da zaradis, a moze i da izgubis sve.Nema veze da li radi 20 ili 100 ljudi pitanje je da li ce dobro da pogode smer i da zarade novac.
Niko ne moze da ti garantuje zaradu vec ozbiljni forex fond moze samo investirora ozbiljnog da pita koji rizik investitor je spreman da prihvati! Ako prihvatis kompletan rizik onda mozes da se nadas i da ces kompletnu investiciju izgubiti.
Profi fondovi mogu da garantuju izmedju 20 do 30%, svi ostalo je na rizik investirora ako zeli vise od toga.
A sto se tice Bil Gejtsa i Trampa ne znam kakve oni imaju veze sa ovim! Oni nikakve zarade ne obecavaju koliko znam.Ljudi imaju svoj biznis i rade u svojoj oblasti.
Da je mogucnost zarade tu se slazem ali pitanje je sta ako neko stavi malo vise novca.
Iz iskustva vise volim svoj novac da ulazem i da ga kontrolisem, kada je na trzistu.
Pozdrav

Vec nekoliko isplata sam dobio i sve je OK.

COvek koji mi je ovo pokazao vec dva i po meseca prima redovno isplate, a nedavno je stavio $1000.

Njegov sponzor je stavio pre mesec dana $10.000. Pa ako se on igra sa tolikim isnosom, mogu i ja sa par stotoina.

A ko ne veruje, neka proba sa $10 i neka se uveri sam....ne zelim j anikoga da nagovaram.

Pozdrva Tano66 i hvala na informacijama.

Mozes da pitas ljude sta god te zanima, imas Contact Us...

Svima zelim sretno ulaganje!

http://www.forex-united.com/?bartus

PS. Ako neko ulozi preko Vas tj. otvori racun i uplati novac preko vaseg linka, Vi dobijate 5% zarade a i uloga.
 
Robertos:
8-12% na ulozen novac nedeljno!!!!

Ja sam mislio da je prevara, reko ajde da probam sa $10, kad ono stvarno. Ja Vam savetujem da ako imat enesto love...dajte ga na raspolaganje strucnjacima, i necete se pokajati. Sv eide preko e-golda.

Evo linka: http://www.forex-united.com/?bartus

Ako imate pitanja, moze i na pv.

Super!
Evo ja ti nudim 1000eura, a ti garantuješ 8%, tj veruješ u to.
TIh 8% nedeljno ćemo da podelimo, 4% meni 4% tebi. Ti ništa ne ulažeš , a dobijaš 4% nedeljno na hiljadu eura, zagarantovano.
Jedino je potrebno da meni ostaviš nešto u zalog, u vrednosti od 1000 eura.
Dogovoreno?
 
DellBoy-011:
Super!
Evo ja ti nudim 1000eura, a ti garantuješ 8%, tj veruješ u to.
TIh 8% nedeljno ćemo da podelimo, 4% meni 4% tebi. Ti ništa ne ulažeš , a dobijaš 4% nedeljno na hiljadu eura, zagarantovano.
Jedino je potrebno da meni ostaviš nešto u zalog, u vrednosti od 1000 eura.
Dogovoreno?

Hahah, rado bi ti dao nesto u zalog, ali to je neostvarivo. Kako si to zamislio?

Evo mog predloga: Stavi $500 i uzmi svih 8% . Manji ti je rizik, ako smatras ovo rizikom.

Savetujem da niko ne ulaze vise od onoga kolio moze sebi da dopusti da izgubi.

Ali, napominjem, za sigurnije mesto od ovoga ja ne znam....Ako neko zna neka se javi, a da su bar polovina procenata od ovoga dobit na tom drugom mestu.
 
Robertos:
Hahah, rado bi ti dao nesto u zalog, ali to je neostvarivo. Kako si to zamislio?

Evo mog predloga: Stavi $500 i uzmi svih 8% . Manji ti je rizik, ako smatras ovo rizikom.

Savetujem da niko ne ulaze vise od onoga kolio moze sebi da dopusti da izgubi.

Ali, napominjem, za sigurnije mesto od ovoga ja ne znam....Ako neko zna neka se javi, a da su bar polovina procenata od ovoga dobit na tom drugom mestu.

Ako ti veruješ u ovo zašto mi ne bi dao zalog.
Ja uopšte ne verujem i ne bih rizikovao ni 1 euro na ovakav način.
I kako možeš da budeš toliko siguran u dobit, čime oni tebi garantuju?
 
Robertos:
Fora je u tome sto ce za tebe da rade strucnjaci, a ti imas zagarantovan profit od 8% na ulozen novac nedeljno. Pise 8-12% ali obicno je 8.

Ko ne zna, FOREX je berza gde se trguje valutama.

:D ko dafiment :D

i kad ulaz bude manji od isplate,
zbogom mishevi

to se zove piramidalna banka

ti udjesh 10$,
on time isplati 12 lika,
ti ih nahvalish
udju 10 novih po svakom,
...

dok jednog dana udju manje nego shto treba da se isplati.
onda ce da uzmu pare,
i bice "sajt privremeno nedostupan"

eeeeeeee
pa znate li shto je e-gold???
pa nigde ime ne ostavish!
a kad keshirash, za 10% ni tad ne ostavljash ime!
 
