SF FANZIN "TERRA"br.2-prezentacija

YOF13:
Klub KST ( KlubStudenataTehnike ) je jedan od najboljih nocnih klubova u BGDu . Radi svake neradne noci . Subotom osamdesete . Vise invormacija na web sajtu www.kst.org.yu !

Ja ovaj nereklamiram znas samo pupularishem ovaj klub :lol: :lol:

Vide cemo sta ce reci moderatori Krstarica Foruma - ali ovo ti je klasicna reklama koja se na svakom forumu brishe . Tako ce i ova reklama na DELETE , by the way ...

Yof, ti si potpuno promašio temu. Svoja proseravanja radi negdje drugo. Ovo i jeste SF podforum i u njemu između ostalog najavljujemo i razne događaje iz tog područja. Ako ti to nije jasno briši odavde. I još nešto, mod ovog podforuma je naš član i ako išta bude obrisano, to ćeš prvo biti ti (i to kompletno).
 
Да, знам, јако фино место суботом. Само, знаш, ово НЕЋЕ бити обрисано. Зато што је ово СФ форум, и људи на њеум воле када се нешто дешава око популаризације СФ-а у овој земљи. ОК? Знам правила, али ово није рекламирање.
 
Filip. Ovo je već treća tema koju otvaraš i u njoj samo ostaviš neku vijest. Mislim da nepotrebno otvaranje novih tema svima nama otežava snalaženje a to nije dobro za rad foruma. Zato bi bilo dobro da svoje vijesti (sve) smještaš u jednu temu a Oxi će, bar se nadam, višak ispremještati ili poukidati. Mnogo je lijepo kad imamo samo jednu stranu s temama.

(DLXXVIII)
 
YOF13:
Klub KST ( KlubStudenataTehnike ) je jedan od najboljih nocnih klubova u BGDu . Radi svake neradne noci . Subotom osamdesete . Vise invormacija na web sajtu www.kst.org.yu !

Ja ovaj nereklamiram znas samo pupularishem ovaj klub

Vide cemo sta ce reci moderatori Krstarica Foruma - ali ovo ti je klasicna reklama koja se na svakom forumu brishe . Tako ce i ova reklama na DELETE , by the way ...
Nisam znao da sam dobio josh jednog kolegu moderatora?Chekaj,pa i nisam!
Ovo niti je klasicna reklama,niti se na svakom forumu brise.Vezana je strogo za tematiku ovog podforuma i nema ama bash nikakvog razloga da se izbrise.A da si ti ovaj svoj post postavio na 'Nocni Zivot' takodje ne bi bio reklama,jer bi imao veze sa nocnim zivotom.
Dalje,krstarica ima posebnu politiku sa korisnicima koji drsko uzimaju sebi za pravo da govore/naredjuju moderatorima shta da rade.Obichno je korisnik jednom opomenut,a drugi put banovan bez ikakvog daljnjeg upozorenja (zanimljivo,jelte :D ) Smatraj se zvanicno opomenutim.

@scififilip
Slazem se sa Gordanovim gornjim postom.Voleo bih da prvi post ove teme,i svih ostalih tema vezanih za ovo udruzenje,kopiras u jednu temu,kako bih ja obrisao ove ostale :D Jednostavno,prakticnije je kada imamo sve informacije u jednoj temi,a ne da tragamo po temama za jednom informacijom :D
Obavesti me kada to uradis kako bih izbrisao ostatak :D
 
scififilip:
Postovanje svim sf fanovima,
16.10.2006 u 19h(ponedeljak)DOM OMLADINE SALA NA I SPRATU-udruzenje fanova naucne fantastike SCI&FI predstavlja svoj fanzin a ako resimo novcane probleme bice i koktel.U svakom slucaju slikacemo se i popricati.
filip 8-)

Pa bio je red da se dodje do drugog broja. Prvi sam kupio jos zimus.
Naravno, dolazim.
I sta bi sa sajtom, dugo nije bio aktivan cak sam nudio neku pomoc... u medjuvremenu mislim da sam zaturio link.
 
Ok, filip. Samo, ubuduće za pisanje koristi normalna slova. Pisanje velikim slovima, bez obzira koliko je tebi tema važna, na forumima znači vikanje. A mi ovdje ne vičemo jedni na druge.
Očekujem da neko napiše ovdje i izvještaj o događanjima na tom okupljanju večeras. Ja sam suviše daleko da bih došao.
 

Back
Top