Najomrazenija grupa,pevac,pevacica,...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DaNa_Pa:
Vazi...a Candy Shop? In Da Club? Just a Lil Bit? To je bre, sve smishljeno za shiroku narodnu masu, kao shto su i narodnjaci. Posle tih "hitova", nemam bash neko mishljenje o Centu.
pa naravno.....candy shop,just a lil bit,in da club...to su hitovi,chije postojanje ima neku vecu svrhu...prvo a najvaznije je da obezbedjuju daljnje postojanje umetnika,a to je cilj svakog umetnika...tj.finansijska dobit od istih obezbedjuje kako vecu popularnost,tako i finansijsku dobit koja je neophodna umetniku da bi opstao u danashnjem komercijalnom svetu....ako nastavish da se vodish takvim mishljenjem,onda lagano mozhesh i da kazhesh da su leonardova mona liza i mocartova mala nocna muzika shund....to su manje vishe umetnichka dela koja su namenjena za shire mase,mnogi koji i ne znaju shta je umetnost znaju i za monalizu i za nocnu muziku....a to shto narodnjake slusha shira masa kod nas je problem nasheg drushtva....jebbiga ovaj narod je jednostavno toliko glup da to vodi u extremnost,tako da njih uopshte ne treba ni uporedjivati sa bilo chime....u jeeeee kolki post :-D :-D
 
DeteSunca:
Ja ću se uvek podići protiv Fiftya. Rep je sam po sebi izgubio smisao kad su prestali da pevaju o socijali. Uporedi 2Paca i Fiftya, nemoguće!!! E sad, nisam ja kreten pa da kažem da tu muziku treba ukinuti, naravno da ne, ali tražiti nešto veličanstveno u njoj, je meni nemoguće.
dobro,pa bilo bi malo glupo da svi pevaju o istim stvarima....a gde cesh da poredish 2paca i 50-ja....a shvatite vishe ja sam 100 puta rekao....lepota repa i hip hop-a je u lirikama...nema veze o chemu hoperi rimuju,bitan je nachin na koji to rade......
 
Tankian:
pa naravno.....candy shop,just a lil bit,in da club...to su hitovi,chije postojanje ima neku vecu svrhu...prvo a najvaznije je da obezbedjuju daljnje postojanje umetnika,a to je cilj svakog umetnika...tj.finansijska dobit od istih obezbedjuje kako vecu popularnost,tako i finansijsku dobit koja je neophodna umetniku da bi opstao u danashnjem komercijalnom svetu....ako nastavish da se vodish takvim mishljenjem,onda lagano mozhesh i da kazhesh da su leonardova mona liza i mocartova mala nocna muzika shund....to su manje vishe umetnichka dela koja su namenjena za shire mase,mnogi koji i ne znaju shta je umetnost znaju i za monalizu i za nocnu muziku....a to shto narodnjake slusha shira masa kod nas je problem nasheg drushtva....jebbiga ovaj narod je jednostavno toliko glup da to vodi u extremnost,tako da njih uopshte ne treba ni uporedjivati sa bilo chime....u jeeeee kolki post :-D :-D

Da,naravno, svaki debil zna kako izgleda Mona Liza i kako zvuchi Mala nocna muzika, ali ne mozesh porediti klasiku sa HIP-HOPOM, mislim, ok, klasika je u to vreme bila i pop i rock i sve, samo shto mi to sad sve svrstavamo u klasiku.
Ali jbg, ne moze se ziveti od muzike bez ljudi koje ce je slushati, tako da se i Cent morao prodavati, jadan. Shta, nije mu bilo dovoljno par milionchica koje je zgrnuo na ostalim pesmama?
 
Tankian:
dobro,pa bilo bi malo glupo da svi pevaju o istim stvarima....a gde cesh da poredish 2paca i 50-ja....a shvatite vishe ja sam 100 puta rekao....lepota repa i hip hop-a je u lirikama...nema veze o chemu hoperi rimuju,bitan je nachin na koji to rade......

Ma, da, uopshte nije bitno ako pevaju o drogi itd...samo je bitno da mashu rukama i da znaju da odrepuju to shto su napisali...
 
good charlotte-veoma odvratno...hip hop opasni momci sa dijamantskim zubima-gotovo bez izuzetka, nelly furtado-ne znam zasto ali zestoko me iritira....TOKIO HOTEL-jaaadno,nesnosno,jadno...Merlin Menson-pogresno,pogresno,nametljivo,nemastovito,glupo,odvratno...i naravno pregrst narodnjaka i grandovca na sve strane
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top