Da li verujete u ljubav?

Rec sudbina je sama po sebi cista glupost, sta to zapravo znaci? pa ne znaci nista... i to pitanje da li verujete u sudbinu... nesto kao da li verujete u burek... glupost.
Ljubav postoji, evo svedoka... Pitanje je samo koliko si spreman/a da das, koliko si iskren/a prema sebi i prema partneru.
Sta vise, rekao bih da samo zatupljen i emocionalno nezreo covek moze da postavlja takva pitanja, tacnije na takav nacin. Razmisljanje se dakle moze svesti na pitanje sta zelis, i da li uopste znas sta zelis, ako vec znas... onda je to OK, ako ne znas problem je svakako u tebi...
Da li postoji prava osoba... sta je to prava osoba za tebe za bilo koga... to je vec individualno. Ponovo se vracamo na prethodno pitanje, dakle znas li sta zelis, ako znas onda nadji nacin da dodjes do toga... I sta je onda to ako nije ljubav...?
 
ne prichaj bzvz nikodime... sudbina je SVE.... sve je pazhljivo upisano u bozhju svesq.... i postoji pravac po kome se krecjemo..... tj ka kome....
verujem.... naravno da verujem u ljubav... istinsq, chistu (forumsq)..... :oops:
voleti....

joj ne mogu vishe da loopam.... nemam inspitaciju... a bash sam mislila ozbiljno da se izblamiram... tz.... yebo i veru, i ljubav....
kad je promaja....
 
Da, verujem u ljubav.

Da, verujem da postoji moja srodna duša (na bilo kom nivou: partnerskom, prijateljskom, poslovnom...).

Ne, ne verujem u sudbinu. Sve je promenljivo i onako ti je kako sam sebi udesiš. Dobro se dobrim vraća, loše lošim.

Da, verovala sam da tamo negde postoji neko za mene, i drago mi je da sam bila u pravu. ;)


Hvala na temi za razmišljanje. Imaš neku bolju mozgalicu?

teddy.gif
 
livija:
ne prichaj bzvz nikodime... sudbina je SVE.... sve je pazhljivo upisano u bozhju svesq.... i postoji pravac po kome se krecjemo..... tj ka kome....
verujem.... naravno da verujem u ljubav... istinsq, chistu (forumsq)..... :oops:
voleti....

joj ne mogu vishe da loopam.... nemam inspitaciju... a bash sam mislila ozbiljno da se izblamiram... tz.... yebo i veru, i ljubav....
kad je promaja....



Vidis... Bog ne ume da pise jerbo je Bog izmisljen pre sveske...
 
koliko tema na l......"jubaviii keksu".....,,pa samo neko bolestan ....moze da pretrazi sve teme ....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
>>>>DA veryjem u ljubav,ali stvarnost postaje sasvim nesto drugo.......<<<>>>...TESKO odrzavanje...ja mislim da necu izdrzati u prvom braku......
 
milena bubanja:
Ponekad se zapitam da li postoji ljubav?Da li verujete u svoju srodnu dusu?Da li verujete u sudbinu?Da li mislite da tamo negde postoji neko za vas?Evo vam malo tema za razmisljanje.........
Da verujem da ja mogu da volim.... :lol: Verujem i da one vole... ali ne tad kada kazu nego kad ja to osetim...kad pokazu... Sve ti je danas neki inters a ne ljubav... Mada ljubav jeste ideal kome treba teziti... I to jeste ispravan put... ako je ljubav iskrena... ako ima svih tih elemenata koje su potrebne za ljubav... postovanje, poverenje, divljenje i ostalo... Ume ljubav da udari samo tako...
I uvek se setim onih Divljinih reci "Srecan je onaj koji ume da voli"... Mada je to meni uvek zvucalo kao "Budala je onaj koji voli" :lol: Al sta ces i to je za ljude...

Sudbina jock... praznoverje...
Da li ima neko? Pojma nemam... Postoji samo ono sto ti utripujes u svojoj glavi... Nesto se dvoumim da li uopste i treba razmisljati i davati sansu ljubavi... ili se samo treba pretvoriti u Sith mastera :lol: i sve bele dzedaje prozdrati redom... :lol:
Ipak cu dati sansu ljubavi jos jednom... kasnije...
Eto razmislio sam... :lol:
 
livija:
molim te, objasni mi kvadraturu kruga :D
Kvadratura kruga se odnosi na (nemogući) zadatak konstruisanja, za dati krug, kvadrata sa jednakom površinom koristeći samo linijar i šestar. Kvadratura kruga Tarskog je, nasuprot, zadatak dijeljenja kruga na konačno mnogo dijelova i spajanja tih dijelova da bi se načinio kvadrat iste površine. Zbog aksiome izbora, ovo je zaista moguće.
Kvadratura kruga

Kvadratura kruga je jedan od tri problema elementarne geometrijske konstrukcije, uz duplikaciju kocke i trisekciju kuta. Matematičari ju istražuju već 3500 godina i još uvijek nije rješiva. “Kvadratura kruga” je i u običnom govoru postala sinonimom za nerješiv problem.

Da bi se riješila kvadratura kruga, treba u zadani krug polumjera r naći kvadrat iste površine kao polazni krug. Duljina stranice traženog kvadrata mora biti jednaka rÖπ . Tada će površina kvadrata biti jednaka kvadratu tog iznosa, dakle r²π kolika je i površina polaznog kruga. To objašnjenje znači prihvaćanje Öp , kao iracionalnog broja, ali to nije ono što se željelo postići. Željela se postići egzaktna i točna konstrukciju ravnalom i šestarom.

Eto ;)

...a ljubavi sto se tice e za to (prema podacima kojima raspolazemo) nisam vise siguran da verujem u istu :(
 
milena bubanja:
Ponekad se zapitam da li postoji ljubav?Da li verujete u svoju srodnu dusu?Da li verujete u sudbinu?Da li mislite da tamo negde postoji neko za vas?Evo vam malo tema za razmisljanje.........[/QUO

Nema tu sta da se razmislja :arrow: ljubav postoji, ona je u nama i oko nas :arrow: postoje razlicite vrste ljubavi :arrow: prema sebi(jer ako ne volis sebe ne mozes ni druge), prema deci, roditeljima, partneru,. :arrow: ne razmisljam da li tamo neko postoji ili ne i da li je to moja srodna dusa :arrow: ljubav jednostavno dodje i prodje i :arrow: opet ispocetka :arrow: nikad ne mozes znati niti imati garanciju :arrow: da ce ona, ta ljubav biti vecita :arrow: cista logika :arrow: uzivaj u ljubavi kad je imas :arrow: ne gubi nadu kad nestane :arrow: uvek se vrati.........ljubav :D
 
milena bubanja:
Ponekad se zapitam da li postoji ljubav?Da li verujete u svoju srodnu dusu?Da li verujete u sudbinu?Da li mislite da tamo negde postoji neko za vas?Evo vam malo tema za razmisljanje.........


Ljubav postoji. Djabe lupas glavu tim pitanjem.. 8-) Pfff...dal verujem u srodnu dusu..pa..i ne nesto..u sudbinu isto ne..

Dal postoji neko za mene...nadjoste me...nemam pojma..valjda, mozda... :confused:
 

Back
Top