E MOJ MODERATORU.................................

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shaddow

Iskusan
Poruka
5.155
I tako je tema DA LI IGRATE IGRE ZATVORENA...........................a zbog čega... :shock:

Dakle pojavi se tamo neka nevaspitana seljačina, koja sebe naziva Muzjak, počne da vređa, ali pazi sad: v r e đ a, i p r o v o c i r a ljude po forumu, što naravno kod nekih izazove reakciju, a onda TI umesto da jednostavno obrišeš njegove uvredljive postove, staješ na njegovu stranu i yupitera koji ti skreće pažnju da su, pazi sad, povređena pravila foruma, praviš debilom. Prvo si rekla: "Pogledajte pravila foruma", mi pogledali i našli da je zabranjeno vređanje, pozivanje na nasilje, pretnje, itd. Međutim ti onda kažeš da je to što se ne poštuju ta ista pravila ustvari normalno, a opravdanje za nepoštovanje sopstvenih pravila nalaziš u tome što se ne poštuju ni na drugim forumima?!?! I to je opravdanje?!?! Postoje zakoni, ali ih mi ne poštujemo. A zašto, pa ne poštuju ih ni drugi, pa zašto bi mi. I posle svega toga se pozivaš na "Pravilnik foruma"?!?

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, a sad ti kažeš: "Da, ali to što je neko rekao da će nekog drugog da "išutira" ili da mu "polomi kosku po kosku" ustvari i nije uvreda i jednostavno priliči razgovoru na forumu". Evo da se malo podsetimo kako je do svega došlo i zbog čega je ovako interesantna tema jednostavno zatvorena:

muzjak:
...a ovog shaddow ću da tučam i prebijam, kasku po kosku ću da mu lomim....

muzjak:
a ovog shaddow kada budem šutnuo...

muzjak:
S obzirom na njegov stav, šta drugo da mu radim sem da ga zezam....

Ovo je dakle samo delić. Znači, pojavi se neko ko je POTPUNO DESTRUKTIVAN, čija je jedina namera da PROVOCIRA i vređa po forumu i da se onda SMEJE drugim ljudima, kao "eto isprovocirao sam te". Osoba koja nije napisala ni jedan konstruktivan post, koja očigledno ima problema u komunikaciji sa ljudima. Počne on tako da sere i da lupeta po forumu, skrene sa teme i pokuša da je upropasti, a onda se pojaviš TI i lepo zaključaš temu. I to je po tebi OK, pravedno?!? Pa dobro, ako ti tako misliš.............

Ili si možda zaključala temu zato što je neko napisao nešto što se TEBI ne sviđa?!?! To onda nije "normalno ponašanje na forumu"? Da nije možda uvreda?!?

Evo i tog dela:

shaddow:
Ovakve omaške i lapsusi govore o postojanju nesvesnog psihičkog života.
Dakle, ni jedna omaška nije slučajna. Eto yupiter, hteo si praktičan primer - dobio si ga.

PS: Hvala na saradnji.

Izgleda da te je ovo mooogo pogodilo, pa ti onda lepo zaključaš i drugu moju temu: RAZLIKA IZMEĐU VASPITANJA I MANIPULACIJE, koja nema veze sa ovim. Da nije možda povređena sujeta, pa onda možeš da se iživljavaš po forumu kako ti padne na pamet?

Sve što mogu da ti, posle svega kažem, to je: "Ajd zdravo"

PS: A da, … a kada bih ja tebi Kellis, rekao da ću sve koske da ti polomim i da ću da te dobro išutiram, da li bi to shvatila kao uvredu, ili možda nepristojno ponašanje, ili bi i to bilo "normalno ponašanje na forumu"?
 
shaddow:
I još samo mala napomena ZA MUZJAKA: Samo se ti prijatelju kurči po forumu, ali jednu stvar treba da imaš u vidu. Trebalo bi da znaš, kada si tako pametan, da je danas dečija igra provaliti nečiju IP adresu ili lokaciju odakle se konektuje na net. Za to postoji gomila hakerskih programa, i svako ko je malo kompjuterski pismeniji to će ti potvrditi. Prema tome samo napred, sernjaj, vređaj i kurči se, ali moraćeš da snosiš i posledice, pa ćemo se već dogovoriti oko tog šutiranja… šmekeru. [/B][/COLOR]
Vidi pretnje. Baš si me potresao.
Nisi ti u sukobu samo sa mnom. Sa mnogima si ušao u sukob zato što si sujetan, i kao što je čak i yupiter primetio, braniš se i od onoga ko te ne napada. U stvari ti si u sukobu sa samim sobom. Nesposoban si da priznaš svoju grešku ili bilo kakvu svoju nesavršenost. To je verovatno s toga što si savršen.
Što se pomenute dečje igre tiče, ona je za pametnu decu a ne za tebe.
Što se posledica tiče, već ih snosim - zabole me stomak od smeha. :lol: :lol: :lol:
 
shaddow:
I tako je tema DA LI IGRATE IGRE ZATVORENA...........................a zbog čega... :shock:

Izgleda da te je ovo mooogo pogodilo, pa ti onda lepo zaključaš i drugu moju temu: RAZLIKA IZMEĐU VASPITANJA I MANIPULACIJE, koja nema veze sa ovim. Da nije možda povređena sujeta, pa onda možeš da se iživljavaš po forumu kako ti padne na pamet?


