zasto muskarci ne prilaze zenama?

Momci slabo prilaze, em se plaše, em su nesihurni, em kontaju dok se lome da li da krenu ili ne hoće li ga odbiti, mnogo toga im se vrzma po glavi, i onda ubog toga izgube neku "snagu" i ako imaju neke šanse kod cure ispuše jer ukake strahom...

A ako vidi neku, lomi se da krene, drugari ga nabede da ide, popije korpu i onda se vrati: šta sam rekao, znao sam da će me odbit. nemoj više da ste me nagovarali... itd itd
 
Momci slabo prilaze, em se plaše, em su nesihurni, em kontaju dok se lome da li da krenu ili ne hoće li ga odbiti, mnogo toga im se vrzma po glavi, i onda ubog toga izgube neku "snagu" i ako imaju neke šanse kod cure ispuše jer ukake strahom...

A ako vidi neku, lomi se da krene, drugari ga nabede da ide, popije korpu i onda se vrati: šta sam rekao, znao sam da će me odbit. nemoj više da ste me nagovarali... itd itd

treba pokušavati i pokušavati
čega se bojite, đavo zna, to sus amo žene a ne dinosaurusi
 
Toe jedna strana..a druga je da ipak nema kome prici..da se vidi da su lujke i nema se inspiracija..ne lice ninasta ili pak imaju tikove..ja ne bih prisao pusacici ni pod razno..a 90% ih pljuga
Niti onima što puše niti onima što piju. Evo onih koje poznajem, a ostale ne smem ni da pomislim... http://www.dodaj.rs/?2F/dt/3BSnBgLR/207815192838061771114880.jpg
treba pokušavati i pokušavati
čega se bojite, đavo zna, to sus amo žene a ne dinosaurusi
Ima i dinosaurusa...
 
mora se znati kako pridji devojki koja ti se svidja...pridjes i pocnes mali small talk, i brzom ces vidjeti dal joj se svidjas ili ne...ili ona tebi?
jako vazno je budi uvek ti ti, i nemoj da glumis nesta sto nisi...budi kul, fin, opusten i kulturan i nemoj da se pravis mangup ili neki frajer...
budi takav, kakav si uvek, to je ti najbolje...ali ako si neki debil koji nezna hormone da smiri, eh onda si vec izgubijo i mozes se samo blamirati

ako joj se svidis, eh onda je ti baki jackpot, sve kul i sta hoces vise? ako joj se ne svidis, begaj prije neg sto te ona odjebe..
tako nisi dobijo korpu nit si povredjen u svome ego, tako mozes nastaviti dalje bez emocija i ko zna, mozda naletis na pravu...

good luck.

poz. Leo
 
treba pokušavati i pokušavati
čega se bojite, đavo zna, to sus amo žene a ne dinosaurusi

Upravo je i problem u tome sto su zene. Muskarcu nije problem da kao sveti Djole krene kopljem ili golim rukama i na dinosaurusa, jer je to njegov teren borbe. Kada se susretne sa zenom on ne zna kako da se bori niti koje oruzje da upotrebi ostane ophrvan strahom i ukamenjen pred njim.
 
pitanje prilaženja je pitanje koliko si komunikativan i kakav razgovor možeš za kratko vreme da razviješ sa nepoznatom random ženskom osobom. ako si melanholik povučen u sebe kao ja koji nema social skills razgovor će zamreti posle 1-3 minuta i samo ćeš ispasti mutav i izblamirati se, i to je razlog što ne prilazim a ne što se plašim što će neko da me odbije
 
pitanje prilaženja je pitanje koliko si komunikativan i kakav razgovor možeš za kratko vreme da razviješ sa nepoznatom random ženskom osobom. ako si melanholik povučen u sebe kao ja koji nema social skills razgovor će zamreti posle 1-3 minuta i samo ćeš ispasti mutav i izblamirati se, i to je razlog što ne prilazim a ne što se plašim što će neko da me odbije
To ti je starta greška! Skupiš hrabrosti da joj priđeš. Žene uglavnom nisu mutave,ako joj se dopadaš, preuzeće stvar u svoje ruke(mislim,komunikacija,bla,bla.. i to).
Ako bude ćutala, to obično nije dobar znak. Znači verovatno da joj se i ne dopadaš.
 
