zasto muskarci ne prilaze zenama?

Enfroz2891.:
Pa shto si joj onda prisho?
Frozi, pa jel chitash ti prethodne strane ili samo petu?
Zamenio sam je sa drugom serpentinom...
Jbg, palim se na iskrenost, ne pali me igra neposhtovanja i omalovazavanja. Kada mi se neko svidja ja mu kazem, ne manipulishem njime, da se shirim, ulubim fatzu nekom moronu, izbacim kajlu foliram se kao petlich da sam najjachi uzorak plodnosti u kafani, da ona sada meni pridje, pa da joj napravim mindfuckovanje, pa da sam ja macan za nju bla bla.
Briga me za to, neka to rade seljoberi i gorshtatzi i dziberke i chizmarqe.
Jbg, zene moraju znati da ne zavrshi svaka, na tu foru, sa Mateusom. Vetjina zavrshi sa Djoshu.
1021494436
2982083164

Igrate se igara, a kada igre nestane ostajete sa debelim telom i tri deteta i dlakavim muzem koji se isto tako pretvarao.
*******. Sama si trazila.
Lazna emancipacija ce vas slomiti, it's a war out there and you are forcing me to take a side!
Ko shto ima neka pesma narodnjachka'zabavnjachka 'na silu, nishta mi ne mozes na silu, netju da ostarim na silu, mada je to u tvojem stilu, da pretis da se svetis...'
 
Eto, nesto sam razmisljao, i dosao sam do zakljucka da je ne poznajem ni jednu zensku osobu koja bilo koji nacin ima neku intimnu vezu sa nekim muskarcem. Lepe, ruzne, debele, mrsave, nosate, celave, niske, visoke... sve one imaju decka i sve one su preopterecene musko-zenskim odnosima... Eto.... od velike vecine tih ja nikad nisam ni video mr. Boyfrienda, ali ako one kazu da ga imaju... mora se verovati... Da je to jedan ili dva slucaja - u redu, ima svakakvih ljudi, ali ovo je epidemija! Zasto zene misle da ce biti cool i da ce ih neko postovati vise, samo zato sto imaju decka? Zene imaju nagon i instinkt Crne Udovice, a to je da ih muzijak oplodi, a onda da ga zamotaju u mrezu i na kraju isisaju! I stalno ce da pricaju o zagadjenosti, o genetski modifikovanoj hrani, o UV zracima, zabranjivace sta da jedes i da pijes. Unistavace te dok te totalno ne upropaste, dok ne postanes bleda senka onog sto si pre bio, a onda ce otici i nastaviti svoj parazitski zivot. Bez izuzetka. Kazu da su zene emotivnije... da su bica ljubavi... koja sranja! Zene su bica tame, utvare noci, duhovi buducnosti, glasnici propasti i nosioci bolesti. Iza svakog njihovog smeska stoji zlo, iza svakog njihovog treptaja stoji vatra, iza njih samo pustos ostaje. Verovatno zato i govore da sve one imaju decka... da bi dokazale ostalima da su i one u stanju da uniste i kontrolisu!

Mark Renton u Trainspottingu rece: "One thousand years from now there'll be no guys and no girls, just wankers. Sounds great to me"

Sounds great to me too...
 
@Silent B... >>>>Sto tako crno.....<<<>>>> :rolleyes: :rolleyes:...........ja!

>>>Sta je wankers<<>>>??????
??????
..................Pa "OnO" sa Crnom udovicom nije lose....morzam priznati...zayo budi dobar decko pa neka neko drugiyebe kada ti manny neces...e to je moj frend meni reko,ali ja nisam siledzija...aaa..xaxxxaxaxx...syper super fly.... :rolleyes:
 
Svako danas hoce da dobije sve a nista da ne radi. I zenskima i
muskima je lakse da suprotni pol pridje... zato to i zele tako...

Klasicni strahovi: da ne budu povredjeni i da nece znati sta pametno da kazu...

U zadnje vreme stvarno samo zene startuju, pa mozda tipovi onda nemaju ni potrebu da prilaze... a i mislim da je tako i bolje... jer tad je jasno da ona hoce... ostaje uskracena za femkanje i primitivizam(i neiskrenost) neckanja... Mada je svejedno ko kome prilazi... bitan je ucinak na kraju... Ako se zeli price se...

Ne volim ove teme muski ovo zenske ono... :? Sve je to isto pakovanje... :lol:
 
Zasto ne prilazimo?

Pa najvise zato sto su devojke sise kada je live susret u pitanju pa onda da se ne bi zbunile odbiju tipa odma da sebi olaksaju, a posle se kaju :)

Danas izgleda vise vole sms pa prenosenje utisaka preko drugarice, pa tek kada se otkrave skroz onda moze nesto da se i desi. Primecujem da je sve veci jaz izmedji izgleda i karaktera, tj postaju ribice sve "lepse" (golisavije i zategnutije) a sve veci freakovi kada ih upoznas.

E gde ide ovaj svet... Ma ne bi me cudilo da ako se ovako nastavi, u nekoj buducnosti ljudi kupuju robota za zenu a decu dobijaju preko preduzeca za oplodnju, tj zene neke za pare iznose trudnocu i on i dalje zivi sa svojom sexy robotkinjom i bole ga qur da trpi nafurane, i posle debele i nezadovoljne sobom zene. :)
 
moze_bolje:
Zasto ne prilazimo?
E gde ide ovaj svet... Ma ne bi me cudilo da ako se ovako nastavi, u nekoj buducnosti ljudi kupuju robota za zenu a decu dobijaju preko preduzeca za oplodnju, tj zene neke za pare iznose trudnocu i on i dalje zivi sa svojom sexy robotkinjom i bole ga qur da trpi nafurane, i posle debele i nezadovoljne sobom zene. :)
Kuuuuul kao 'Cherry 2000'

cherry_2000.jpg
Cherry_2000-V05.jpg



www.p-synd.com/winterrose/technosexuality.html
 

Back
Top