pitanje za momke

pazi ovog bojana shto zayebava klinke..... c c c. ajde bojane samo nastavi tako vidi kako se pale. :)

ja inache gledam samo dupe i sise. a shto se ****** tiche mozhe kakva ocje samo da ne izgleda kao konobarski novchanik.
 
tebi je smeshna pichka koja izgleda kao konobarski novchanik? c c c... to nije smeshno. to je tuzhno. onda takve nesrecjnice pochnu sa chmarom dok i njega ne izandjaju, a kad i njega razyebu totalno onda prde non stop. to je strashno. to nije smeshno.
 
To se zove Veverica, a ne novchanik ;) :P
Btw, sad posle ovog tvog posta, niko vise nece hteti da pise na temu... znachi sabotiro si je struchno, ebo si joj sve :lol:

Dal gledam dushu... jeeeee boooo teeee :lol:
Kakva bre dusha, sta mozes da vidis kad udjes u diskoteku, klub, na zurku, massa te cheshe na sve strane, light-show konstatno bode ochi, od alkohola i droge ti se okrece univerzum, a zvuchnici izuvaju iz cipela da rodjene misli ne mozes da cujes...
I ja sad tu treba kao nesto da snimam s akcentom na dushu? Ma i'te bre :lol:

To za dushu je bilo figurativno... u provod idem da se provedem, a ne da geldam kako su se ribe obukle, boli me qurac. Kad budem hteo da gledam utegnute ******, otici cu u striptiz bar.

A kad mi se neko ucini interesantan, dushu cu da mu upoznajem kroz buduca druzenja, na kafi, u setnji, zajednickim interesovanjima itd... ;)
 
Lolita90:
u čemu vam riba izgleda najprovokativnije,na šta se naložite(kad snimite neku ribu na žurci,šta ona treba da nosi da vam skrene pažnju)?
Neces verovati.. ovo je prosto nemoguce... ali meni devojka skrene paznju ako je u nekoj trenerci... patikama... nosi minimalno ili uopste nema sminku... eto... moja mala prljva tajna... sta cu kad sam takav... znam da je to nenormalno, ali sta ja tu mogu...
 
Silent Bob:
Neces verovati.. ovo je prosto nemoguce... ali meni devojka skrene paznju ako je u nekoj trenerci... patikama... nosi minimalno ili uopste nema sminku... eto... moja mala prljva tajna... sta cu kad sam takav... znam da je to nenormalno, ali sta ja tu mogu...
e brate slazem se 100% sa tobom....ja sam uvek mrzeo ribe koje imaju potrebu da se preterano eksponiraju....meni je bash sexy kad vidim devojchicu kako nosi trenerku kachket i majchicu :-D :-D opushteno.... 8)
 
Tankian:
e brate slazem se 100% sa tobom....ja sam uvek mrzeo ribe koje imaju potrebu da se preterano eksponiraju....meni je bash sexy kad vidim devojchicu kako nosi trenerku kachket i majchicu :-D :-D opushteno.... 8)

Isti slucaj i kod mene,ne volim one nafurane koje ne mogu bez sminke...
 
Devojka uopste ne mora da ima otkriven neki deo tela da bi mi skrenula paznju... Bitnija je njena pojava uopste... znaci ona moze da bude u nekom dzemperu i pantalonama (u zimskom periodu naravno) pa da mi skrene paznju kao muskarca.... kad kazem "kao muskarca" mislim da kad u zimskom periodu vidim ribu u minjaku sa dubokim dekolteom ta riba mi uopste ne skrene paznju na taj nacin da mi se svidi vec da je gledam kao budalu.
 
Lolita90:
u čemu vam riba izgleda najprovokativnije,na šta se naložite(kad snimite neku ribu na žurci,šta ona treba da nosi da vam skrene pažnju)?
Pa slazem se sa avetom.
A da bi meni riba skrenula paznju na zurci mora da nosi klovnovsko odelo a dole da nosi ona peraja za ronioce i tako to. Jer ce tako sigurno da mi privuce paznju.
 
Silent Bob:
Neces verovati.. ovo je prosto nemoguce... ali meni devojka skrene paznju ako je u nekoj trenerci... patikama... nosi minimalno ili uopste nema sminku... eto... moja mala prljva tajna... sta cu kad sam takav... znam da je to nenormalno, ali sta ja tu mogu...
E vala svaka ti je na mestu. Jednostavnost je jednostavnost. Ne volim slojeve shminke mnogo nakita i ona maice Armani shto kupe kod kineza. Bezpotrebno. To me cak sto vise i odbija.
 

Back
Top