Euro za mikija??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
K

Kista

Gost
...Bio sam na sajtu Miroslava Djurisica koji mu je napravio prijatelj i pokrenuo akciju "euro za mikija" :shock: ,kao da se skupi lova za tog paora...kao on je super itd...znachi ne verujem!? Generalno veliki brat je chudna emisija,bavi se izmedju ostalog i psihoanalizom itd.,samo shto je to josh jadnije kod nas poshto su ljudi mnogo prsli,nemaju pare a imaju probleme.Dodje mi da im ja napravim sajt sa crvenim krstom...pa da ih nateram da sve te pare pojedu u ispovedaonici....kao neka peticija da se miki vrati,fanovi,ludilo :roll: ..kad je on izashao opala je gledanost i te fore...shokovi.. i u jednom momentu mi je toliko bilo bezveze od tog lika i celog tog debility show-ua da me je bilo sramota :oops: dali se to i vama deshava, da vas je sramota nekog drugog odnosno njegovog blama? pozzz ;-)
 
RTL u Hrvatskoj upravo prikazuje treću sezonu BB-a. Prve godine sam ponešto gledao a sada samo bacim pogled usput. Ne znam kako je u Srbiji, ali u Hr su se producenti baš izvještili da izaberu što konfliktnije likove i što drocastije ženske. Ove godine moto im je "do kraja" tj. neće biti nikakve cenzure.
BB je stvarno za debile, kako unutra tako i napolju. Oni unutra i imaju neki motiv (lova je velika - oko 200.000 evra), ali motiv onih koji to svakodnevno gledaju (a u Hr, zbog sveopšteg brzog ADSL-a gleda se i preko Internet-TV) potpuno mi je nejasan. (DXII)
 
Kista:
...Bio sam na sajtu Miroslava Djurisica koji mu je napravio prijatelj i pokrenuo akciju "euro za mikija" :shock: ,kao da se skupi lova za tog paora...kao on je super itd...znachi ne verujem!? Generalno veliki brat je chudna emisija,bavi se izmedju ostalog i psihoanalizom itd.,samo shto je to josh jadnije kod nas poshto su ljudi mnogo prsli,nemaju pare a imaju probleme.Dodje mi da im ja napravim sajt sa crvenim krstom...pa da ih nateram da sve te pare pojedu u ispovedaonici....kao neka peticija da se miki vrati,fanovi,ludilo :roll: ..kad je on izashao opala je gledanost i te fore...shokovi.. i u jednom momentu mi je toliko bilo bezveze od tog lika i celog tog debility show-ua da me je bilo sramota :oops: dali se to i vama deshava, da vas je sramota nekog drugog odnosno njegovog blama? pozzz ;-)



Nisam bas tako daleko isla ali.....
Nisam gledalac TVa, no neizbezno je naleteti na BB. Moji utisci su da je taj Miki bio jedino zivo bice medju onim covecijim ribicama. Ocekivala sam i nesto drugaciji sadrzaj, tj. aktivnije extremnije zadatke i DAKAKO upecatljivije likove. U tim datostima je Miki bio the faca.
Licno, veeeeeeeeeliki sam zagovornik privatnosti, ali!, i to je valjda nacin da se mazne 100 tisuca(?!). Gledanje BB je isto kao i pracenje bilo koje serije sa sadrzajem koji se tice nakakve zajednice, porodicnog zivota, necijeg...sta me pa briga!
I da se vratim na pitanje, zna me postideti i zablokirati (citaj:zabezeknuti) glupost u kombinaciji sa bezobrazlokom agresivnog tipa a to sto neko zaradjuje na takav nacin? ...Let it be! (fuj Beatles)
 
Људи цркавају од глади, а ми ћемо тамо некој будали која оће у Аргентину да иде, на утакмицуБока Јуниорса и како-оно-беше, да би погодио оног како-се-зваше упаљачом у главу :? :roll:
 
Kao sto vec rekoh:,,E ljudi kakva su to sranja,sa akcijom...nesto kao da damo Mikiju po evro???Pa,bre da je on hteo te pare,ostao bi u kuci...nego coveka lepo zabole za ta sranja,oce samo svoju slobodu!!!!!I ja sam ga u pocetku osudjivao sto je bacio te pare,ali covek je pametno zakljucio da mu je vazniji normalan zivot od sugavih para!!"
 
Miki 13991:
Људи цркавају од глади, а ми ћемо тамо некој будали која оће у Аргентину да иде, на утакмицуБока Јуниорса и како-оно-беше, да би погодио оног како-се-зваше упаљачом у главу :? :roll:
Miki nije budala,covek je legenda!!!
 
Gospodo ta cela akcija oko prikupljanja para je pukla, jer se je sam i lichno Miki kategoricno protivio toj akciji.
Inace sve je pokrenuo njegov prijatelj Leon.

legenda.jpg
 
Ajojjjjjjjjjjjjjj
DAKLE LJUDI.
Necju vishe de spajam teme,.,
JOSH JEDNOM AKO NEKO OTVORI TEMU O VB ubicju vas sve.
Ma locknucju ceo forum na mesec dana.
Mislim kakvi ste vi to,,,ONOLIKA TEMA i oni josh jednu pa znash shta.,..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top