EXKURZIJE

maja cmicak

Primećen član
Poruka
670
Ovde mozete pisati neke dogadjaje sa ekskurzija. Ili vas odnos prema tome sto nas 5 puta vode na isto mesto - opravdanje: nije isto videti nesto sa 14 god i sa 16 god!!!!!!!!!!
I tako pisite neto zanimljivo iz autobusa, hotela, diskoteka, manastira:-D
 
ee...mi se vratili u nedelju sa maturske iz italije...
/me ultra happy shto je videla rim, veneciju, firencu, pizu...za ostalo pfff...nema provoda, ali nema veze...vecini ljudi i nije bilo previshe do toga... ;)
sve u svemu - ok.
 
Ma ona je isla u IGK, a ja u jednu drugu. sad u 6oj neke njene "ortakinje" idu sa mnom i one su mi swe ispricale, a inace, mislim da cela prwa godina zan sta je ona radila na exqrziji... :roll: :roll: :roll:
 
sound_of_my_life:
A ne mislis da je moguce da su one to malo izmislile ili bar naduvale, ono, da bi imale sta da pricaju?

E, NEMOJ DA MI SOLIS PAMET, waljda znam sta pricam!!! GLEDALA SAM KLIP, OK???! widela swojim ocima!


@MM - klip ne mogu da posaljem posto je na mobilnom snimano... ne mogu (i ne zelim) da ga prenosim na komp.
 
yowana '91.:
E, NEMOJ DA MI SOLIS PAMET, waljda znam sta pricam!!! GLEDALA SAM KLIP, OK???! widela swojim ocima!
ooooooooook shto se zhestish? :? :? :?....
deshava se da tako neshto slazhu....,a i to shto nisu slagali....pa ima puuuno takvih devojaka....mislim nishta chudno :? :neutral:
 
ma unsere schule nas ne uspeva nigde da odvede, izmisljaju nam neke razloge kako ministar ne da da se vozamo nocu, direktorica nam ajkula, nista ne pokrece.......
a mi, companjerosi zasad samo kujemo planove sta cemo da sve radimo kad docekamo to famozno exkurzisanje..njee..
 

Back
Top