Ruzica Djindjic podrzava usvojeni nacrt novog Ustava Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Колега Кинг, да ли ја мислим да се ви придружујете опсесивним идејама поменутог колеге и у вези мог ника? :shock: И замолио бих Вас да ми објасните о какавим даскама је реч? :confused:

Мени се колега чини да су сви шокирани изјавом поменуте госпође и да желе да ову тему затворе несувислим коментарима. Нарочито присталице полако пропадајуће ДС грађанске опције. А она само жели да јој деца одрастају у правној држави, за шта се залагао и њен покојни супруг.
 
Otadžbinoljubac:
RUZICINA HIMNA

Voleo bih udovici Ruzi
Da dokazem sta je Srbin pravi
Da i ona jadna nesto skuzi
Jecajuci na zelenoj travi

Eh, kako bi Djikina Ruzica
Zarzala ko kobila mlada

Obrisala znoj sa svoga lica
RADIKALU SRPSKOM da pripada

Venula je Trnova Ruzica
Kraj p.e.d.e.r.a, DS-narkomana,
To kazuju bore s njenog lica
Da je bila slabo zalivana.

Radikal sam, svejedno mi nije,
Da Ruzica gorke suze lije
I da vene kao poljsko cvece
Sto ga niko da ubere nece.

Dobrovoljac ja uvek sam bio
Evo, Ruzo, tebi sada letim
Sve s namerom da b` ti ugodio
Tvoje krhko telo da osetim.

Ti dobra ces RADIKALKA biti
Kad osetis sta RADIKAL znade
DS stranku ko ja ces mrziti
I pljuvaces na te gay-parade

Samo nemoj, nemoj zivota ti
Da nas neko u bludu uhvati
Ja sam Srbin, svejedno mi nije,
To sto karam DOS-manlijke dvije.

Krstan Dj. Kovjenic


Ovo je BOLESNO!!!
Ne mogu da shvatim da moderatori ovog foruma mogu ovo da tolerisu.
Sa ovakvim ekstremistima i prostacima ova zemlja nece postati deo normalnog i savremenog sveta ni za 1000 godina!!!
 
King David:
@dr hirurg

Ma, nikoga ja konkretno nisam pomenuo, doktore.Samo, znate...na forumu ima izvanrednih grafologa i jos boljih psihijatara.Mozda oni to malo zbog profesionalne deformacije, u svima vide pacijente...ovi drugi, mislim...

Колега скромност ми не допушта да се похвалим мојим хобијем који је сличан томе о коме говорите. Та врста мале деформације ми ипак не даје за право да називам свакога лажовом и да га у недостатку аргумената дезавуишем као колегу.
 
King David:
Ma, nije problem ako pricaju istu pricu....problem je ako medjusobno polemisu i svadjaju se....ozbiljan poremecaj licnosti....ali, dobro, volimo mi njih, kakvi god da su :lol: :lol: :lol: :lol:
problem je sto retko ko moze da postuje samo pod jednim nickom i da stoji iza toga sto kaze koliko ja vidim.
ili se oseca hrabrije i sigurnije ako sam sebi pruza podrsku sa svog n-tog naloga iz svog n-tog browsera.
pa se lazemo ko je ko.
kao da svi ne znaju...

a prosek godina na forumu verovatno preko 35...al aj...igrajmo se vrtica.
 
King David:
@dr hirurg

Ne znam sto se toliko uzbudjujete? Nikoga ja nisam nazvao lazovom, opet ste pogresno procitali.
Vi ste se osetili prozvanim? Ne znam zbog cega? Pa, ja sam samo govorio o nekim psihijatrima, koji, eto, malo vishe nego sto treba, vide pacijente na svakom koraku.

Колега, ово није ни место а ни време за овакве дискусије. Ово је политички подфорум, а ово о чему неке колеге воде више рачуна него да разложно аргументују своје ставове залази у домен психопатологије. Ви сте то јако добро приметили, тако да се у свему слажем са Вама.

П.С. Прозван сам колега, данас неколико пута. И јуче и прекјуче. И јавно и на приватним порукама.
 
dr hirurg:
Колега, ово није ни место а ни време за овакве дискусије. Ово је политички подфорум, а ово о чему неке колеге воде више рачуна него да разложно аргументују своје ставове залази у домен психопатологије. Ви сте то јако добро приметили, тако да се у свему слажем са Вама.

П.С. Прозван сам колега, данас неколико пута. И јуче и прекјуче. И јавно и на приватним порукама.


Jao kolega...ja se stvarno izvinjavam...ipak je ovo tema o Ruzici Djindjic. Nastavite polemiku sa Tereskovom, ili sta ja znam, s' kim' vec zelite, ja vas vise necu deranzirati u konstruktivnom, i iznad svega visokoumnom polemisanju.
 
