Parfemi

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
E sad sam stvarno bace u dilemu... pa aj da mi pomognete...

Nikad u zivotu nisam koristio parfeme nego one proste pjacne mirise...i ti su savrseno funkcionisali... Al eto doslo doba da se proba :lol: I taman ja kreno malo da gledam kad eto ti buc dobih na poklon jedan... neki Carolina Herrera... I onih par devojana kojima sam dao da njusnu je odmah reklo "mmmmm... super je"... a jedna je sama u prolazu rekla..."mmm... imas parfem?"... Daklem ipak se to vidi da ne kazem oseti...

Ali ako mene neko pita za misljenje.. meni se to oseti ko najobicnija kolonjska voda... kao jedna od onih koje je moja baba imala... :lol:

I sad ustopiram jednu drugaricu i ona dodje ko kec na 11... "ej jel ti treba parfema prodajem ja neke..." I sad kao kontam da kupim jedan od nje ali stvarno ne znam koji...

Aj da vidim vas muske experte koji je dobar... a mozda bolje da sam postavio temu na zk? Ko zna nesto o tim parfemima?
 
Weeeeeeeeee Pera se vratio, bice i ovo vesela zima :lol:
E stvarno, welcome back, nije forum isi bez tebe...
A sto se parfema tiche, e neam pojma majke mi, ja imam Chrome Azzaro i STR8 Black, mirisu i jedan i drugi, pa ono ne znam... omrsi ih negde, pa vidi jel ti pashu :P
 
joj sad kad sam videla fotke, ne mogu da odolim da ti u stvari preporuchim najsofisticiraniju varijantu od svih ---> okachish jelkicu za kola oko vrata (ionako necesh primetiti razliku ) :mrgreen:
 
Petar_Pan:
Ali ako mene neko pita za misljenje.. meni se to oseti ko najobicnija kolonjska voda... kao jedna od onih koje je moja baba imala... :lol:

:shock:................ vid'la zhaba konja, a??? :lol:
joj....
e nemoj bacati te svoje silne novce.... vidish da nije to za tebe..... shtedi pa qpi josh jedan lakirani krsh da napravish svoj sopstveni prestizhni bubanj potok :lol:
 
Petar_Pan:
E sad sam stvarno bace u dilemu... pa aj da mi pomognete...
Nikad u zivotu nisam koristio parfeme nego one proste pjacne mirise...i ti su savrseno funkcionisali... Al eto doslo doba da se proba :lol: I taman ja kreno malo da gledam kad eto ti buc dobih na poklon jedan... neki Carolina Herrera... I onih par devojana kojima sam dao da njusnu je odmah reklo "mmmmm... super je"... a jedna je sama u prolazu rekla..."mmm... imas parfem?"... Daklem ipak se to vidi da ne kazem oseti...
Ali ako mene neko pita za misljenje.. meni se to oseti ko najobicnija kolonjska voda... kao jedna od onih koje je moja baba imala... :lol:
I tako je QLTNA novčanica od 4.160 dinara ostala NEOKRNJENA !!! :lol:
 
Ako si po mojim slikama zakljucila da bih mogao da nosim jelkicu oko vrata, ja sam po tvojoj zakljucio da si se ti kacila oko vrata na jelku ( moze bilo koje drugo drvo ). Izgledas kao da si na lecenju.
 
raindog:
joj sad kad sam videla fotke, ne mogu da odolim da ti u stvari preporuchim najsofisticiraniju varijantu od svih ---> okachish jelkicu za kola oko vrata (ionako necesh primetiti razliku ) :mrgreen:
A da je okacim na... :lol: pa kad zamirise... :lol:
Jelkicu vec imam na Laguni... miris nekog voca... znas kako dobro mirise.... mmmm.... :lol:
 

Back
Top