B92-PA LJUDI DOKLE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zeljko-sa

Početnik
Poruka
7
Probao bih kratko ali to ne ide.Ne ide jer sam ja jedan od onoh koji je dane i noci provodio ispred te kuce boreci se za istinu,pravdu,slobodu govora,posteno informisanje....
Sada sam dobio jedan kanal koji mi se ,,gadi,, i koji ni deci ne dozvoljavam da gledaju.
Kako da vratimo Beogradu i Beogradjanima njihovu televiziju i radio?Ne pripadam ni jednoj stranci ali se nadam da ce doci neko ko ce toj televiziji u njeno ime vratiti ono cirilicno ,,B,,i koji ce tu televiziju vratiti njenoj nameni.
Najsmesniji,najgnusniji i naj....je ovaj zadnji potez,pokusaj da se Srbi uporede sa Njemcima iz drugog svedskog rata...HEJ COVECE...Hitler isao u osvajacke ratove,gazio narode,imao programe ko ostaje ko je suvisan i sada oni to porede sa ratom u bivsoj Yugi.
Nema ni reci o tome da je ta Njemacka docekala da se osveti i da rasparca nasu zemlju,ni reci o tome da su ovde na silu isti narodi odvojei linijama olovke,da je neko,,sala-sega,,granice pretvorio u drzave...mislim da oni koji hoce ce shvatiti,a oni koji se zovu ,,Cede,,...,,Biserke,,...,,Canci,,...nema im spasa.
 
Najsmesniji,najgnusniji i naj....je ovaj zadnji potez,pokusaj da se Srbi uporede sa Njemcima iz drugog svedskog rata...HEJ COVECE...Hitler isao u osvajacke ratove,gazio narode,imao programe ko ostaje ko je suvisan i sada oni to porede sa ratom u bivsoj Yugi.

Колега, било би добро да дате конкретан пример. Није да вам не верујем, дапаче, већ дуже времена инсистирам баш на тој чињеници и објашњавам зашто нам то раде.
Само ме занима шта су ново излупетали.

п.с. Мали савет - пажљиво ако уђете у дискусију са модератором. Ако остане без аргумената закључаће тему. Као што је урадио онда кад је поредио Б92 и Палму.
 
zeljko-sa:
Probao bih kratko ali to ne ide.Ne ide jer sam ja jedan od onoh koji je dane i noci provodio ispred te kuce boreci se za istinu,pravdu,slobodu govora,posteno informisanje....
Sada sam dobio jedan kanal koji mi se ,,gadi,, i koji ni deci ne dozvoljavam da gledaju.
Kako da vratimo Beogradu i Beogradjanima njihovu televiziju i radio?Ne pripadam ni jednoj stranci ali se nadam da ce doci neko ko ce toj televiziji u njeno ime vratiti ono cirilicno ,,B,,i koji ce tu televiziju vratiti njenoj nameni.
Najsmesniji,najgnusniji i naj....je ovaj zadnji potez,pokusaj da se Srbi uporede sa Njemcima iz drugog svedskog rata...HEJ COVECE...Hitler isao u osvajacke ratove,gazio narode,imao programe ko ostaje ko je suvisan i sada oni to porede sa ratom u bivsoj Yugi.
Nema ni reci o tome da je ta Njemacka docekala da se osveti i da rasparca nasu zemlju,ni reci o tome da su ovde na silu isti narodi odvojei linijama olovke,da je neko,,sala-sega,,granice pretvorio u drzave...mislim da oni koji hoce ce shvatiti,a oni koji se zovu ,,Cede,,...,,Biserke,,...,,Canci,,...nema im spasa.
Ako pricas o filmu "Proslost traje zauvek" ne vidim sta ima lose u tom filmu?
A B92 je mozda jedina medijska kuca koja prvo ima pismene novinare. I veoma kulturne. Posto vidim da imas slicna uverenja ko Radikali,gledaj RTS tamo ti je Vucic.
 
Pa emisija je odlicno uradjena produkcijski i za to im treba skinuti kapu ipak su otisli u Nemacku i napravili toliko intervijua sa relevantvim sagovornicima i uglednim nemcima a denacifikacija je problem ne samo Nemace ili Srbije nego i cele Evrope dok za to vreme javni servis pravi Svadbe i one dve dronfulje sto s kurvaju po celoj Srbiji i onda ti javni servis to pusta u udarnom terminu.
 
Tereskova:
Колега, било би добро да дате конкретан пример. Није да вам не верујем, дапаче, већ дуже времена инсистирам баш на тој чињеници и објашњавам зашто нам то раде.
Само ме занима шта су ново излупетали.

п.с. Мали савет - пажљиво ако уђете у дискусију са модератором. Ако остане без аргумената закључаће тему. Као што је урадио онда кад је поредио Б92 и Палму.

Ljudi, dosta o televizijama kroz prizmu ličnog razmišljanja na podforumu "politika".
Šta mene briga ko koju TV voli da gleda zvanično, nezvanično, potajno, nasamo...
Znači neko se registruje da bi nam pričao koje programe voli???
A notorni kritičari raspale kao da se prvi put priča o TV stanici koja uopšte nije nova i sa poznatom uredjivačkom politikom, dok ljubitelji iste šalju poljupce, želje i čestitke.

Nemojte Krstaricu da petljate u te vaše privatne stvari služeći se našim gostoprimstvom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top