EXKURZIJE

sound_of_my_life:
Upravo o tome pricam, moglo je da bude samo urbana legenda :)
ni prva ni poslednja(i devojka i pricha :lol: )
>mi valjda trebamo da idemo u Grchku(shto podrazumeva vozhnju nocju).....a kako....pa ako je ja mislim u obrazovne svrhe onda mozhe.....ali ja ne verujem da cju icji jer bi me izashlo negde oko 450 eura....jbt k'o maturska...a i najvecji razlog je razredna jer je uzhasna...kada smo u BG trebali da idemo,i imali bi slobodno vreme....ona bi nas vodila u zooloshki vrt ili nishta od "exqrzije" :shock:...pa tek kako bi u grchkoj bilo :roll:
 
saki8050:
ooooooooook shto se zhestish? :? :? :?....
deshava se da tako neshto slazhu....,a i to shto nisu slagali....pa ima puuuno takvih devojaka....mislim nishta chudno :? :neutral:

izwinjawam se zbog ispada danas... dosla sam iz skole (u kojoj je bilo odwratno) i morala sam na necemu da se iziwim! e, sorry stwarno! nisam ja losa za razgowor, nego su mi tada ziwci bili bas na izmaku... sad sam i raspolozena i naspawana... mmmm... :smile:
 
Hmmm... april ove godine... Grčka, tačnie Olimpija... u hotelu naišli na nekog italijana štoe prično raaaznorazne priče nebili bolje upozno neke iz mog odeljenja... i moj drug mu kaže dase "ćao" na sprkom kaže "pušiga"... i on ko pomanito jurio po hotelu i svima redom viko: "Puuuušigaaaa!!!"...
Da, bili suto interesantni prizori...
 
ans d' histoire vraie:
e,a ja usla u katolicku sa nekim drustvom i rasplakala se od straha i svega, posle me ubedjivali da sam zaplakala zato sto me Bog voli... (i da mi je ipak mesto u pravoslavnoj)


kad bi se meni tako nesto dogodilo, onda bih sigurno pocela da werujem u boga, ali owako, ma NEMA SANSE!!!
 
Hhha... Mi bili na tari (Beli bor hotel, obilazili 'ebeni zlatibor, faken shtargansku 8icu, neke proroke i kremansko prorochanstvo i tri lepe...) Al smo zato za'ebavali....
Imam dosta odvala...
Tipa... Drugarica spava, i od jednom ustaje i kazhe drugoj drugarici '' MAJO POLIZHI ME!''
ROTFLMAO
 

Back
Top