To ti je starta greška! Skupiš hrabrosti da joj priđeš. Žene uglavnom nisu mutave,ako joj se dopadaš, preuzeće stvar u svoje ruke(mislim,komunikacija,bla,bla.. i to).
Ako bude ćutala, to obično nije dobar znak. Znači verovatno da joj se i ne dopadaš.

Problem je sto uopste i ne mozes da joj se dopadnes ako si introvertan
 
Dok ne probaš, ne možeš ni da znaš!
Ni ja ne mogu da pričam u ime svih žena šta se kojoj sviđa, to je bzv.
Moja najbolja drugarica ume da kaže u šali:"da sam ja na muža čekala ni decu ne bi imali".

Neki opsti stav devojaka o povucenim i melanholicnim ljudima je sam pp sebi negativan. Kao i svi ljudi i zene vole komunikativne, haeizmaticne, inteligentne i sarmantne i to se nije i nece nikada promeniti. Inteovertni ljudi pronudjeni su da kljucaju ostatke onoga sto ekstrovertni odbace.
 
Neki opsti stav devojaka o povucenim i melanholicnim ljudima je sam pp sebi negativan. Kao i svi ljudi i zene vole komunikativne, haeizmaticne, inteligentne i sarmantne i to se nije i nece nikada promeniti. Inteovertni ljudi pronudjeni su da kljucaju ostatke onoga sto ekstrovertni odbace.
Momčilo, moraš prvo sam o sebi da promeniš mišljenje, da bi te okolina posmatrala i doživljavala drugačije.
Ne kaže se bzv.šta zračiš,to i privlačiš!
To je kao kad se zapitaš da li se sam sebi sviđaš ili ne? Ako ne,radiš na sebi sve dok sam sebi ne kažeš:"baš sam frajer"! Onda bi se ta tvoja slika o sebi reflektovala i okolinu, pa i na žene.
 
Poslednja izmena:
Momčilo, moraš prvo sam o sebi da promeniš mišljenje, da bi te okolina posmatrala i doživljavala drugačije.
Ne kaže se bzv.šta zračiš,to i privlačiš!
To je kao kad se zapitaš da li se sam sebi sviđaš ili ne? Ako ne,radiš na sebi sve dok sam sebi ne kažeš:"baš sam frajer"! Onda bi se ta tvoja slika o sebi reflektovala i okolinu, pa i na žene.

Svakodnevno vidjam ljude koji imaju o sebi visoko misljenje i ubedjeni su da su frajeri, ali nemaju nikakvog uspeha jer su glupi i nesposobni kao i ja, samo sto oni za rqzliku od mene imaju samopouzdanja pa o sebi imaju visoko mišljenje. Njima se zene smeju ili ih se gade, to je jos gora varijanta nego ova u kojoj sam ja.
 
u jednom istraživanju je nađeno da žene čak 80% muškaraca smatraju ispodprosečnima.
to ukazuje da je u ženskoj biti da pikira alfu.
biološki su naštelovane da se pare sa tih nekih 20% mužjaka. ostale prosto ne primećuju na svom radaru.
slično je i u svetu životinja, znamo koji jelen, lav ili vuk prikupi ženke za sebe. dok ostali mužjaci stoje sa strane i gledaju svesni svoje inferiornosti u usporedbi sa alfom.
 
Svakodnevno vidjam ljude koji imaju o sebi visoko misljenje i ubedjeni su da su frajeri, ali nemaju nikakvog uspeha jer su glupi i nesposobni kao i ja, samo sto oni za rqzliku od mene imaju samopouzdanja pa o sebi imaju visoko mišljenje. Njima se zene smeju ili ih se gade, to je jos gora varijanta nego ova u kojoj sam ja.
Ako ti je do zena probaj da se obogatis i pocnes da se eksponiras, znaci samo elitna mesta samo separei i dobra kola pa da vidis kako ce da se zainteresuju u sekundi, a do tada jbg nema nista
 

Back
Top