Ruzica Djindjic podrzava usvojeni nacrt novog Ustava Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
Svaka cast za ovu zenu


Djindjic_u_guci_001.jpg
 
Добро изгледа, не спорим. Такође ценим људе са добрим укусом.
Него чини ми се да ће сад професор Ковјенић да крене са својим објашњењима како је на Зорана више утицала његова мајка него жена :lol: :lol: :lol:
Узгред, свиђа ми се да користим то фамилијарно Зоран. ;)
 
Pre nego što moderatori zatvore ovu temu.
Tadićevsko razvlačenje Ružice Đinđić pomognuto ovakvima kao što je ovaj Duh Sekira(ili ko god da od njih unutra trenutno kontroliše) koji slave dan kada je on ubijen je zaista ogavno.

Da li bi sada trebalo otvoriti topic "Mila Đinđić" ne podržava ustav.

Ako je nekome najjači argument zašto da se usvoji onaj sramni ustav to što izmišlja da ga Ružica podržava onda je to zaista tužno.
 
BG5:
Rekla je u okviru stranke a uskoro ce i JAVNO na veliku zalost fanatika kao sto si ti

Jedino stranački vojnici poput tebe mogu biti smatrani fanaticima.
Ovde te podržava čovek koji svakodnevno pljuje po Đinđiću i to ti ne smeta. Ostavio sam ti link ka temi na kojoj se pljuje po Đinđiću ni to ti ne smeta. Ono što tebi treba od Zorana jeste da koristiš Ružicu za svoje stranačke svrhe i to je sve.

Ako Ružica i podrži ustav to je nejn lični stav.
Ja ga ne podržavam.
 
Eraserhead:
Jedino stranački vojnici poput tebe mogu biti smatrani fanaticima.
Ovde te podržava čovek koji svakodnevno pljuje po Đinđiću i to ti ne smeta. Ostavio sam ti link ka temi na kojoj se pljuje po Đinđiću ni to ti ne smeta. Ono što tebi treba od Zorana jeste da koristiš Ružicu za svoje stranačke svrhe i to je sve.

Ako Ružica i podrži ustav to je nejn lični stav.
Ja ga ne podržavam.

Ja nisam stranački vojnik i tvoje ubedjenje da jesam je potvrda da ti mozak funkcionise kao kod svih fanatika.

PS Ne interesuje me ko me podrzava
 
BG5:
Rekla je u okviru stranke a uskoro ce i JAVNO na veliku zalost fanatika kao sto si ti
no hard feelings,ali fanatici su oni koji podrze ustav (ili nesto) samo zato sto je taj i taj (partijski kolega) tako (navodno) rekao i kazao.

sto se mene tice,vec sam rekla,nit cu da glasam za ustav niti cu vise glasati za ds koji je podrzao taj nakaradni ustav,pa makar ruzica djindjic bila i muzevljeva reinkarnacija ili njegov medijum.
 
Banshee:
no hard feelings,ali fanatici su oni koji podrze ustav (ili nesto) samo zato sto je taj i taj (partijski kolega) tako (navodno) rekao i kazao.

sto se mene tice,vec sam rekla,nit cu da glasam za ustav niti cu vise glasati za ds koji je podrzao taj nakaradni ustav,pa makar ruzica djindjic bila i muzevljeva reinkarnacija ili njegov medijum.
Ja cu glasati za ovaj nacrt ustava ne zato sto je to rekla Ruzica ili DS vec zato sto je to razumna odluka u ovom trenutku.
 
Tereskova:
Много фанатика у земљи Србији колегинице. Све парламентарне странке. :roll:
kolega,ciji god ti klon bio,ili klon na privremenoj upotrebi fanaici su svi oni koji ne znaju da korite mozak i koji postupaju po partijskom naredjenju.
a ne samo da su fanatici nego su i p***e jer ne smeju da ustanu i kazu 'ne'
i to kazem bez obzira cije te kolege bile,radiklaske,demokratske,kvazi demokratske,liberalne,nevladine,vladine...ukratko svi.

zato je i ds izgubio moju podrsku jer su sve kolege i koleginice odradile posao kako im kostunica,tadic i ostali komanduju.

takva i bilo koja druga stranka me ne zanima.a to sto je neko u vecini ne znaci da je upravu.

uostalom koliko puta smo kroz istoriju imali priliku da vidimo da su cesto u manjini oni koji su terali drustvo napred...

a vi kolega...neka,samo po naredbi...za neke je i to uredu.
 
Из свега наведеног се види да нови Устав једино не признају минорне ванпарламетарне талибанске партијице. Да будем искрен, нисам веровао да госпођа Ђинђић има такав политички дискурс, али ми је драго кад сам чуо ову вест.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top