DellBoy-011:
Ako ti veruješ u ovo zašto mi ne bi dao zalog.
Ja uopšte ne verujem i ne bih rizikovao ni 1 euro na ovakav način.
I kako možeš da budeš toliko siguran u dobit, čime oni tebi garantuju?
Nema ti šta dati, vidiš da je sve uložio. :mrgreen: Ja sam pokušao jednom na forex-u zaraditi kada je sve išlo u prilog rastu dolara i debelo popušio te stoga ne bi to više nikad radio. 8% mjesečno na forex-u mi se čini previše iluzorno i da je u stvarnosti tako mislim da barem pola radno sposobnog stanovništva USA i EU ne bi radilo nego bi diglo kredit i živjelo od ovog prinosa na forex-u. :idea:
 
Ovim komentarima samo potvrdjujete ono sto sam i mislio....Neki na ovom forumu postoje samo zato da bi ismejali i sabotirali sve sto ne razumeju. Ljudi, ako nesto ne razumete, nemojte da budete najpametniji. Nije sramota ne znati, ali nemojte da lupetate gluposti o temi koju ne poznajete...

E-gold je servis koji ti omogucuje da placas na netu. Imas elektronsku novac koji je 100% pokriven zlatom.

Sajt za otvaranje: www.e-gold.com

Prebaciti lovu na e-gold mozete preko VIR d.o.o. Sajt je www.virtual-exchange.co.yu

Preko njih mozete i da dignete lovu sa e-golda uz proviziju od 5% ali i preko specijalnih kartica koje kostaju od $25-$90 na bankomatu.
 
Robertos:
Ovim komentarima samo potvrdjujete ono sto sam i mislio....Neki na ovom forumu postoje samo zato da bi ismejali i sabotirali sve sto ne razumeju. Ljudi, ako nesto ne razumete, nemojte da budete najpametniji. Nije sramota ne znati, ali nemojte da lupetate gluposti o temi koju ne poznajete...

E-gold je servis koji ti omogucuje da placas na netu. Imas elektronsku novac koji je 100% pokriven zlatom.

Sajt za otvaranje: www.e-gold.com

Prebaciti lovu na e-gold mozete preko VIR d.o.o. Sajt je www.virtual-exchange.co.yu

Preko njih mozete i da dignete lovu sa e-golda uz proviziju od 5% ali i preko specijalnih kartica koje kostaju od $25-$90 na bankomatu.

:D
:D
:D

sad cu da si napravim moj forex

nadam se da ima josh koja plovkica ko ti!

dobru si mi ideju dao!
 
@robertos
sta ti je :shock:
to su gluposti i lazi..
ako ti imas neki % od njih,..onda ok..razumem
ali ono,.. nedeljan prihod,...garantovan????
to nepostoji u US..garantovano!!! provereno!!! overeno!!!
forex je trgovina novca,market..

da su oni toliko dobri, ne bi trazili tvoje pare...
nego.....sta?
 
Obrijani:
Nema ti šta dati, vidiš da je sve uložio. :mrgreen: Ja sam pokušao jednom na forex-u zaraditi kada je sve išlo u prilog rastu dolara i debelo popušio te stoga ne bi to više nikad radio. 8% mjesečno na forex-u mi se čini previše iluzorno i da je u stvarnosti tako mislim da barem pola radno sposobnog stanovništva USA i EU ne bi radilo nego bi diglo kredit i živjelo od ovog prinosa na forex-u. :idea:

Ma šta oni znaju šta je forex:roll: :lol:
 
Obrijani:
Nema ti šta dati, vidiš da je sve uložio. :mrgreen: Ja sam pokušao jednom na forex-u zaraditi kada je sve išlo u prilog rastu dolara i debelo popušio te stoga ne bi to više nikad radio. 8% mjesečno na forex-u mi se čini previše iluzorno i da je u stvarnosti tako mislim da barem pola radno sposobnog stanovništva USA i EU ne bi radilo nego bi diglo kredit i živjelo od ovog prinosa na forex-u. :idea:

Da, postoje mnoge prevare. I n esamo na Internetu.

Evo ja sam nasao nesto sto nije prevara i podelio sam sa vama.

Sto se tice davanja u zalog nesto, ne dolazi u obzir. Znam ja da bi ste svi Vi voleli da ulazete bez ikakvog rizika. ALi ako dam sada recimo nekome nesto u zalog, onda ce hteti i ostali. I gde sam onda???

Najbolje da svako stavi onoliko koliko moze sebi da dopusti da izgubi.

Mada, napominjem, coveku koji mi je ovo pokazao, stizu uplate svakog petka redovno vec dva i po meseca, i nije imao problema. I ja stavljam tamo lovu pa nemma problema.

Ko nece ili ne veruje neka ne stavi. Mene je bas briga sto neko nece staviti pare. Meni je vazno da redovno isplacuju meni i jos 10.000 ljudi.

Mislim, da puknu, najebali bi od bar njih 500 sto se tice suda itd.

A i veliki su trud ulozili da zadobiju poverenje i da sastave takav sajt.

Kada se petkom u 22h zatvori Forex, salju newsletter i kazu dogadjanja u proteklih nedelju dana i kako su prosli, i koliki ce iznos u procentima biti isplacen.
 
Robertos:
Ko nece ili ne veruje neka ne stavi. Mene je bas briga sto neko nece staviti pare. Meni je vazno da redovno isplacuju meni i jos 10.000 ljudi.

Mislim, da puknu, najebali bi od bar njih 500 sto se tice suda itd.

A i veliki su trud ulozili da zadobiju poverenje i da sastave takav sajt.

.

Bogami dobro tebi ide sa tih tvojih uloženih 10 dolara:lol:
Šta li njima ostane kad isplate svih 10 000 ljudi?
A što se tiče suda, kako bi ti njih to tužio i za šta?
10 000 ljudi kao ti dobije po 2 - 3 - 5 ili 55 dolara, i onda oni uvuku još 10 000 ljudi.....
Tada se puca
 

Back
Top