Izbori - nemiri u Vojvodini ....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

roque_stampedo

Početnik
Poruka
41
Bas me cudi kako Kasa do sada vec nije poceo sa isceniranjima nemira u Subotici i okolini?

Izbori su na pragu a Kasa jos nista ne radi ehehheeh

Njegovi drugovi Ceda, Vuk, Canak i Svilanovic vec su odavno poceli udarati kontru kako bi na sebe skrenuli paznju.

U svakom slucaju ako bude nekih isceniranih nemira znajte da su izbori i da Kasa kupi glasove!

:wink:
 
Каса се придружио Коштуници,што је по мени добро...Али,показао је неискреност и непринципијелност својих политичких(сепаратистичких) ставова,тј. показао је да му је само стало до пара и положаја.Вероватно и није имао избора,јер да се успротивио Коштуница би му скинуо капу с главе намазану путером.
 
jedite_kod_Joa:
Каса се придружио Коштуници,што је по мени добро...Али,показао је неискреност и непринципијелност својих политичких(сепаратистичких) ставова,тј. показао је да му је само стало до пара и положаја.Вероватно и није имао избора,јер да се успротивио Коштуница би му скинуо капу с главе намазану путером.

Kasa je pokazao da je obicno g.... od coveka koji je do pre dva tri dana govorio kako nece odstupiti os svojih stavova ali odmah nakon njegovog razgovora u Vladi sa Kostunicom pre dva dana je naprasno promenio svoje misljenje i prihvatio Ustav.
Pitam se koliko mu je Kostunica gurnuo u dzep dok ga je tapsao po ramenu :lol:
Prosto zalim nacionalne manjine u ovoj zemlji jer da sam na njihovom mestu stvarno neznam za koga bih glasao
 
roque_stampedo:
Bas me cudi kako Kasa do sada vec nije poceo sa isceniranjima nemira u Subotici i okolini?

Izbori su na pragu a Kasa jos nista ne radi ehehheeh

Njegovi drugovi Ceda, Vuk, Canak i Svilanovic vec su odavno poceli udarati kontru kako bi na sebe skrenuli paznju.

U svakom slucaju ako bude nekih isceniranih nemira znajte da su izbori i da Kasa kupi glasove!

:wink:

Kasa je podržao Koštunicu i novi ustav osudio one što su tražili bojkot.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top