PATIKE

Emily_Bg

Aktivan član
Poruka
1.774
Da li volite da nosite patike ili ih ne podnosite?Da li imate omiljenu marku patika,koliko ih cesto nosite?Koje su vam omiljene?Kakve volite.......
Ja obozavam patike imam dva para jedne su reebok classik koje mnogo volim....i imam jedne fancy puma patike koje mi dobro idu i uz malo elegantniju odecu.......ali obozavam patike.......
 
da,obozhavam patike..i imam..hm..mislim preko 10 pari.. :mrgreen:
U raznim bojama i modelima..ne robujem jednom brendu,ali volim Pumine i Reebokove..tu se slazhemo :wink:
Takodje,vidjala sam odlichne Guess modele,nisu skupe,ali ne znam bash koliko su kvalitetne.. :?
Nike takodje ima extra modele dubokih patika,ali..mislim da su preskupi.. :roll:
 
kad smo vec kod patika, meni trebaju neke za teretanu... kupila sam prosle godine kada sam bila puna entuzijazma za vezbanje i ukradu mi ih... :( sad sam mislila da krenem na plivanje, ali mnogo mi je to cimanje... lakse mi da kupim patike... dakle, koliko su otprilike sad neke nike za aerobik?
 
Volim patike, za trcanje, setanje, kafu, zahvalne su i udobne. Najvise volim pumine i nike-ove modele, mada mi se kod nike modela uvek vise svide letnje linije. I o'neill ima dobrih letnjih modela
 
Volim patike, ali ih relativno retko nosim. Imam dva para Nike, oba para su za trcanje, tako da ih koristim uglavnom u tu svrhu. Sada sam odlucila da kupim neke koje su malo elegantnije, da mi se vise slazu uz odecu koju imam.
 
Emily_Bg:
Da li volite da nosite patike ili ih ne podnosite?Da li imate omiljenu marku patika,koliko ih cesto nosite?Koje su vam omiljene?Kakve volite.......
Ja obozavam patike imam dva para jedne su reebok classik koje mnogo volim....i imam jedne fancy puma patike koje mi dobro idu i uz malo elegantniju odecu.......ali obozavam patike.......
Ti znash sto je udobno i kvalitetno.
Reebok ClassiC je The Best.
Ostalo...:roll:
 
najbolje patike su Nike! to potpisujem! samo, naravno, ako želite da duboko zagrebete u džep. dobre Nike patike su najbolja obuća na svetu, po mom iskustvu. možete ih nositi po svakom vremenu, u svako godišnje doba, i to godinama. a o udobnosti i da ne pričam, mogla bih stalno da budem u njima, kad bih mogla, ali dobro sad. za njih mi stvarno nije žao da odvojim pare, kad mogu. u svakom slučaju: PATIKE FOREVER :D
 
pa nesto nikada nisam previse volela da nosim patike ali mozda ih u poslednje vreme,u ovom prelaznom periodu malo cesce upotrebljavam.
inace ne svidjaju mi se one klasicne zenske koje imaju u ponudi...hm,svih marki patika poslednjih nekoliko godina,tj one sa tankim djonom sto niti su patike niti su cipele,i sto su malo zasiljene pri vrhu :?
trenutno imam starke,one do zglobova i jedne c1rka patike,one sto ih zovu skejterske...udobne su,ne moraju da se pertlaju i lepo idu uz secene farmerke :D
 
Crne NIKE. Imam ih nekoliko, najvise volim one za trening sa "federima". :lol:
A zanimljivo, koliko god volim stikle i elegantno oblacenje, sa druge strane, kad su sportske stvari u pitanju, volim hard core. 8-)

I kod mene nema sredine. Il' su stikletine ili crne nike! :lol:
 
Ja u njima radim,te mi dodju kao uniforma.Trenutno nosim one slatke belo-roze New Balance i potpuno su ok.
Inace Nike su mi najudobnije i najstabilnije ,a o izdrzljivosti da i ne govorim.....
 
divlja:
Crne NIKE. Imam ih nekoliko, najvise volim one za trening sa "federima". :lol:
A zanimljivo, koliko god volim stikle i elegantno oblacenje, sa druge strane, kad su sportske stvari u pitanju, volim hard core. 8-)

I kod mene nema sredine. Il' su stikletine ili crne nike! :lol:
:D Pocastila sam sebe jednim divnim crnim najkama sa vazdusnim djonom.Znak im je izvezen crvenim koncem, ma preslatke su!
 
Betty:
mrzim patike. One koje se meni dopadaju, te nisu za trening :lol: Te tako imam 112 kg...šta ću, može mi se :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:



ja volim i nosim samo starke... obične, jednostavne i ne previše skupe ...
 

Prilozi

  • con2.jpg
    con2.jpg
    3,9 KB · Pregleda: 3
Gigo, starke su mi na 1. mestu i ne znam koliko sam ih u zivotu imala, ali sad mi trebaju patike koje su udobne i flexibilne za stopalo, u 7.sam mes. trudnoce! ;)
 
Emily_Bg:
Da li volite da nosite patike ili ih ne podnosite?Da li imate omiljenu marku patika,koliko ih cesto nosite?Koje su vam omiljene?Kakve volite.......
Ja obozavam patike imam dva para jedne su reebok classik koje mnogo volim....i imam jedne fancy puma patike koje mi dobro idu i uz malo elegantniju odecu.......ali obozavam patike.......

Koje su to fancy puma patike, posto ja trazim neke koje mogu i uz elegantniju varijantu, i koliko kostaju?
 
Ne obožavam patike i žao mi je kad treba da dam pare za njih, ali moram da imam neke za šetkanje i tako to. Trenutno nosim kronos patike, skroz crne, bez ukrasa, kožne, ali više su za šetanje nego za pravi sport :smile:
@waterfall Ako si u Bgd ima mnogo modela Puma patika u outletu u Piramidi na Novom Beogradu, cene su od 4000dim do 10 000. Meni su se, naravno svidele one od 10 000, ali ništa od toga za sada. Čini mi se da je Puma malo precenjena.
 

Back
Top