Dzeparac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja kad mi treba para trazhim koliko mi treba i toliko mi i daju...mada me u zadnje vreme ignorishu,mislim mama i tata,kazhu da sam razmazhena i da puno troshim.....:lol: mislim ja da puno troshim...hihihi.....:lol::mrgreen:
 
Bliznakinja:
Takodje..
U sustini to je i najbolja varijanta...tamo uvek imas kinte (:
E ali tako ne mozes da se naucis odgovornosti, + mogu da ti zvocaju kako nece da bacaju pare na ovo, ono... Ovako dobijes koliko vec, eventualno jos ponekad za nesto odredjeno i sve je OK.
Ja dobijam 2000 mesecno, od toga ustedim oko 10 evra, i daju mi jos za bioskop, udecu (osim kad hocu neku BAS BAS glupost), uzinu, karte za bus (koje ne kupujem), knjige...
:) :) :) Sad kad razmislim ne znam na sta trosim tih 1200 mesecno :lol:
 
kad sam bio u domu cele godine 1200din nedeljno. odbij vozne karte i to je 1000din nedeljno. a obezbedjen samo ruchak u menzi. i posle se pitam kako sam spao na 63kg tezhine. :)
 
Ja u proseku potrosim 4-5 hiljada ne racunajuci gorivo i intervencije na kolima... inace nisam nesto potrosacki raspolozen, trosim zaista samo na najnuznije stvari... odavno nisam izasao tako da eventualno platim neko pice kad sednem sa drugarima neko popodne u gradu...
 
U proseku 200+ evra mesecno... nekad bude stvarno mnogo vise, sve zavisi od meseca :) ali nikada ne padam ispod 200E :)

ps: sta cu takva mi je struka :)
 
Ja dobijam svaki dan za skolu po 2-3 evra,onda vikendom neku papirnu novcanicu za izlazak u grad....

Ako mi treba nesto od robe,ili ako mi se svidi nedje u nekom izlogu,onda trazim koliko mi treba....

Sveukupno,ne trosim mnogo,kad vidim koliko neki trose i traze od roditelja koji jadni nisu bog zna koliko imucni,ja sam zlatna...
 
ne trosim puno,postoji period kada trosim dosta,ali nije to bas toliko cesto...............uglavnom dobijem kad trazim,a kako se trudim da to ne bude puno,cesto dobijem ono sto mi treba.....a nekad sama ustedim
 
Сад пошто имам мој релтивно сталан извор прихода и за време факса биће месечно око 4 5 иљади али од тога иде 1500 на адеесел. Иначе онда шта ми да мајка буде сасвим довољно чак и да се уштеди за цррне дане. Иначе ја сам знао да ми цео месец буде црн и да не могу да ми нађу 100 динара у џепу у току месеца!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top