Meni je zao sto je zatvorena tema "DA LI IGRATE IGRE", a pitam se zasto je zatvorena i tema "RAZLIKA IZMEĐU VASPITANJA I MANIPULACIJE" i zasto je ta tema dovedena u vezu sa ovom prvom. :?: :?: :?:

Zao mi je sto je doslo do agresivnih postova koji su izazvali konfliktnu situaciju. :cry: :cry:

@shaddow
Ima dosta preterivanja (destruktivih izraza), ali oni su odraz licnih konflikata te licnosti i ne treba ih dozivljavati licno! :-D :-D :-D
 
E, bre, narode, pa sta vam je, aman? Mislim, bas je i meni krivo sto je zatvorena tema, al, mogu i da razumem- jbt., odosmo od teme u p.m. daleko, na poslednjih par strana...Shaddow- zar nisi mogao i sam da primetis da ti je tema total postala jedno opste svadjaliste? Niko , bwe nije pomenuo ni i od igara o kojima je bilo reci na pocetku teme, na poslednjoj temi?
 
shaddow:
Ja se iskreno nadam da neki ljudi ovde i bejzbol palicu shvataju kao obično zezanje.... čisto da ne bude posle da se neko uvredio.

:):)...ma, batali se palica i sl., - ja sam duboko uverena da bi komunikacija izmedju yupitera, tebe i muzjaka isla bez problema, da ste diskusiju o TA i igrama vodili u RL...kad se gleda sa strane, vidi se da imate svi po jedno specificno glediste na temu, sto moze da rezultira nekim zanimljivim , zajednickim zakljuckom...srz ovog sto bih ja da kazem je da komunikacija u RL ne moze da se meri sa komunikacijom u VL, jer se u RL i cuje i VIDI sta sagovornik misli i kako to misli, kad mu se pogleda u oci...jedino sto je neprikosnoveno kod VL je to sto nas, ovakve kakvi smo, RL nikad ne bi sastavio...
 
shaddow:
Pozdrav za tebe Ko vozi koze. Veruj mi, uopšte se ja ne nerviram, ali tragično je to što MODERATOR koji bi trebao da vodi računa o poštovanju pravila Foruma, ismeva ta ista pravila, pa onda svaka budala može da lupeta i provocira do mile volje. I na kraju, naravno, ode tema pod ključ. A zbog čega? Pa zbog jedne jedine seljačine. I nije problem u njemu, kome je došlo da se malo kurči po forumu, i naivno zamišlja da je potpuno siguran zaklonjen iza svog monitora i tastature, već u MODERATORU koji, umesto da obriše uvredljive poruke i one koje namerno skreću sa teme i imaju za cilj ništa drugo do da isprovociraju sagovornika, lepo zaključa celu temu, samo zato što je neko rekao nešto što se njoj ne sviđa. E to JESTE uvreda, jel da? Zamisli, usudili smo se da komentarišemo njenu omašku?!?!?!

Ovo je prilika da skrenemo paznju na pravila Foruma i da svi povedemo vise racuna u komunikaciji. U pravu si, skrivamo se iza monitora i tastature i mislimo da mozemo da se ponasamo agresivno. :!: :!: :!:

Ja bih takodje postavila pitanje @muzjaku zasto je @shaddow izazvao u njemu toliku agresiju...da li ima problem sa autoritetima? @shaddow je bio autor ove teme (DA LI IGRATE IGRE) i kao takav mozda je predstavljao simbol autoriteta u tvojim ocima? A mozda i nesto drugo? Da li bi nam objasnio? :?: :?: :?:
 
E, a ja imam predlog :
ajde da sva trojica, ako imaju petlju, naprave jedan duel u RL, na temu igri i TA, na nekom neutralnom terenu- recimo neko kafance ili sl., sa tim da su zabranjene palice i ostaliu rekviziti. Naravno, za sve je dobrodosla publika, a ja cu da prodajem kokice i kiselu vodu :):)...ovo je poslednje bilo neozbiljno, pa ga izbacite iz zapisnika ...a, sta kazete ?
 
