Izbori u BiH

FreedomForBosnia:
Hmm, koliko znam u pitanju je ili nafta ili diktatorski rezim ili terorizam. Nema to veze sa islamom. Zasto ne napadnu neku normalnu islamsku drzavu?

Zasto su amerikanci bombardovali srbiju i rs? Srbija izvrsila agresiju na drugu drzavu, a vojska rs je bila jedna od najgorih teroristickih organizacija u svijetu.

Cuj, znas li ti kakav je covjek (ili nacija)? Da li je onakav kakvim vidi sam sebe ili je onakav kakvim ga drugi vide?

Znas sta sam cuo jednom prilikom u njemackoj od nijemca koji je razgovarao sa drugim nijemcom, i bilo mi je drago, smijao sam se tri dana? Citiram: "Lazes ko' srbin".


Pa zasto onda dolazis ovde kad srbi lazu? Da bi provocirao? ccc
 
cu vojska rs teroristicka organizacija..pretpostavljam da su zelene beretke bile sasvim legalna sila na tom podrucju onda :lol: . sta sve covek moze cuti danas. kaze lik da je srbija izvrsila agresiju na neku drzavu, a nije rekao koju. da mi je samo znati. mozda misli na drzavu kosovo. :lol: kaze lazes ko srbin, meni je mnogo poznatija ona druga- lazes ko turcin. a oni hoce da budu turci.
 
DeteSunca:
Koliko ih je pojeo, Boga ti? :D
hehe bogami pojeo je lepo.
Imao sam jos jednom prilike da budem sa njim kad je opet pominjani teca zenio sina a Dodik koji je i u to vreme bio premijer je na svadbi ladno otpevao par pesama.
Jos bolje je bilo njegovo obracanje svatovima od cega nikad u zivotu nisam cuo nesto iskrenio.Ovako je rekao:"Ja i moj prijatelj(moj teca) se borimo da svi imaju a nas dvojica najvise :-)"
 

Back
Top