CENZURA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iz svog dosadashnjeg iskustva na ovom forumu, mogu reci da je Kelis dobar moderator.
Mozda je problem shto nije on-line lately inache, uveravam vas, svega ovoga ne bi bilo.
 
Hajde obriši suze i ne cmizdri. Ponašaj se kao da si muško. I nisam napisao "Polomiću ti kosti" već "Kosku po kosku ću da ti lomim". Ali kada te vidim ovako uplakanog, moram reći da mi je žao što sam to napisao i povlačim reč.

Apelujem i na druge učesnike foruma da prema shaddow budu nežni i da ga ne zlostavljaju govoreći mu kako možda nije u pravu. Da mu dozvole da ih vređa i da mu ne uzvraćaju. Pa vidite da je nežna duša, a bogami, može i IP adresa i bejzbol palica da rade.
Bez obzira što mu mnogi skreću pažnju na njegovo ponašanje on ostaje pri svome i ne pada mu na pamet da li su baš svi oni glupi i ludi, ili je nešto do njega.

shaddow, evo jedne izreke koju možeš da zapamtiš i koristiš kako bi opovrgao ovo što ja pišem i opravdao sebe:
"I hiljadu ljudi može da veruje u glupost pa je to i dalje glupost".
Vidiš kako ti pomažem. Počeću još i sam sa sobom da se svađam kako bih te odbranio.
Moram ti reći da si postao popularan ovde na forumu.
Meni više nije interesantno kada tebe nema.
 
Samo ti zamišljaj da si nekoga iznervirao. Ovde će da radi profi ekipa majmune. Ne radi se o nerviranju, već o prevaspitavanju debilčina, koje zaslučuju jednu vaspitnu meru. Najebaću ti se majke debilčino. Ali hladnokrvno i lagano, kako ti voliš.
 
Па, не би било лоше када би се отворила нека лепљива тема као на другим местима где можемо да дамо неке примедбе или предлоге модератору, а да буде јавно, да не морамо да се обраћамо преко ПП, то ми је некако интимно.
Келис често затвара теме без објашњења, а људи који их постављају су нови и не знају где су погрешили... Можда би их само требало упутити да преформулишу питање, или да га поставе на неком другом месту, а они затекну само закључану тему и није им јасно у чему је проблем.

Ко вози козе - Иначе, за играње постоји Сваштара, и друга места, зар не?
 
Evo poklanjam učesnicima pesmu od Vaska Pope iz ciklusa "IGRE"

JURKE

Jedni odgrizu drugima
Ruku li nogu ili bilo šta

Stave to među zube
Potrče što brže mogu
U zemlju to zakopaju

Drugi se razjure na sve strane
Njuše traže, njuše traže
Svu zemlju raskopaju

Nađu li srećni svoju ruku
Ili nogu ili bilo šta
Na njih je red da grizu

Igra se nastavlja živo
Sve dok ima ruku
Sve dok ima nogu
Sve dok ima bilo čega.
 
nisu teme cenzurisane
vec su zakljuchane zato shto je prestalo da se pricha o temi
zakljuchane su da se vishe ne bi svadjali na istim
a nisam imala vremena da pobrishem sve baljezgarije

a igre...tachno...na ostalim forumima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top