Ko vozi koze:
Ja bih takodje postavila pitanje @muzjaku zasto je @shaddow izazvao u njemu toliku agresiju...da li ima problem sa autoritetima? @shaddow je bio autor ove teme (DA LI IGRATE IGRE) i kao takav mozda je predstavljao simbol autoriteta u tvojim ocima? A mozda i nesto drugo? Da li bi nam objasnio? :?: :?: :?:
Još u igrama, na yupiter-ovu opasku napisao sam ovo:
"Javno se izvinjavam shaddow na ono "krvi ću ti se napiti" i "kosku po kosku ću da ti lomim" i da ću da ga "tučem i prebijam"
To je samo verbalna šala pokupljena od "Maratonaca" i drugih."
I Radovana III kada kaže onome što drži mikrofon: "Kad te šutnem".
Moja deca se smeju kada njima ovo kažem. To je moj način šale
Međutim sem ovoga shaddow ne može da nađe značajniju uvredu sa moje strane, sem povrede svoje sujete.
Njegove pretnje su njegov intelektualni nivo, a prepisivanje knjiga maska intelektualca.
Njegovu intelektualnu nemoć pokušava da kompenzuje fizičkim pretnjama.
Nemoćna glava sanja jednu moćnu ruku.
Sada je pokazao svoje pravo lice. Dakle, ko je fizički jači taj je u pravu.
Pa ženske koje vole da budu poslušne robinje mogu da mu se jave.
I ne znam zašto ne voli seljake (poljoprivrednike i stočare).
I na kraju, bolje da ne preti, kad ne zna kome preti (ovo nije pretnja sa moje strane).
Mogu da ga zamislim kako zajapuren sedi za tastaturom i nervira se.
Meni je zabavan i ne znam koji mu je... :lol:
 
muzjak:
Još u igrama, na yupiter-ovu opasku napisao sam ovo:
"Javno se izvinjavam shaddow na ono "krvi ću ti se napiti" i "kosku po kosku ću da ti lomim" i da ću da ga "tučem i prebijam"
To je samo verbalna šala pokupljena od "Maratonaca" i drugih."
I Radovana III kada kaže onome što drži mikrofon: "Kad te šutnem".
Moja deca se smeju kada njima ovo kažem. To je moj način šale
Međutim sem ovoga shaddow ne može da nađe značajniju uvredu sa moje strane, sem povrede svoje sujete.
Njegove pretnje su njegov intelektualni nivo, a prepisivanje knjiga maska intelektualca.
Njegovu intelektualnu nemoć pokušava da kompenzuje fizičkim pretnjama.
Nemoćna glava sanja jednu moćnu ruku.
Sada je pokazao svoje pravo lice. Dakle, ko je fizički jači taj je u pravu.
Pa ženske koje vole da budu poslušne robinje mogu da mu se jave.
I ne znam zašto ne voli seljake (poljoprivrednike i stočare).
I na kraju, bolje da ne preti, kad ne zna kome preti (ovo nije pretnja sa moje strane).
Mogu da ga zamislim kako zajapuren sedi za tastaturom i nervira se.
Meni je zabavan i ne znam koji mu je... :lol:


Seljačino, ja sam ti već rekao da ćeš imati priliku da mi sve to uživo lepo ispričaš. Zato, štedi snagu, terbaće ti.
 
shaddow:
Seljačino, ja sam ti već rekao da ćeš imati priliku da mi sve to uživo lepo ispričaš. Zato, štedi snagu, terbaće ti.
Ne mogu da čekam, nestrpljiv sam, a tvoje isprazne pretnje me ne zanimaju, intelektualni care. Pokaži ovde šta znaš. Ja ne tvrdim da sve znam, a ti to patološki ne možeš da priznaš.
Ne bi bio problem ni da se sretnemo, ali ne vidim svrhu šta ću ja tebi ili ti meni da dokažeš a što sada nisi uspeo. Ne vidim neki značajaniji cilj sem tuče koja će da dokaže šta? Još, ne daj bože da si maloletan, a upravo tako se ponašaš.
 
Cupavka:
E, jbg., a sto ode kvk, shaddow? A, taman je postajalo zanimljivo. A, i vi, muski izgleda nemate petlju za intelektualni duel -uzivo, cim ignorisete ideju ?
Evo voleo bih da ti ili neko drugi proceni i argumentuje ko se sa kime ovde svađa.
To što ovaj shaddow ludi, ne znači da ima i realno opravdanog povoda.
Komuniciram sa njime argumentovano, a imam pravo i na svoje mišljenje ili će on da mi zabrani da ga imam. Naravno to me ne uzrujava, i zabavno mi je da komuniciram sa takvima, a on mi u tome svesrdno pomaže.
 
shaddow:
Skakaću ti po majci, debilčino. Samo ti još to ne shvataš.
Nekako mi se ovaj tekst ne slaže sa tvojim avatar-om sa koga se smešiš.
Puko si načisto, samo nemoj da nasedaš na provokacije i da te ovakva debilčina natera da odeš sa foruma. A inače, kad olupaš svoju glavu o zid i dođeš upamet, spreman sam na normalnu komunikaciju.
Ponašaću se kako god hoćeš, samo ne napuštaj forum zauvek (ne zezam se).
Ovde mi bez tebe ne bi bilo ovako interesantno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top