Kada su zene najljepse?!

Amazonka

Zainteresovan član
Poruka
170
U stvari nema ruznih zena, ni ne pozeljnih i nijedna ne lici na onu drugu. Svaka je princeza na svoj nacin, svaka ima svoje kraljevstvo i svoju ljepotu i svaka treba razlicitog princa. Bez obzira u kom okruzenju zivi, kako je obucena ili koliko ima godina. Svaka nosi svoju tajnu i misterioznost, onu tajnu koja je poznata samo njenom srcu i nikom vise.

Meni je jedan drug rekao da su zene najljepse pred spavanje, kada sa sebe skinu svu sminku i raskosne haljine, kada skinu teret i iscrpljenost sa svojih lica i ramena, kada obuku neku staru, siroku majicu, sjednu i kada se oko nje siri samo njena unutrasnja ljepota, njena dusa i kada pogleda pomalo umornim i blazenim pogledom koji kaze: E konacno sam ja - i utone u snove.
A sta vi kazete, kada su vama najljepse? Da li sa ili bez sminke, da li sa tajnama ili bez.... :roll: :P
 
Gazdarica:
Hmm, rekla bih da su najljepse kad zrace ljubavlju i unutrasnjim zadovoljstvom, srecom... Bez obzira da li su nasminkane, dotjerane, ili ne...

Upravu si gazdarice, pravi odgovor. Da naravno kada zrace srecom i zadovoljstvom to se vidi i na licu svake zene, i jos je ljepsa ako je voljeno bice kraj nje, koje je mazi i pazi :wink:
 
Amazonka:
U stvari nema ruznih zena, ni ne pozeljnih i nijedna ne lici na onu drugu. Svaka je princeza na svoj nacin, svaka ima svoje kraljevstvo i svoju ljepotu i svaka treba razlicitog princa. Bez obzira u kom okruzenju zivi, kako je obucena ili koliko ima godina. Svaka nosi svoju tajnu i misterioznost, onu tajnu koja je poznata samo njenom srcu i nikom vise.

Meni je jedan drug rekao da su zene najljepse pred spavanje, kada sa sebe skinu svu sminku i raskosne haljine, kada skinu teret i iscrpljenost sa svojih lica i ramena, kada obuku neku staru, siroku majicu, sjednu i kada se oko nje siri samo njena unutrasnja ljepota, njena dusa i kada pogleda pomalo umornim i blazenim pogledom koji kaze: E konacno sam ja - i utone u snove.
A sta vi kazete, kada su vama najljepse? Da li sa ili bez sminke, da li sa tajnama ili bez.... :roll: :P
Čuj, što kažem ja i moje društvo: Aaaalooohaaa!
 
Amazonka:
U stvari nema ruznih zena, ni ne pozeljnih i nijedna ne lici na onu drugu. Svaka je princeza na svoj nacin, svaka ima svoje kraljevstvo i svoju ljepotu i svaka treba razlicitog princa. Bez obzira u kom okruzenju zivi, kako je obucena ili koliko ima godina. Svaka nosi svoju tajnu i misterioznost, onu tajnu koja je poznata samo njenom srcu i nikom vise.

Meni je jedan drug rekao da su zene najljepse pred spavanje, kada sa sebe skinu svu sminku i raskosne haljine, kada skinu teret i iscrpljenost sa svojih lica i ramena, kada obuku neku staru, siroku majicu, sjednu i kada se oko nje siri samo njena unutrasnja ljepota, njena dusa i kada pogleda pomalo umornim i blazenim pogledom koji kaze: E konacno sam ja - i utone u snove.
A sta vi kazete, kada su vama najljepse? Da li sa ili bez sminke, da li sa tajnama ili bez.... :roll: :P
Hm... :? Zvucis mi kao Dugi... :wink:
 
Ima samo trenutaka kada vise ili manje nama izgleda lepsa...usustini meni je najlepsa kad me zauvejek pozajmi.... ujutro..uvece....pored kupatila..pored kamina...nenasminkana....uvek dodje neki posebni momenat...u zavist od vreme jer je imam zauvejeka a takvi momenti se sami po sebe dese puno....kad si pored nje..dugo..dugo....
 

Back
Top