Nismo bas najgori

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Po svemu sto mozemo da vidimo oko sebe meni se cini da nismo bas najgori.
To sto se sve desava nama, ima toga svugde, nismo mi sad izmislili nista novo.
Mozda smo samo losa kopija onoga sto bi zeleli da budemo.
Sve u svemu nismo mi bas najgori ima uvek i gorih i boljih.
Po mom misljenju trosimo energiju u pogresnom pravcu,
ako vec imamo energije a vidi se da imamo treba je usmeriti u pravom smeru.
 
_Milanche_:
pa naravno da nismo najgori ali bi trebali da budemo mnogo bolji

Ako je probijen led i imamo kakav takav konsenzus svih politicki bitnih faktora oko Ustava
(ma kakav on bio)zar ne bi mogli na slican nacin da i druga pitanja bitna za normalano
funkcionisanje sistema uredimo.Svi neka nadju sebe i svoj interes u tome.
Ako spoljni i unutrasnji faktor to podrzava u cemu je problem.
Naravno ispod leda po pravilu je hladna voda ,ali ne moramo odmah da uskocimo.
Mozemo postepeno da ulazimo da se ceo organizam navikne,pa kada se navikne onda da zaplivamo.Ja mislim da smo mi navikli sve nesto da brzinu,pa sta bude.
 
Naravno da nismo najgori i da uvek možemo bolje,
pa da nije tako zar bi toliko onih koji su otišli odavde trbuhom za kruhom našlo za sebe
uhljebljenje i uklopili se u uređena društva gde skoro da sve funkcioniše kako bi trebalo.
Nismo bas najgori,nego volimo mnogo da fantaziramo.
 
MAXIMUS !:
Po svemu sto mozemo da vidimo oko sebe meni se cini da nismo bas najgori.
To sto se sve desava nama, ima toga svugde, nismo mi sad izmislili nista novo.
Mozda smo samo losa kopija onoga sto bi zeleli da budemo.
Sve u svemu nismo mi bas najgori ima uvek i gorih i boljih.
Po mom misljenju trosimo energiju u pogresnom pravcu,
ako vec imamo energije a vidi se da imamo treba je usmeriti u pravom smeru.

Наравно да нисмо најгори. Само још нисмо конституисали своју државност, која је основа свега. И сад кад се долази до тога, оне комби-партије које подгревају слику о најгорој Србији како би добијали још лове од својих спонзора - минирају. Очекивано.
И онда се свих 300 њихових чланова разиђе по форумима, по потреби мултипликује, како би изгледало да их је више. Проваљено.
А има и изрека о онима који не пропуштају прилику да пропусте прилику. Ма шта мислили о радикалима, чак и они су се показали као озбиљна странка спремна на компромис. А неким самопроглашеним либералима је компромис страна реч.
 
Ма шта мислили о радикалима, чак и они су се показали као озбиљна странка спремна на компромис.

Kompromisi su izgledali tako , sto su u trku ka skupstinskoj sali, usput, dvadeset minuta do pocetka sednice, sekretarice, u hodnicima menjale clanove ustava................ne bi li sve vuci bili siti.............

To nije kompromis, to je ogoljena trgovina, i jeftina kupovina glasova...........

Ovce ce se izjasniti , kasnije, na referendumu....................
 

Back
Top