Kako prezivljavate?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Wild_Angel

Početnik
Poruka
35
Kako prezivljavate shkolu? :mad: Da li vam roditelji non-stop popuju kako mora da se uci i bla, bla, bla..... :mad: Meni je u shkoli super sto se tice dustva i zeezanja :D , ali kad se setim onih dosadnih casova :sad: odleti mi svaka volja za skolom! :-( Naravo, jedino sto na casovima moze da bude zanimljivo je zezanje nastavika!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Otkidamo ih od zezanja da mi ih ponekad bude zao! :roll: Ali sto su nas svi napali i misle da je njihov predmet jedini i najvazniji! :evil: Pa koko vi sve to prezivljavate????! ;) :shock:
 
Cyber_Barbie:
A i u skoli je uvek interesantno(pardon,skoro uvek):) Imas drustvo, zezate se,svi prolaze istu muku kao i ti...
slazhem se...a i meni nije tako loshe...meni uvek zabavno u shkoli...pogotovo kada imamo OGT...ta prefesorica je gloopa(najozbiljnije kajem)...i mogu da je zezam koliko 'otju :lol:...jadna...nekada mi krivo......ali samo na sekundu...;)
 
Cyber_Barbie:
A i u skoli je uvek interesantno(pardon,skoro uvek):) Imas drustvo, zezate se,svi prolaze istu muku kao i ti...
ili decka 2 ucionice do tebe....
a090.gif
 
hm...prezivljavam nekako...ipak kad pomislim shta me sve cheka y zivoty odma' se trgnem i shvatim da shkola ipak treba da predstavlja mesto za zezanje i naravno ychenje...ipak za sada je ona jedina obaveza kojy roditelji zahtevajy od nas...(makar je to kod mene slychaj).... ;)
a i najlepshi period zivota je ypravo to famozno djachko doba ;)
 
Meni je super u skoli.........sto se tice profesora-pa posto sam ja maturant,onda nas oni i ne "peglaju" toliko-ipak smo mi "veliki"..........uostalom u mojoj skoli su svi toliko otkaceni da su profesori "ugrozena vrsta"!Nama kad se ne radi kontrolni........a profesor nece da nam ga odgodi-mi jednostavno samo sjedimo i ne radimo nista,i onda na kraju uvijek bude po nasem!!!!!:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top