Omiljena lokalna televizija-radio u Valjevu

sara_va

Zainteresovan član
Poruka
253
Sto se tice nasih televizija zna se da nijedna ne vredi nicemu... Pa da krenem sa masovnim pluvanjem
1.Marsh-najvece g#vno televizije. Em sto po ceo dan pustaju neke oglase,em sto imaju slogirane voditelje,i onaj broj 0900/014 014,i sad kad ti treba neki novinar,zaposleni il neko obavestenje puknes 30.kinti za minut...
2.VTv,zna se cija je televizija,Program bljak.A one glupace sto vode vesti bih poslala u osnovnu skolu da nauce da citaju.
3.CRONIC-SELJACI
4.VA-mozda jedina i najbolja televizija. Pustaju kul spotove /bas po mom ukusu/,imaju brate pismene voditelje,i bogami ,lepe.
Radio
1.Patak-the best
2.Marsh-shit
3.Golub-mislim sta reci?
4.RValjevo-slepci

sad malo vi. sta gledate,slusate u va...
 
Gledam VTV,RTV VA..........ponekad MArsh....nisu vishe sa filmovima!...kao nekad..
-------------------
RTV VA pustio par pyta japanske filmove sto mi se svidelo....(((AAXXAAXX)))pogotovo Yodzimmbo..
RADIO ne slusham....mislim da je marsh...106.mHz...stoji evo u uglu i skuplja pauchinu....onaj S mi se pre svidjao zbog electro ...a sada ne pratim uopste radio scenu!
 
Не волим телевизију,нарочито ваљевске-због водитеља са ужичким и чачанским акцентом,које су дошли ту преко везе... :x Можда понекад погледам ВА телевизију,чисто да будем у току.
Много више волим радио...Марш , Патак , Глас цркве... у Београду су добри ''Еколошки радио''-нон-стоп иде стари рок,нема реклама...202-јка има леп програм...Београд I и Београд II (озбиљна музика,ваљда је једини који у Србији пушта такву врсту музике)...
 
Kada sam u Valjevu, lokalnu televiziju ne gledam iz dva razloga. Jedan je taj sto su zaista siromasni sa programom i kadrovima koje zaposljavaju a drugi je taj sto malo vremena imam za gledanje TV-a uopste. Radio uvek pustim i nisam od onih koji tvrde da ovaj radio valja a onaj ne. Ono sto mi se ucini interesantno, nebitno na kom je to radiju, naravno da cu da odslusam.

HVALA
 
ne znam na kojoj je frekvenciji.....klasicnu mogu hvatati samo na nekoj katolickoj stanici .... mislim, boli me uvo sto je katolicka nego sto svakih 15 minuta prekidaju muziku citajuci uglas (njih nekoliko odjednom, jedna vata tercu,,,, jezivo zvuci kao neka sekta) delove iz biblije.....jednom sam imao nocne more...
 
TV VA je skroz u redu. Po nacinu snimanja priloga vidi se da imaju skolovan kadar. Ostale TV stanice - NUILA.

Sto se tice radio programa, po mom ukusu je samo Radio Patak, ostalo mi se uopste ne svidja tj. postoji i pored Patka postoji slobodno mesto za jednu urbanu radio stanicu. Patak se drzi ali je jedini pa ume nekada da smori...
 
sara_va:
jel neko primetio one ljigave voditeljke na vtv?
ne znaju da citaju.razmisljam da ih snimim i posaljem snimak na radio b92 u emisiju tv manijak!!!

VTV ima jako losu tehnicku potporu a mislim da voditelji lose citaju zbog toga sto se pre vesti ne upoznaju sa tekstom koji se cita. VTV je apsolutno neprofesionalna TV! Najprofesionalnija u nasem kraju je TV VA, ostalo su amaterske TV stanice, pocevsi od TV MARS koji su NAJGORI!

Nego, Saro, ko ti dade tako lepo ime?
 
..uhhh..zaista ih ima dosta... :?
...od lokalnih... pa Sremska tv nije losa.. Tv Sveti Djordje je smejurija, TV M takodje, BS tv tek to da vam je videti... ohhhhh... toliko amaterstva niste nigde videli, garant... 8)
...najgore mi je kad snimatelji ne znaju snimati, ne koriste stalak, vec snimaju "s ramena" pa se snimci uzasno tresu, voditeljke sa uzasnom frizurom i previse sminke pricaju o necem o cemu nemaju blage veze, pa se izblamiraju... strasno...a o tremi da i ne pricam, tek su tu nenadmasni... :roll:
... a tek kad umisle da su zvezde..hahahaha... jesu, al se ubrzo ispostavi da su to bile....padalice... :twisted:
 
lily-sid:
..uhhh..zaista ih ima dosta... :?
...od lokalnih... pa Sremska tv nije losa.. Tv Sveti Djordje je smejurija, TV M takodje, BS tv tek to da vam je videti... ohhhhh... toliko amaterstva niste nigde videli, garant... 8)
...najgore mi je kad snimatelji ne znaju snimati, ne koriste stalak, vec snimaju "s ramena" pa se snimci uzasno tresu, voditeljke sa uzasnom frizurom i previse sminke pricaju o necem o cemu nemaju blage veze, pa se izblamiraju... strasno...a o tremi da i ne pricam, tek su tu nenadmasni... :roll:
... a tek kad umisle da su zvezde..hahahaha... jesu, al se ubrzo ispostavi da su to bile....padalice... :twisted:
fenomenalno!!! :)
 

Back
Top