Banshee:
bio bi prozvan da nije istina.
ali posto jeste...

Колегинице Бансхее, ваша опсесија неким колегама поприма већ забрињавајуће димензије. Лепо сам Вам одговорио на приватну поруку коју сте ми упутили. Не знам шта још више желите :confused:
 
King David:
Jao kolega...ja se stvarno izvinjavam...ipak je ovo tema o Ruzici Djindjic. Nastavite polemiku sa Tereskovom, ili sta ja znam, s' kim' vec zelite, ja vas vise necu deranzirati u konstruktivnom, i iznad svega visokoumnom polemisanju.

Захваљујем колега. Сада се види да Вам је колега Вангелис пријатељ. Колико се сећам он је био колега од угледа на овом форуму.

Што се тиче полемике око предмета теме, када нико не жели да каже ништа паметно сем колеге Тершкове, онда се мора тако.
 
dr hirurg:
Колегинице Бансхее, ваша опсесија неким колегама поприма већ забрињавајуће димензије. Лепо сам Вам одговорио на приватну поруку коју сте ми упутили. Не знам шта још више желите :confused:
Можда нешто "више"... ;)
 
King David:
Nemam primedbi. Samo par komada: Prvo: i sam koristis 50 nickova, a druge kritikujes.Drugo:uvredio si mog prijatelja Vangelisa, on niti je imao dasku u avataru, niti je ikad bio clan ikakve grupe, bar ne na ovom forumu, i nazvao si ga rasistom, apoznajem coveka, mozes na lebac da ga mazes :lol: :lol: :lol: :lol:

Prvo, koristim samo JEDAN nick...........i to mozes da stavis soma evrica , na opkladu , ako ne verujes...................

Drugo, ne interesuje me ko je ciji prikan ,u zivotu.....................
Ako sam mu zamerio da je rasista, onda je takav utisak na mene ostavio.........moguce da je lik za mazanje na lebac, ali ja to ne znam............

Ako nije imao dasku u avataru, mozda je samo pridruzeni clan sekte, odnosno nije prosao kroz proces inicijacije :):):)
 
@Markovozd

SADA imas samo jedan nick, a do skora si ih menja cesce nego neko carape, Kohene, da se mi ne lazemo.

Ishitreno i impulsivno si reagovao, zato je ostavio utisak rasiste na tebe. I krupne reci si izgovarao, ikrupne optuzbe na njegov racun. A, pogresio si.

Nije bio ni pridruzeni clan sekte, jer ne podnosi jednoumlje, znam osobicu jaaaaaaaaaaaako dobro...
A, njega si okarakterisao kao mentalnog guru-a, bez obzira na to da nije imao dasku u avataru, vec lik naseg dragog Predsednika Busha, koji upatriotskom zanosu salutira ispred svoje zastave....mozda te to zbunilo?
 
King David:
@Markovozd

SADA imas samo jedan nick, a do skora si ih menja cesce nego neko carape, Kohene, da se mi ne lazemo.

Ishitreno i impulsivno si reagovao, zato je ostavio utisak rasiste na tebe. I krupne reci si izgovarao, ikrupne optuzbe na njegov racun. A, pogresio si.

Nije bio ni pridruzeni clan sekte, jer ne podnosi jednoumlje, znam osobicu jaaaaaaaaaaaako dobro...
A, njega si okarakterisao kao mentalnog guru-a, bez obzira na to da nije imao dasku u avataru, vec lik naseg dragog Predsednika Busha, koji upatriotskom zanosu salutira ispred svoje zastave....mozda te to zbunilo?

Menjao sam i nickove i avatare, i nikada nisam krio da se radi o istoj osobi.......

Kohen, Kojen, Billy the Kid, skarfejs.........***** li ga, ni ja se ne secam vise :D

A za Vangelisa sam , veruj mi zaboravio i o cemu se radilo........mislim nesto o jevrejima, ali nije mi to zivotna preokupacija, pa ces razumeti , da mi je nebitno.............

Ako se toliko uvredio, eto , ti mu se izvini......nije moguce da je takvo zlopamtilo :D :D :D

A guru je marlon.........nikako Vangelis..........marlon je lik, ko stvoren za vodju sekte................voli covek :wink:
 
BG5:
Svaka cast za ovu zenu


Djindjic_u_guci_001.jpg
Ona se razlikuje od ostalih žena zato što je spavala sa pokojnim premijerom i rodila u decu. To je ne izdvaja ni po kom pitanju od ostalih žena ili uopšte ljudi u Srbiji da bi se njeno mišljenje vrednovalo više od recimo moje ili nečije žene.
Glupost. Za glupost za sada samo katanac.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top