Aktuelni Softcam.key

DanijelVR

Aktivan član
Poruka
1.934
Ovde ce biti aktuelni kljucevi
sa ovim rade
d+ astra 19.2
premiere 19.2

Radi lakseg snalazenja stavljajte samo softcam key a za ostalo otvorite temu ako ne postoji!!!!

28.03.2007 novi jos uvek svez kljucic
 

Prilozi

  • softcam.key 28.03.zip
    19,5 KB · Pregleda: 653
@ miroslav71 mozes ih koristiti kod rucnog unosa kljuceva u tvoj resiver
@baltaszar povremeno mozes gledati tps paket kad izadje bin
PITANJA STAVLJAJTE U ODGOVARAJUCE TEME ILI OTVORITE NOVU TEMU OVDE JE SAMO UPLOAD KLJUCEVA
 
Probajte go noviot DVBPaver.Mada i ja seuste go ispituvam no sada za sada sam bez reci,konacno sam nasao sta sam trazio.Sovet:prvo izbresite stari ,a onda instaliraj ovaj.Ni sam siguran dali ce raditi bes interneta.Kazi te mi vasa iskustva. :lol: :lol: :lol: :lol:

:confused: ZALAM CASNA REC NE MOGU JA POSLATI NE ZNAM O CEMU E REC,A VELIKA E SAMO 12.1MB. CIM USPEM ODA CU ILI TRAZI TE ME PRIVATNOJ PORUCI PA CEMO PREKO MSN :mad:
ODETE NA www.PROCEP.blog.com.mk ili www.procep.bloger.com.mk.
 
Pozdrav Svima, imam jedan problem. Dobio sam Sky Star 2 karticu, instalirao sam prog DVB i ubacio neke kljuceve koje sam dobio od drugara, ali ti ili ne rade ili otkljucavaju jako malo kanala. Sta da radim i gde da skinem nove kljuceve? Inace trebaju mi kljucevi za Astru 19,2, HotBird i Eutelsat W2 i dali je moguce da se otkljucaju na Eutelsatu domaci kanali kao sto su Pink plus, Pink Movie, Pink music i ostali Pinkovi, a i ne Pinkovi? Hvala unapred. ;)
 
nazalost svi mi trazimo kljuceve za pinkove kanale al ih nema
sto se tice ostalih kanala sa drugih satelita izgleda da ce ovo biti ponovo susno leto
nadam se da nece biti tako al kako stvari stoje tesko da cemo se nagledati ovog leta sattv-a
 

Back
Top